Az Expekt a legjobb?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum január 15, 2010, 20:29:31
Tévedésbe ne essünk...ez a Magyar Nemzeti Bank valutaárfolyama, azért az valamennyire különbözik a nemzetközitől.

Tévedésbe ne essünk, ez bizony az MNB devizaárfolyama. Az MNB nem jegyez valutaárfolyamokat. ;)

Megnéztem, de nem az mnb jegyzi az árfolyamot... >:( 
Kíváncsi lennék, hogy hol tudnám megnézni még az expekten kívül...

Idézetet írta: nagymagus Dátum január 17, 2010, 00:31:11
Megnéztem, de nem az mnb jegyzi az árfolyamot... >:( 
Kíváncsi lennék, hogy hol tudnám megnézni még az expekten kívül...

Ha az OTP-s devizaszámláidat szeretnéd használni a be- és kifizetésekhez (a korábbi hozzászólásból ezt veszem ki) és ilyen devizákban van az Expektes számlád is, akkor be- és kifizetésnél nem keletkezhet árfolyamkülönbözet. Ez akkor keletkezik, ha a devizaszámláid és a forintszámlád között utalgatsz, ehhez viszont az OTP devizavételi- és eladási árfolyamait kell figyelned (ha forintról utalsz a devizára, akkor az eladási árfolyamot, fordított irányban pedig a vételi árfolyamot).

sziasztok!
az lenne a kérdésem hogy az expektes számlámra a K&H e.bankján keresztül lehet utalni pénzt?
válaszaitokat előre is köszönöm!

Idézetet írta: Aladiin Dátum február 18, 2010, 15:14:18
sziasztok!
az lenne a kérdésem hogy az expektes számlámra a K&H e.bankján keresztül lehet utalni pénzt?
válaszaitokat előre is köszönöm!

Szia! Gyakorlatilag bármelyik bankon keresztül feltöltheted a számládat. Az expekt-nek ráadásul van K&H bankos számlája is ..., úgyhogy hajrá!

Hát ilyet még nem láttam >:( Nézegetem az expekten a kínálatot, kézilabda Bundesliga  Gummersbach-THW Kiel 1,13 15,00 6,75 :topbet_125: na mondom mivan, hogy lehet ekkora az odds. Legutóbb kikapott itt a Kiel meg nem tudom. Mondom megér 3ezret. Gyorsan megraktam. Utána gondoltam utánanézek, hogy tán sérült Jichástól, Ilicestől mindenki vagy mifene. Aztán látom, hogy Gummersbach-Wetzlar lesz :bash: Jó persze a fogadás előtt is megnézhettem volna, de az odds megbabonázott. Irtam nekik mailt. Szerintetek visszaadják a fogadás árát? Csatoltam a képet is.

Hát gyerekek visszakaptam a pénzt+ Bukmékereink kérésére szeretnénk tájékoztatni, hogy a jókor jött figyelmeztetésért 300 Forint kötelezettséggel nem járó bónusz került jóváírásra fogadószámláján. meghajolok az expekt előtt :great: eddig is a kedvenc irodám volt, de ezek után még jobban bebetonozta a helyét elől.

Ezt a témát lezártam.

A további kérdéseket itt lehet feltenni:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=3537.0