Bet-at-home Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában



Ha bármilyen kérdésed van a Bet-at-home irodával kapcsolatban, azt ebben a témában írd.
Mielőtt feltennéd kérdésed megkérünk olvasd el a létező hozzászólásokat, hisz lehet, hogy már ott van a válasz a kérdésedre.

Megpróbálunk minél hamarabb válaszolni kérdésedre.  :great:

helloo

Tegnap este nyitottam  számlát a bet -at homon!!
180 eurot utaltam rá!!reggelre eltüntt!!!irtam hivtam de 4 ora mulva semmi válaszzz !!
de az is fura hogy ami t 10 eurot fogadtam az is eltünt !szoval semmi jele hogy ott voltam csak az online bankban az átutalási  megbizásom maradt csak megg!!mi tevö legyekk!!!

Idézetet írta: kardos4186 Dátum november 16, 2012, 09:51:12
helloo

Tegnap este nyitottam  számlát a bet -at homon!!
180 eurot utaltam rá!!reggelre eltüntt!!!irtam hivtam de 4 ora mulva semmi válaszzz !!
de az is fura hogy ami t 10 eurot fogadtam az is eltünt !szoval semmi jele hogy ott voltam csak az online bankban az átutalási  megbizásom maradt csak megg!!mi tevö legyekk!!!

Még mindig nem jelentkeztek? Esetleg nézd meg a fogadástörténetnél, hogyha ne e jelenik ott meg valami...

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 15, 2012, 14:50:21
ZSEBELJE BE MOST A BÓNUSZUNKAT!   

Hűségének jutalmáért 200 EUR-t ajándékozunk Önnek!
Majom, nyakunkon a 2012-es sportszezon vége! Eljött az alkalom, hogy méltóképpen fejezzük be ezt a csodálatos évet. Ezúton is szeretnénk Önnek megköszönni elkötelezettségét és megjutalmazni kitartó hűségét!

Hűséges ügyfélként Ön velünk mindig egy lépéssel előrébb jár!
Figyelem: akár 200 EUR is ütheti a markát, amennyiben az elkövetkezendő napokban feltölti fogadási számláját. Ez egy ideális lehetőség Önnek, hogy tökéletesen felkészülve várja az idei szezon utolsó nagy összecsapásait.

A bónuszakció 2012. december 11-éig tart, melynek során az akció időtartama alatt eszközölt befizetéseket veszik figyelembe, egészen addig az időpontig, amíg a bónusz beváltásra kerül (a bónuszkód aktiválását követően). A fogadási számlán már beváltott (még nyitott) fogadási utalványok ellenére igénybe vehető a bónusz, természetesen a kifizetés engedélyezéséhez a fogadási utalványokat is meg kell forgatni az általános feltételeknek megfelelően.

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum november 16, 2012, 18:00:24
A bónuszakció 2012. december 11-éig tart, melynek során az akció időtartama alatt eszközölt befizetéseket veszik figyelembe, egészen addig az időpontig, amíg a bónusz beváltásra kerül (a bónuszkód aktiválását követően). A fogadási számlán már beváltott (még nyitott) fogadási utalványok ellenére igénybe vehető a bónusz, természetesen a kifizetés engedélyezéséhez a fogadási utalványokat is meg kell forgatni az általános feltételeknek megfelelően.

Ilyet mindenki kapott, csak én nem?:S

Idézetet írta: kardos4186 Dátum november 16, 2012, 09:51:12
helloo

Tegnap este nyitottam  számlát a bet -at homon!!
180 eurot utaltam rá!!reggelre eltüntt!!!irtam hivtam de 4 ora mulva semmi válaszzz !!
de az is fura hogy ami t 10 eurot fogadtam az is eltünt !szoval semmi jele hogy ott voltam csak az online bankban az átutalási  megbizásom maradt csak megg!!mi tevö legyekk!!!

Tegnap este nyitottál számlát, bankszámláról utaltál és reggelre eltűnt a pénz?
Nem lehet, hogy még meg sem érkezett?

A 10 eurót meg el is veszíthetted. Ha jó számlához léptél be, akkor látszódnia kell a fogadástörténetedben. 

Ez meg mi?
Live-ba 73.percben tettem meg, hogy több gól nem lesz a meccsen...


Idézetet írta: kuba Dátum november 18, 2012, 15:41:33
Üdv Mindenkinek!
az akarom kérdezni tőletek hogy nem tudjátok hogy kell letörölni magamat Bet-at-Home-ról??
Mert csak bwinezni szeretnék
köszi!

Az ügyfélszolgálaton vagy/és e-mail keresztül kezdeményezheted.

Idézetet írta: BoTa88 Dátum november 17, 2012, 23:53:14
Ez meg mi?
Live-ba 73.percben tettem meg, hogy több gól nem lesz a meccsen...
ÍGy van! 1-es csapat lövi,2-es csapat lövi,vagy X-egyik sem.Te erre tettél és nyert! Jól van ez!

Bónusztörténet menüpontot nem találok náluk ahol egyértelműen követhetem hogy a forgatási feltételekkel hol tartok!
Merre keressem?

Idézetet írta: laudrup Dátum november 19, 2012, 08:37:47
Bónusztörténet menüpontot nem találok náluk ahol egyértelműen követhetem hogy a forgatási feltételekkel hol tartok!
Merre keressem?

Szerintem nincs nekik ilyen. Ha kuponos forgatást csinálsz, akkor azt a fogadástörténetben hamar össze lehet dobni. Ja és ha mondjuk már engedi átvinni kaszinó vagy egyéb részbe a pénz, akkor az azt jelenti, hogy már nem kell forgatnod (ez is egy módszer).

Idézetet írta: laudrup Dátum november 19, 2012, 08:35:29
ÍGy van! 1-es csapat lövi,2-es csapat lövi,vagy X-egyik sem.Te erre tettél és nyert! Jól van ez!

A szorzóval van a baj, 1,00-ás lett, mintha törölték volna a fogadást.

Idézetet írta: benson Dátum november 19, 2012, 09:01:04
A szorzóval van a baj, 1,00-ás lett, mintha törölték volna a fogadást.

Ha valóban a 73. percben tette, akkor nem is az elszámolt oddszal van a gond, hanem maga az eseménnyel. A 6. gól a 72. percben volt, szóval valószínű a BAH tévesen nem azt tette ki, hogy ki lövi a 7. gólt, hanem maradt a 6-os.

Nyertem 20 eurót a bet-at-home-ra, de csak olyan játékos veheti igénybe, aki arról az oldalról regisztrált, ahol nyertem.

Feltétel még, hogy legyen befizetése és legalább egy megtett fogadása.

Szeretne valaki élni ezzel a lehetőséggel?

Valaki meg tudná nekem írni hogy mit is jelent a spread fogadás bővebben?