Trade, value betting

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: medvejenci Dátum április 11, 2013, 09:37:43
Ezt underre várt meccseken lehet eljátszani, ahol nem várható sok gól és korai gól.

Hát az underre várt meccseken szerintem nem 2,20-ról indul a NEM opció :)

Idézetet írta: arbmachtfrei Dátum április 07, 2013, 17:08:58
A kedvencem a meccs második félidejének közepe:
jó esetben napi 10-12 fogadást is tudok tenni kb 200 eurós tétekkel
egy példa:
under 1,75 és over 1,5
1,92 az under
1,80 az over
1-0-ra vezet valamelyik--megkötöm a fogadást,ha elhelyezésétől számítva pár másodpercen belül van gól,még akkor is kiszállok belőle nagyon kevés minusszal,de nagyon kicsi plusszal is elképzelhető,ha lesz gól kicsit később,az over 1,5 szorzója már akkora,hogy mindenféleképpen plusszos vagyok,ha pedig a legvégén van,az a legdurvább mert akkor kb minusz 30-40-t kell eltüntetni 90 eurónyi haszonból,és mondjuk van egy 3,3-as szorzó:)Na itt jön a kisördög,hogy tuti haszon,vagy sportfogadás egy nagyobb összegért:)


Arbmachtfrei!

Itt azt írod, hogy megkötés után ha van gól, akkor kicsi minuszod van. De ha 1-0-nál megteszed az O1.5-öt 1.8 as oddson 200al és az u1,75-öt 200al és ha lesz gól a két tét megtétele után akkor az=  200X1.8=360 + még az u1,75 tétjének a fele 100===460Eur  ami plussz 60 eurót jelent.  Természetesen ha marad a két gól a végéig. Vagy nem jól értelmezem? 
Illetve ami még számomra nem tiszta, hogy inkább  megteszed az undert 1-0nál, majd vársz, és vársz egy nagyobb oddsra az over1.5-re? Mert ez így elég rizikósnak tűnik. De persze lehet, hogy nem jól vágom.

Nem egészen ez a téma, de végül is trade, szóval felteszem itt a kérdést: Ha az előbbi módszert is be kívánjuk vetni egy irodánál, ahol még forgatási kötelezettségünk van, az mennyire fog tetszeni neki? Ezzel még a megmaradok a szemükben kedvtelésből játszó, hobbi fogadónak?  :D Mert elvégre rizikót vállalok így is az időbeli eltolódás miatt, tehát nem arról nem szó, hogy veszteséggel zárnám a tradet.
Az érintett iroda a Bet 365.  Tudom, a legjobb megoldás egy vagy több társiroda lenne, de most csak itt vagyok jelen tőkével.

#48 április 11, 2013, 23:33:18, arbmachtfrei
Idézetet írta: katyakos Dátum április 11, 2013, 11:20:01

Arbmachtfrei!

Itt azt írod, hogy megkötés után ha van gól, akkor kicsi minuszod van. De ha 1-0-nál megteszed az O1.5-öt 1.8 as oddson 200al és az u1,75-öt 200al és ha lesz gól a két tét megtétele után akkor az=  200X1.8=360 + még az u1,75 tétjének a fele 100===460Eur  ami plussz 60 eurót jelent.  Természetesen ha marad a két gól a végéig. Vagy nem jól értelmezem? 
Illetve ami még számomra nem tiszta, hogy inkább  megteszed az undert 1-0nál, majd vársz, és vársz egy nagyobb oddsra az over1.5-re? Mert ez így elég rizikósnak tűnik. De persze lehet, hogy nem jól vágom.


Az underen nincs minusz--így a legérthetőbb szerintem.
A kiindulási pont a 0% körüli arb állás.

Idézetet írta: arbmachtfrei Dátum április 11, 2013, 23:30:45

Az underen nincs minusz--így a legérthetőbb szerintem.
A kiindulási pont a 0% körüli arb állás.

:ok:

Idézetet írta: arbmachtfrei Dátum április 07, 2013, 17:08:58
A kedvencem a meccs második félidejének közepe:
jó esetben napi 10-12 fogadást is tudok tenni kb 200 eurós tétekkel
egy példa:
under 1,75 és over 1,5
Bocs a tudatlanságért de hol lehet találni under 1,75-öt?

