stone naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#1470 február 03, 2018, 05:39:10, stone
France » National » Red Star - Avranches -0.5  1   1.79  2-2
Germany » 2. Bundesliga » Nurnberg - Aue  -0.5  1  1.64  4-1

#1471 február 03, 2018, 20:31:44, stone
England » Championship » Fulham - Nottingham -0.5  1  1.59  2-0
Bahrain » Premier League » Al-Najma - Al Riffa  -0.5  1  2.18  0-2
.................................................................
Schalke - Werder Bremen   1  1.78 1-2
Queen's Park - Raith   2  1.73 1-0

#1472 február 04, 2018, 22:00:20, stone
Brazil » Campeonato Paulista » Palmeiras - Santos -0.5  1  1.69  2-1
Greece » Football League » Ergotelis - Karditsa  -0.25  1   1.59  1-0
........................................................
Erfurt - Zwickau    Zwickau  +0      1.70  0-3
....................................................................
Atalanta - Chievo   x  4.77  1-0
Real Potosi - Nacional Potosi   1  3.79  3-2

#1473 február 06, 2018, 10:12:45, stone
Turkey » Super Lig » Trabzonspor - Goztepe  -0.5  1  1.62  0-0
Italy » Serie A » Lazio - Genoa -0.75   1  1.54  1-2
.................................................................
FMP Zeleznik - Crvena zvezda    Crvena zvezda -8.5  1.90   77-100
................................................................
CSM Bucuresti - Steaua Bucuresti   2  2.07  24-22
Trabzonspor - Goztepe   1  1.63

#1474 február 07, 2018, 16:51:08, stone
Ada Blois - Evreux   2   3.57  89-73
Ventspils - PAOK   PAOK +3.5  1.60  59-80

#1475 február 08, 2018, 06:06:49, stone
 Netherlands » Eredivisie » Willem II - Venlo  AH0  2  2.05  3-0
Spain » Segunda Division B - Group 1 » Guijuelo - Rapido de Bouzas  AH0  2  1.84  0-0

#1476 február 09, 2018, 05:49:27, stone
Belgium » Belgian Cup » Club Brugge KV - St. Liege  over 1.5  1.14  3-2
Netherlands » Eerste Divisie » Nijmegen - Jong PSV  over 1.5  1.10  2-0
Turkey » Turkish Cup » Galatasaray - Konyaspor  1x  1.11  4-1
odds  1.39

#1477 február 10, 2018, 05:39:53, stone
 United Arab Emirates » UAE League » Ajman - Al Nasr  over 1.5  1.29 0-1
Switzerland » Challenge League » Xamax - Aarau  over 1.5  1.17  3-1
World » Club Friendly » Ull/Kisa (Nor) - Ham-Kam (Nor)  under 5.5   1.16  0-0
odds  1.75

Csinálgatom közben a stratégiai oldalt is ami megyeget úgy ahogy de nem vagyok elégedett vele.Gondoltam egyet és kiválasztok napi 1 meccset ami népszerű a fogadók körében és megnézem mi az ami kihozható belőle.
A mai:ANGLIA: Championship - 31. forduló
Millwall-Cardiff
Mint minden meccsben ebben is benne van a 2 feletti odds és nem titkolt szándékom az ilyesmit előbb-utóbb levadászgatni.
A kiválasztási rendszerem AH/FT-t kér, 2.00 feletti oddson.
Erre a meccsre ezen az oddson 2 lehetőség van, az egyik hazai -0.25 2.24-ért a másik vendég -0.25  2.38-ért.
Ha döntelen akkor mindkét esetben a tét fele visszajár de az nem túl jó.
Ha az utóbbi teljesítményüket nézem akkor kb.egyforma ami döntelen körüli eredményt sugall.
Esetleg a hazaiak előnyére szolgál hogy nálu nincs sérült játékos míg ellenfelüknél 5 is van.
Ha + 0.25 re veszem akkor 1.60 és 1.67 a lehetőség.
Az ilyen meccsekbőlkellene kihámoznom valamit.Időm van,kedvem van,kivárom mi lesz ebből!

