Módszerek a blokkolás megkerülésére

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Elolvastam az 1. oldalon mindent, de semmit se értettem.  ???
Nem kérek erre választ.  :)

Érdekes, hogy bár a megszűnt (blokkolt) oldalak nem töltődnek be, ám az értesítések továbbra is jönnek, nálam be volt állítva, hogy nyertes fogadás esetén ,,üzenjen", s ez mindmáig működik, tehát valamiféle kommunikáció mégiscsak van az oldal és a telefonom/számítógépem között. Lehet, a magyarázat egyszerű, de én nem tudom.

Idézetet írta: prince62 Dátum október 23, 2023, 19:02:36Érdekes, hogy bár a megszűnt (blokkolt) oldalak nem töltődnek be, ám az értesítések továbbra is jönnek, nálam be volt állítva, hogy nyertes fogadás esetén ,,üzenjen", s ez mindmáig működik, tehát valamiféle kommunikáció mégiscsak van az oldal és a telefonom/számítógépem között. Lehet, a magyarázat egyszerű, de én nem tudom.
Nálam simán és gyorsan betöltődnek.

Idézetet írta: prince62 Dátum október 23, 2023, 19:02:36Érdekes, hogy bár a megszűnt (blokkolt) oldalak nem töltődnek be, ám az értesítések továbbra is jönnek, nálam be volt állítva, hogy nyertes fogadás esetén ,,üzenjen", s ez mindmáig működik, tehát valamiféle kommunikáció mégiscsak van az oldal és a telefonom/számítógépem között. Lehet, a magyarázat egyszerű, de én nem tudom.
Az a helyzet, hogy ezeket az értesítéseket nem direkt ők küldik, hanem nagyobb cloud szolgáltatókon mennek át. Ezért nem sok közük van a blokkoláshoz, kimennek anélkül is.


Mára tiltásra került a 365365068.com is. Tud valaki esetleg egy újabb linket?

Újabb linket nem tudok, de Green Tunnel segítségével nálam simán megy.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum október 31, 2023, 08:03:44Mára tiltásra került a 365365068.com is. Tud valaki esetleg egy újabb linket?
Nem tudom mi történt de ez a link 2 hétig kibírta, Szabin voltak múlt héten 🤣 Csak lesz egy új hamarosan.



Nem tudom mennyire hasznos, de van a csehországi O2-nek egy ilyen prepaid e-SIM ajánlata:
https://www.o2.cz/osobni/volani/mobilni-tarify/prepaid-esim

500 CZK 1 hónapra 10 GB forgalommal. Gondolom cseh IP-t ad, bár az nem a legjobb a legtöbb irodához.
Esimes telefonnal lehetne simán használni, blokkolást megkerülni. Nem kell hozzá valódi SIM kártya, tehát teljesen online működik az egész.

Lehet más országban is van valami hasonló.

Kipróbáltam, valóban cseh IP címet ad, de mivel Csehországban szabályozott piac van, a legtöbb irodához nem jó.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 23, 2023, 13:10:36Lehet más országban is van valami hasonló.
Egyiptomban volt sógorom és ő is hasonló helyi e-sim -et vett online, amiben pár giga net volt. Bár nem tudom hogy milyen az egyiptomi piac.