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum április 12, 2013, 16:03:01
Idézetet írta: arbmachtfrei Dátum április 07, 2013, 17:08:58
A kedvencem a meccs második félidejének közepe:
jó esetben napi 10-12 fogadást is tudok tenni kb 200 eurós tétekkel
egy példa:
under 1,75 és over 1,5
Bocs a tudatlanságért de hol lehet találni under 1,75-öt?

Bocs a tudatlanságért de hol lehet találni under 1,75-öt?

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum április 12, 2013, 16:03:39
Bocs a tudatlanságért de hol lehet találni under 1,75-öt?

Pinnacle

http://www.eredmenyek.com/merkozes/Yyaf8MWH/#osszefoglalas

Ezen a meccsen vajon mi történt az oddsokkal?  :redchug:
Ilyenkor mennyi vajon az esélye, hogy törlik a nyitó oddson megrakott tétemet? :)

Idézetet írta: Tigris Dátum április 14, 2013, 14:10:31
http://www.eredmenyek.com/merkozes/Yyaf8MWH/#osszefoglalas

Ezen a meccsen vajon mi történt az oddsokkal?  :redchug:
Ilyenkor mennyi vajon az esélye, hogy törlik a nyitó oddson megrakott tétemet? :)

Nem törölhetik

ázsiai tipusú over/under kínálat megtalálható többek között:Pinnacle,Marathonbet,B365,12bet,188bet,sbobet
valakinek van arról sejtése amúgy,hogy a b365 miért ad goalline-ban sokkal jobb oddsokat ugyanarra a kimenetre?
Amúgy elkezdtem egy érdekes technikát,a marathonbet ellen játszom,ahol kiadja az arb állást ott eggyel visszább fogadom az ellentetjét.egyelőre 10-el csinálom és éppen,hogy plusszos,de plusszos:)
Tehát a lényeg:under 2,5 a maratonon kirívóan magas,akkor én arra over 1,5-t rakok,szerintem így a legkönnyebb megérteni,ha valakinek van hozzá kedve.

Partybetsről próbálom áttrédelni máshová a manit 50$ al kezdtem most 350 van a partyn.  :bash:

Idézetet írta: Thomaschan Dátum május 12, 2013, 19:30:26
Partybetsről próbálom áttrédelni máshová a manit 50$ al kezdtem most 350 van a partyn.  :bash:
nagyszerű

Mostanában szoktam nézegetni a surebet.com-on a valuebet fület, és felfigyeltem arra, hogy sokszor dobja ki a Marathon-t, majd meg szoktam nézni ugyanerre az eseményre a lay oddsot a betfair-en, és általában jóval alacsonyabb a lay odds.
Pl 6-os odds Marathonon
4.50 lay odds a betfair-en.

Próbálkozott ezzel valaki?
Persze egy ilyen párosítás nem jó, hogy pl  35-ös marathon szorzó és 29 lay betfair odds, mert hatalmas lenne a lability.

Idézetet írta: arbmachtfrei Dátum április 08, 2013, 21:04:17
Egy érdekes elmélet,bár én nem csinálnám hosszútávon,de jobb napok után esetleg egy bonus sportfogadás,kicsi trade--0-0-ra játszók előnyben:)
Tehát:1.Válassz ki két mérkőzést ami nem egy időben kezdődik
          2.Tedd meg kombóban őket mindkettőt 0-0-ra kb 10,0x 10,0 lesz azaz kapsz egy 100-s oddsot:)
          3.Fogadd meg 10 euróval
          4.Bízz benne,hogy az első meccs 0-0 lesz:)
          5.Ha az első meccsed 0-0 lesz,van 1000!!! euród,hogy eltüntess minusz 10-t:)
          6.Itt jön,az idegek harca
          7.Sok szerencsét!

Szia, biztosan csak én vagyok ilyen hülye, de levezetnéd hogy hogyan is kell ezt lefedezni, ha első meccsen jön a 0-0??