Az Expekt a legjobb?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


 En tobb fogadoirodanal jatszom (G. B., Worldbet, Sportingbet, Bet-at. hom, EXPEKT,) de szerintem ezek kozt az EXPEKT a legjobb. Vagy van ennel jobb is?

Számos szempont ( odssok, megbízhatóság, fogadási kínálat, stb.) szerint vizsgálhatod, hogy melyik a legjobb iroda. Szerinted miért az expekt?

Idézetet írta: prcsaba Dátum április 16, 2007, 21:06:38
En tobb fogadoirodanal jatszom (G. B., Worldbet, Sportingbet, Bet-at. hom, EXPEKT,) de szerintem ezek kozt az EXPEKT a legjobb. Vagy van ennel jobb is?

en nagyon kivancsi lennek a "Miert ? "-re is , de szerintem ezzel nem csak en vagyok igy , viszont ahogy elnezem a velemenyed a "Miert ? " -rol nem hiszem megtudjuk ...

Idézetet írta: bleah Dátum április 17, 2007, 14:38:19
Idézetet írta: prcsaba Dátum április 16, 2007, 21:06:38
En tobb fogadoirodanal jatszom (G. B., Worldbet, Sportingbet, Bet-at. hom, EXPEKT,) de szerintem ezek kozt az EXPEKT a legjobb. Vagy van ennel jobb is?

en nagyon kivancsi lennek a "Miert ? "-re is , de szerintem ezzel nem csak en vagyok igy , viszont ahogy elnezem a velemenyed a "Miert ? " -rol nem hiszem megtudjuk ...

A megbizhatosag kifogastalan, az odsszok jobbak mint a Sportingbetten, vagy a BWin-en a min. tet 0,1, az eredmenyeket valoban elkuldik SMS-ben, be-kifizeteshez elfogadjak a bank kartyat.

igazad van. teljesen egyetértek, és a fogadási kínálatra sem igazán lehet panasz.

szerintem olyan nincs hogy a legjobb .

nem mindig tudja a legjobb oddsokat adni 1 fogadó iroda , erre a legjobb az összehasonlító oldalak !
szinte ma már mind1ik iroda elfogadja a visával való pénz lekérést .
lassan a mind1ik fő iroda magyar lesz !

live téren , van olyan amire az 1ik fogadóirodánál nincs lehetőség . pl szöglet vagy lapok száma stb

Sok jó iroda kiadja a " legjobb " irodát :)

Az expect.com-ra lehet csak simán átutalni Otp-s folyószámlárol? vagyis van az expect-nek magyarországi számlája?

Oddsz és megbízhatóság szempontjából mindenképp a Betfair a legjobb, mert ugye ők nem abból élnek, hogy "ellopják" a pénzed, hanem a kezelési költségekből. Emiatt nem fogják megtagadni a kifizetéseket, nem érvénytelenítik a fogadásokat. Nincsenek azok a hihetetlen történetek, amiket hallunk nap, mint nap (pl. bwin  >:( ). Viszont vannak események, amelyekre nem lehet fogadni a Betfairen, tehát hiába ez az iroda az egyik legjobb, mégse mondom rá, hogy ez a legjobb, mert annyiféle szempont van, hogy 1 iroda nem lehet mindegyikben a legjobb.

Aha. A BetFair-ről én is csak csupa jót hallok, vagyis hát úgy fogalmaznék semmi negatívat nem olvastam még velük kapcsolatba! A Bwin-en gondolkodtam de hamar kizártam. Van egy jó kis oldal amit még itt ajánlotak, fel is raktam könyvjelzőbe. Ott a Betfair az egyik legjobb minősítést kapta.
A tól van fig az osztályozás. A Betfair A+ os, az Expect B-s, szerintem az nem rosz. Nekem az Expect kielégiti minden igényeimet az előzetes informálodások alapján. Most a partybets-en nyomom, ott van most egy kis $ azt probálgatom feltornázni. Amúgy a PB-s is nagyon megbizható, lényegében a GameBookers is azt a software-t használja, uaz. így a GB-re nem láttom értelmét hogy felutalják.

Az [ex]Expekt [/ex] egy megbizható fogadóiroda.

A számládat peddig feltöltheted banki átutalással. Magyarországon a HVB banknál van megnyitva a számlájuk.

Köszi! Közben már én is utána néztem. A héten fel is töltöm!

Valakinek van tapasztalata expektes kifizetéssel kapcslatban? Konkrétan az érdekelne ha mondjuk egy hónapban 2szer veszek le pénzt a fogadószámlámról nem kötnek bele. Van erre valami szabály vagy nincs?

Idézetet írta: bookie Dátum augusztus 22, 2007, 18:47:45
Valakinek van tapasztalata expektes kifizetéssel kapcslatban? Konkrétan az érdekelne ha mondjuk egy hónapban 2szer veszek le pénzt a fogadószámlámról nem kötnek bele. Van erre valami szabály vagy nincs?

Lehívás VISA hitelkártyával. Ez az opció akkor lehetséges ha korábbi feltöltéshez is alkalmazta már a hitelkártyát a rendszeren belül. Ha több mint egy hitelkártyát használ, arra a kártyára hívhatja le pénzét, amellyel a legtöbb feltöltést végezte az utóbbi 3 hónapban. A maximális lehívás 5000 USD/nap. Az Expekt.com nem számol fel kezelési költséget az ilyen tranzakciókért, de ajánljuk, hogy tájékozódjon bankjánál is az általuk esetlegesen felszámolt díjakkal kapcsolatban.


#14 augusztus 23, 2007, 12:25:49, bookie
Nekem nincs hitelkártyám, csak sima folyószámla. Akkor lényegében csak az 5000 usd/napot   ;D kell betartani banki átutalásnál is, anyit hivok le egy hónapban amennyit akarok. csak azért kérdeztem mert egy olyan rendszert akarok kitalálni magamnak ami jobban kiszámolható, és ahhoz egy hónapban kétszer is leszeretnék venni a fogadó számlámról.