Idézetet írta: stone Dátum február 09, 2018, 12:42:10
Csinálgatom közben a stratégiai oldalt is ami megyeget úgy ahogy de nem vagyok elégedett vele.Gondoltam egyet és kiválasztok napi 1 meccset ami népszerű a fogadók körében és megnézem mi az ami kihozható belőle.
A mai:ANGLIA: Championship - 31. forduló
Millwall-Cardiff
Mint minden meccsben ebben is benne van a 2 feletti odds és nem titkolt szándékom az ilyesmit előbb-utóbb levadászgatni.
A kiválasztási rendszerem AH/FT-t kér, 2.00 feletti oddson.
Erre a meccsre ezen az oddson 2 lehetőség van, az egyik hazai -0.25 2.24-ért a másik vendég -0.25  2.38-ért.
Ha döntelen akkor mindkét esetben a tét fele visszajár de az nem túl jó.
Ha az utóbbi teljesítményüket nézem akkor kb.egyforma ami döntelen körüli eredményt sugall.
Esetleg a hazaiak előnyére szolgál hogy nálu nincs sérült játékos míg ellenfelüknél 5 is van.
Ha + 0.25 re veszem akkor 1.60 és 1.67 a lehetőség.
Az ilyen meccsekbőlkellene kihámoznom valamit.Időm van,kedvem van,kivárom mi lesz ebből!
Ahogy az sejthető volt be is igazolódott. 1-1 lett a meccs és az az eredmény már az 1.félidőben kialakult.Nagyon hasonló volt a játékerősségük,ha a statistikájukat megnézzük akkor szinte ugyanaz a kapuralövés a szöglet stb.Úgy néz ki hogy a 2. félidőben már nem is annyira erőltették a játékot amit megmutat a lesállás. 0-0.Valószínűleg megelégedtek az 1-1 ponttal.
Bár azt írtam hogy benne van az ilyen meccsekben a 2 feletti odds,ez most nem jött volna össze.A stratégiámban ezt a meccset ah+0.25   2-re vettem,bizakodva a döntelenben így lett 1.67 a jó tipp.

#1480 február 10, 2018, 14:40:14, stone
Mára is sikerült egy gyilkos meccset választanom.
Spain » LaLiga » Malaga - Atl. Madrid.
Így elsőre nagyon egyértelműnek tűnik, a leggólképtelenebb a legjobban védekező csapat ellen.A táblázat helyezései között is óriási a különbség.Lehetséges hogy túlaggódom az egészet és sima vendéggyőzelem lesz több góllal.Bizonyára másoknak is vette már el a kedvét (vitte el a pénzét) az ilyen sima meccs.Ahogy elnézegetem a hazai + 1.25-re csak 1.54 az odds.A hazaiaknál +0.75  2.12 a vendégeknél -1.0-nál 2.15.Nem látják az átütő sikert a vendégeknél. A M alaga mellett annyi szólhat hogy utóbbi 9 meccsükön kevesebb mint 2.5 gól született.Az AM viszont a szerzett gólszámai szerint a középmezőnyhöz tartozna.Most hogy jól megbonyolítottam arra gondoltam hogy a vendégek úgy szeretnének az öltözőbe vonulni félidőben hogy ne kelljen szégyenkezniük,kell az 1 gólos előny.
HT/AH -0.25  2  1.76

