EB Manager

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


sziasztok

a kezdőcsapatomból Vardy s Perisic is szerzett gólt  a 2. fordulóban még is 0 pontot kaptam rájuk.Miért történhetett ez? 

Még nem lett kiértékelve, talán?

#32 június 17, 2016, 22:08:54, baliizu
Egyébként a pont jóváírás sürgetését ezek az emberek minek forszírozzák? Amíg cserélni nem tudsz ugysem kerülsz semmiféle hátrányba vagy előnybe a másikkal szemben hidd el! A tabellán elfoglalt helyezésednek meg amúgy sincs értelme míg az egész forduló le nem megy, hiszen lehet, hogy valaki csak az A csoportból, valaki meg csak az F csoportból rakott be embereket akik eléggé különböző időpontokban játszottak.

Pontosan. Forduló végére megvolt eddig is.

A spanyol gólok közben ki is értékelődtek a játékosok.

Srácok, nyugi, minden jóvá lesz írva.  :cya:

Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 17, 2016, 22:20:28
Pontosan. Forduló végére megvolt eddig is.

A spanyol gólok közben ki is értékelődtek a játékosok.
Még egy Jordi Alba gólpasszt kérnék beírni a statisztikába. A 3. gólnál ő adta a gólpasszt. Köszi.

Idézetet írta: Zzz Dátum június 18, 2016, 11:05:22
Még egy Jordi Alba gólpasszt kérnék beírni a statisztikába. A 3. gólnál ő adta a gólpasszt. Köszi.

Az eredmények, statisztikák folyamatosan frissülnek és változnak. Az aktuális pontszám, még nem a végleges. Minden adat be lesz írva.

Nyitva a piac! 2016-06-19 21:00 óráig lehet átigazolni, illetve cserélni a pályán levő játékosokat.

A tegnapi mérkőzések nincsenek véglegesen kiértékelve és ellenőrizve.

A rendszer nem engedi az átigazolást.  :o
Eladtam volna 26 kreditért,volt még 1 kreditem, 27 kreditért vettem volna,de azt írja,hogy csak 1 kreditem van.
Szóval nem számolja be az eladott játékos értékét. Mi a gond?  :(

Idézetet írta: runin Dátum június 19, 2016, 10:03:12
A rendszer nem engedi az átigazolást.  :o
Eladtam volna 26 kreditért,volt még 1 kreditem, 27 kreditért vettem volna,de azt írja,hogy csak 1 kreditem van.
Szóval nem számolja be az eladott játékos értékét. Mi a gond?  :(

Nálam jó, pont most csináltam meg.


Megvan a hiba oka! Az egyik eladott játékosnál függőlegesen el voltak csúszva a pontok,így 2 kredit volt a különbség.
Szóval sikerült!  :great:

Hali!Van 2 belga játékos a kezdőcsapatomban:Vertonghen,Ardelweireld és 0 pontosak!Tegnapi meccsek nincsenek még lepontozva?Vagy csak nálam nem stimmel?

Idézetet írta: Robben26 Dátum június 23, 2016, 15:05:10
Hali!Van 2 belga játékos a kezdőcsapatomban:Vertonghen,Ardelweireld és 0 pontosak!Tegnapi meccsek nincsenek még lepontozva?Vagy csak nálam nem stimmel?

Szerintem nálad,mert nálam nem.Kicsit olvass vissza. A pontozás folyamatosan zajlik,ahogy az adminok ráérnek.  :great: :cya:
Nyilván ma-holnap felpontozzák őket.

Hány megengedett játékos lesz egy nemzetből a negyed-, elő- és döntőben? A max. 5 játékos/nemzet nem csak a nyolcaddöntőre vonatkozik?