Női és Férfi NB1 Fogadások 2015/16

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Női és Férfi NB1 Fogadások 2014/15


Ide lehet írni a mérkőzésekkel kapcsolatos véleményeket, tippeket, információkat!

Hajrá!  :beerchug:

hétvégi magyar szuperkupa 1.07 győr meg 1.08 veszprém :laugh:
remélem gól hendik jobbak lesznek ;D

Idézetet írta: csak1tomi Dátum augusztus 26, 2015, 19:11:57
hétvégi magyar szuperkupa 1.07 győr meg 1.08 veszprém :laugh:
remélem gól hendik jobbak lesznek ;D

Szerintem mindkét csapat min. 5-6 góllal lazán nyer majd.... de a győrtől mészárlást várok

Idézetet írta: csak1tomi Dátum augusztus 26, 2015, 19:11:57
hétvégi magyar szuperkupa 1.07 győr meg 1.08 veszprém :laugh:
remélem gól hendik jobbak lesznek ;D
Hol? Tipszmiksz?

Idézetet írta: drogos Dátum augusztus 26, 2015, 19:17:25
Hol? Tipszmiksz?

Tpro, tipszmiksz

Persze jellemzően a többi fogadási lehetőség sehol nincs.

Cegléd - Komló    08.28. 18:00
   
Csurgó - Gyöngyös    08.28. 18:00

Tatabánya - Pler     08.28. 18:00

Mi a véleményetek erről a három meccsről?

FTC +5,5   1,70

nem hinném hogy nagy különbség lesz a győr fradin 3-4gólos eto win szerintem

veszprém szegeden meg
Több, mint 52,5   1,75 ajándék



Srácok, Sulland igen gyengén nyomta :(
Ami viszont tetszett, hogy Tomi igazi vezér volt. Végignyomta a meccset, pedig nagyon aggódtam, amikor már a második percben "bazdmegolt" :D Meg úgy lógott a nyelve, mintha már lefutott volna 10km-t.

Ez ETO most még elég gyengus. Grimsbö nagyon frankó, Broch sztem hozza azt, amiért igazolták, Tomi nagyon jó, Groot nekem egyelőre kevés, Sulland puding, Kissnek több lehetőség kell.

hát durva lenne ha most játszanának csúcsformában :D
kiss meg sérült azért nem játszik, valami speckó lábvédő kell ami még nincs

Idézetet írta: csak1tomi Dátum szeptember 06, 2015, 09:37:22
hát durva lenne ha most játszanának csúcsformában :D
kiss meg sérült azért nem játszik, valami speckó lábvédő kell ami még nincs
Csak én attól félek, hogy úgy lesz, mint Lundénál. Nagyon ritkán, amikor Herr jó formában volt, akkor sem kapott elegendő bizalmat.
Nem most kell csúcsformában játszani, de jövő héten az ősz legfontosabb hétvégéje lesz.
A Glassverket, a nehézségei ellenére bombaformában van. Ok, nem izgulok, mert tudom, hogy az ETO tovább fog menni, na de tavaly ugyanezt gondoltuk a Fradival kapcsolatban, nem igaz?  :angel:

jah kiss :D mint kapus kiss
én kis mint kis átlövőre gondoltam :)

hát szerintem fényévekkel jobb a mostani keret mint az múltévi sérült keret,
tegnap siófok ellen azért voltak wtf-ek győri 3as emberhátrány első félidő végén :D
sulland mikor megkapta 2percet toporzékolt ugrált levegőbe, vigyorgott és lesétált :D BÉBYKE :laugh:
Planéta mikor bentvolt 10ről meg talpról verette a gólokat, Tomori lőtt vagy 8at, Groot ment neki falnak folyamatosan belemenés, Sulland is dobott 1-2 lesz ez még jobb biztos
Amorim meg Kisel nem lesznek itt átlövőgondok, meg ha Görbicz visszatér hát az allstar csapat kis túlzással :D
persze védekezés nudli, majd össze áll vagy nem? Grimsbö meg Kiss sincs még 60-80%os védési hatékonyságú, én azt mondom jó lesz ez ha nem lesz sérülés megint :D

Idézetet írta: csak1tomi Dátum szeptember 06, 2015, 10:21:46
jah kiss :D mint kapus kiss
én kis mint kis átlövőre gondoltam :)

hát szerintem fényévekkel jobb a mostani keret mint az múltévi sérült keret,
tegnap siófok ellen azért voltak wtf-ek győri 3as emberhátrány első félidő végén :D
sulland mikor megkapta 2percet toporzékolt ugrált levegőbe, vigyorgott és lesétált :D BÉBYKE :laugh:
Planéta mikor bentvolt 10ről meg talpról verette a gólokat, Tomori lőtt vagy 8at, Groot ment neki falnak folyamatosan belemenés, Sulland is dobott 1-2 lesz ez még jobb biztos
Amorim meg Kisel nem lesznek itt átlövőgondok, meg ha Görbicz visszatér hát az allstar csapat kis túlzással :D
persze védekezés nudli, majd össze áll vagy nem? Grimsbö meg Kiss sincs még 60-80%os védési hatékonyságú, én azt mondom jó lesz ez ha nem lesz sérülés megint :D

Teljesen igazad van, nem most kell csúcsformában lenni, illetve azért "jön" még Amorim és Görbe, ami azért igen nagy erősítés.
És igen, ez a keret sokkal, de sokkal erősebb, nem lesz gond, csak én Sullandtól félek. Én bőven elégedett leszek, ha Grimsbö/Kiss képesek lesznek 50%-os védési statot hozni a BL-ben ;) Az elég lesz.

"kis" alatt kire gondolsz?  :angel:

jah kis= tóth gabriella

valamiért azt hittem ő is kis :D csak nem kiss mint a kapus  :angel: