PinnacleSports Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Köszönöm a válaszokat! :beerchug:

Néhány pillanatig élt a dolog :) :)

Épp bónuszt, akartam forgatni a segítségükkel erre leálltak karbantartás miatt :S

Azt írták, hogy előre tervezett a leállás, de akkor miért nem lehet előre tájékoztatni az ügyfeleket?

Idézetet írta: yossarian Dátum december 06, 2012, 11:00:39
Épp bónuszt, akartam forgatni a segítségükkel erre leálltak karbantartás miatt :S

Azt írták, hogy előre tervezett a leállás, de akkor miért nem lehet előre tájékoztatni az ügyfeleket?

Melyik iroda szokott előre tájékoztatni? Csekély sportfogadásos karrierem során kevés hasonló e-mailt kaptam...

Gyorsan helyreálltak, úgyhogy "megbocsátok" nekik :)

Igazából én még karbantartással se találkoztam egy fogadóirodánál se, ezért érintett ez érzékenyen.

Egy kérdésem lenne a fogadó irodával kapcsolatosan !

Van e rá lehetőség élőzés közben rakni szögletet, azaz 35. perctől kezdve egészen 40-1 ig ?? Pl pontosan illetve felette ( És szigorúan magyar csapatoknál )

Illetve mennyi a maximum tét ? ( 5 milliót is lehet rakni ? )

Idézetet írta: lignarius Dátum december 08, 2012, 18:44:10
Egy kérdésem lenne a fogadó irodával kapcsolatosan !

Van e rá lehetőség élőzés közben rakni szögletet, azaz 35. perctől kezdve egészen 40-1 ig ?? Pl pontosan illetve felette ( És szigorúan magyar csapatoknál )

Illetve mennyi a maximum tét ? ( 5 milliót is lehet rakni ? )

Ez két kérdés.



Idézetet írta: lignarius Dátum december 08, 2012, 22:29:34
Válasz ?

A Pinnacle csak az "alapvető" fogadástípusokra (1x2, over/under, hendikep) kínál szorzókat még a legnépszerűbb meccseknél is.
A feltehető tét nagysága az eseménytől és a fogadástípustól is függ, a maximum összeg mindig látszik az adott szorzó felett.
Például egy most zajló argentin bajnokinál az 1x2 kimenetelekre csak 386,3 eurót enged (valószínűleg a magas szorzók miatt), a gólok számára és a hendikepes végeredményre viszont háromszor ennyit, 1158,9-et.

A legutóbbi BL-meccseken lehetett szögletekre és külön-külön a csapatok góljainak számára is fogadni. A Barca-meccsnél pedig Messi gólszerzés is ott volt az étlapon.

De nekem is ez volt az első, hogy a Pinnacle-nél ilyet láttam.

Azért érdekes, hogy aki 5 milliót akar tenni egy NB1-es meccs szögleteire (téli szünetben...), az nem néz körül  a Pinnacle kínálatában, pedig a tétlap regisztráció nélkül is látható.

Az biztos, hogy csak nagy forgalmú piacokra fog engedni bármelyik iroda is magas tétet.
Ők nem kockáztatni akarnak, hanem az eredménytől függetlenül beszedni a szorzókba épített hasznot.
Ezt viszont veszélyezteti, ha az egyik oldalra 5 millióért érkezik tét, míg a másik oldalon alig néhány tízezer forint figyel. (vagyis ennek megfelelő euró)

Tavasszal gondoltam , nem őszi időszakban .

Illetve csak azért hoztam fel szóban ezt az irodát , mert  elvileg nem szokott lekorlátozni , de az is fontos , hogy a max tét ne csak 1-1,5 millió között mozogjon !

Idézetet írta: lignarius Dátum december 09, 2012, 11:13:16
Tavasszal gondoltam , nem őszi időszakban .

Illetve csak azért hoztam fel szóban ezt az irodát , mert  elvileg nem szokott lekorlátozni , de az is fontos , hogy a max tét ne csak 1-1,5 millió között mozogjon !

És mit csinálsz tavaszig az 5 millióddal?  :)

Szerintem soha, sehol nem fogsz tudni milliókat felpakolni egy magyar meccsen a szögletekre.
Nagyon kicsi piac ez.

Ha még nemvolt se befizetés, se fogadás megtudom változtatni a pénznememet a számlámon?