Winmasters Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#300 március 04, 2017, 11:40:00, Knapp
Idézetet írta: kispászti Dátum március 04, 2017, 11:18:21
már működik bár a befizetésemet nem írták jóvá a számlámon,a nemzetközi ügyfélszolgálat meg elégé le lehet terhelve.

...És mivel a befizetések nem íródnak jóvá, a hétvégi, befizetéshez kötött bónuszuk sem aktiválódik.
(6000 ft befizetése után két Premier League meccsre kell fogadni, akkor jár majd 3000 ft BL freebet)

Én így jártam:

Mobilon játszom a King of slots játékon. 10 free spin 20EUR nyeremény van és az utolsó 10ik forgatás alatt megszakad a kapcsolat.  Otthon vagyok és a lakásban a többi netes készülék megy mükődik. Screen shot-t nem tudtam készíteeni mert amig hoztam volna egy fényképezöt a  kapcsolat magától újra töltött és a nyeremény elveszett. Írtam nekik de nincs nagy bizodalmam , hogy képi megerősítés nélkül jóváírnák a nyereményt. Tudok tenni még valamit ebben az ügyben?

Idézetet írta: Nezocsa Dátum március 04, 2017, 15:17:57
Én így jártam:

Mobilon játszom a King of slots játékon. 10 free spin 20EUR nyeremény van és az utolsó 10ik forgatás alatt megszakad a kapcsolat.  Otthon vagyok és a lakásban a többi netes készülék megy mükődik. Screen shot-t nem tudtam készíteeni mert amig hoztam volna egy fényképezöt a  kapcsolat magától újra töltött és a nyeremény elveszett. Írtam nekik de nincs nagy bizodalmam , hogy képi megerősítés nélkül jóváírnák a nyereményt. Tudok tenni még valamit ebben az ügyben?

Újra beléptem hátha és igen ott van az összeg. Köszönöm????????

#303 március 04, 2017, 16:09:55, Salvio
Látszólag helyreállt az oldal, azonban a befizetésem nekem sem íródott jóvá, semmi nyoma a befizetésemnek a tranzakciótörténetben sem, pedig a Skrill levonta az összeget.
(Jobb lett volna, ha kintmarad a karbantartós szöveg, így nem sok értelme volt az újraindulásnak)

Szerk: Közben jóváíródott a befizetés, már csak a Freebetes bónusz nem aktiválódott...

Sziasztok! Volt egy nyerő szériám, pár overt elkaptam és egyszer csak nem engedte a fogadásaimat. Gondoltam túl sokat rakok  :D lejjebb vittem a tétet, kisebb oddson kevesebb gólért, semmi... Írtam nekik, azt írták rajta vannak, erre nem tudok belépni... (Kommunikációs hiba, kérjük próbálja meg később) Unibetnél ilyen nem volt  ::)

Idézetet írta: marciluca Dátum március 04, 2017, 17:30:21
Sziasztok! Volt egy nyerő szériám, pár overt elkaptam és egyszer csak nem engedte a fogadásaimat. Gondoltam túl sokat rakok  :D lejjebb vittem a tétet, kisebb oddson kevesebb gólért, semmi... Írtam nekik, azt írták rajta vannak, erre nem tudok belépni... (Kommunikációs hiba, kérjük próbálja meg később) Unibetnél ilyen nem volt  ::)

Kb. fél órája nekem is ezt a hibaüzenetet dobta fel, fogadni sem tudtam előtte, van ott gond most bőven, mondom inkább hagyták volna kint a karbantartós üzenetet, ugyanis semmire nem lehet használni az oldalt.

Kicsit idegesítő, hogy beenged ugyan az oldalra de egyetlen élő fogadást sem fogad el... Mennek a tuti tippek a kukába  :bash:

Nekem a délelőtti befizetésem még mindig nem lett jóváírva, ezek szerint reklamáció nélkül nem is látják a hibát.

Nálam a befizetés ,reklamáció után ~3órával beírták.

Idézetet írta: Knapp Dátum március 04, 2017, 21:11:31
Nekem a délelőtti befizetésem még mindig nem lett jóváírva, ezek szerint reklamáció nélkül nem is látják a hibát.

Lehet, én azonnal írtam az ügyfélszolgálatnak, pár perc múlva jött is a válasz, hogy manuálisan jóváírták, ez mindenesetre pozitív volt ma. Sajnos a Freebet bónuszról így is lemaradtam, mivel nem aktiválta automatikusan a bónuszt a befizetésnél és fogadni se tudtam, pedig próbálkoztam párszor, purchase timed out hibaüzenettel mindig visszadobta a fogadást.

Idézetet írta: Salvio Dátum március 04, 2017, 21:27:12
pedig próbálkoztam párszor, purchase timed out hibaüzenettel mindig visszadobta a fogadást.
túl sokat babráltál egy szelvényen, engem is visszadobott, újra be kellett írni és gyors katt.

Idézetet írta: kispászti Dátum március 04, 2017, 22:39:16
túl sokat babráltál egy szelvényen, engem is visszadobott, újra be kellett írni és gyors katt.

Liverpool-Arsenal meccsre akartam az akció miatt, meccs előtt a Liverpool győzelmét tettem volna, tehát nem élő fogadásról volt szó, de sehogy sem akarta bevenni.

Az ügyfélszolgálat nekem is jóváírta a reklamáció után a befizetést, ugyanakkor a bónusz is aktiválódott, amit már nem is tudtam volna kihasználni, hisz a szombati Premier League meccset már lejátszották addigra. (csak este reklamáltam, mert családi program volt és nem akartam a winmasters miatt egész délután anyázni.  :)  )

Kértem ennek a bónusznak a törlését, amit szintén simán megtettek, majd most nézem, hogy ennek ellenére megkaptam a 3000 ft-os BL freebetet is!
Ez korrekt.

Csak halkan kérdezem: volt már tippjáték havi nyertes, akinek sikerült kipörrentenie a 7x bónuszkifizetési követelményt? (szinte csak O/U fogadásokkal?)  :P

#314 március 06, 2017, 18:50:01, Salvio
Idézetet írta: marciluca Dátum március 06, 2017, 18:33:11
Csak halkan kérdezem: volt már tippjáték havi nyertes, akinek sikerült kipörrentenie a 7x bónuszkifizetési követelményt? (szinte csak O/U fogadásokkal?)  :P

Beleszámít az 1x2 típusú fogadás is, én mindig úgy forgattam itt a bónuszaimat.
A bónusz információknál Over/Under és Money line fogadás van megadva, de szerintem bármire lehet csak az odds legyen minimum 1.80. ha jól tudom. Az a biztos, ha rákérdezel az ügyfélszolgálatnál, perceken belül válaszolnak általában.