Idézetet írta: stone Dátum február 10, 2018, 14:36:30
Mára is sikerült egy gyilkos meccset választanom.
Spain » LaLiga » Malaga - Atl. Madrid.
Így elsőre nagyon egyértelműnek tűnik, a leggólképtelenebb a legjobban védekező csapat ellen.A táblázat helyezései között is óriási a különbség.Lehetséges hogy túlaggódom az egészet és sima vendéggyőzelem lesz több góllal.Bizonyára másoknak is vette már el a kedvét (vitte el a pénzét) az ilyen sima meccs.Ahogy elnézegetem a hazai + 1.25-re csak 1.54 az odds.A hazaiaknál +0.75  2.12 a vendégeknél -1.0-nál 2.15.Nem látják az átütő sikert a vendégeknél. A M alaga mellett annyi szólhat hogy utóbbi 9 meccsükön kevesebb mint 2.5 gól született.Az AM viszont a szerzett gólszámai szerint a középmezőnyhöz tartozna.Most hogy jól megbonyolítottam arra gondoltam hogy a vendégek úgy szeretnének az öltözőbe vonulni félidőben hogy ne kelljen szégyenkezniük,kell az 1 gólos előny.
HT/AH -0.25  2  1.76
Méltó ellenfél volt a hazai csapat,szokásukhoz híven körbelőtték a vendégek kapuját és szerencsémre nem lett góljuk belőle. Az AM-nek az 1.percben volt egy jó lövése ami gól lett és ezzel vége is több kaput eltaláló lövése nem is volt.Nekem ez elég is lett,így jött a félidei vendégsiker.Ennyi maradt a vége is.

Csak hogy maradjon még valami izgalom mára és egyébként is jók ezek a kihívások kerestem még egy érdekes meccset.
Belgium » Proximus League » Cercle Brugge KSV - Tubize
A helyezés állása szinte ugyanaz mint az előző meccsnél volt.Első és utolsó nagy csatája lehet.Bár a vendégek jelenleg az utolsók azért nem hiszem hogy ennyi van bennük.Elnézegetve az utóbbi 5 meccsüket akkor azt látni hogy 1 gólnál többel egyszer sem kaptak ki és komoly ellenfelekkel küzdöttek sőt még az 5 meccsből 3-szor gólt is szereztek.Ez az 5 meccs a felsőhában helyet foglalókkal alakult így.Abban bízok hogy a hazaiak nem nyernek egynél több góllal,még akkor sem ha a helyezés ezt mutatja.Kérdés hogy most jött el az ideje hogy valaki megint pontot raboljon tőlük vagy arra még várni kell.Ennek előbb-utóbb be kell következnie de majd meglátjuk.
A vendég AH+1.25  1.61-et ér és az már nagy siker lenne.

Idézetet írta: stone Dátum február 10, 2018, 20:25:25
Csak hogy maradjon még valami izgalom mára és egyébként is jók ezek a kihívások kerestem még egy érdekes meccset.
Belgium » Proximus League » Cercle Brugge KSV - Tubize
A helyezés állása szinte ugyanaz mint az előző meccsnél volt.Első és utolsó nagy csatája lehet.Bár a vendégek jelenleg az utolsók azért nem hiszem hogy ennyi van bennük.Elnézegetve az utóbbi 5 meccsüket akkor azt látni hogy 1 gólnál többel egyszer sem kaptak ki és komoly ellenfelekkel küzdöttek sőt még az 5 meccsből 3-szor gólt is szereztek.Ez az 5 meccs a felsőhában helyet foglalókkal alakult így.Abban bízok hogy a hazaiak nem nyernek egynél több góllal,még akkor sem ha a helyezés ezt mutatja.Kérdés hogy most jött el az ideje hogy valaki megint pontot raboljon tőlük vagy arra még várni kell.Ennek előbb-utóbb be kell következnie de majd meglátjuk.
A vendég AH+1.25  1.61-et ér és az már nagy siker lenne.
Összejött a pontrablás,nem sikerült a hazaiaknak nyerniük,gól nélküli döntetlen lett a vége.

Nem volt most időm felkészülni így egyszerű indok miatt választottam a mai meccset.
Morocco » Botola Pro » Rapide Oued Zem - FAR Rabat
Túl magas a hazai győzelemre az odds, eléggé változó formában játszanak.A vendégek idegenben az utolsó 5 mérkőzésükön nem kaptaki,igaz nem is nyertek csak 1x.
Valahogy ezt is olyan x gyanusnak találom de most a a hazaiaknak adom a +0.25 gólt az odds 1.77.