Bet-at-home Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Engem akkor fognak kisorolni, amikor már az ötödik Porsche-s játék megy...

Sziasztok!

Mi lehet az oka hogy a telefonon nem müködik a betathome? Ha beriom a linket azt irja ki hogy nem képes kapcsolodni a serverhez, ha pedig a qr koddal probálkozom akkor csak a webcimet irja be de nem történik semmi. Letöltöttem a chromeot is hátha a böngészövel van a probléma de azon sem müködött.. cookikat töröltem de az sem segitett.. iphone telefonom van

Idézetet írta: JuliaCash88 Dátum január 26, 2015, 16:56:48
Sziasztok!

Mi lehet az oka hogy a telefonon nem müködik a betathome? Ha beriom a linket azt irja ki hogy nem képes kapcsolodni a serverhez, ha pedig a qr koddal probálkozom akkor csak a webcimet irja be de nem történik semmi. Letöltöttem a chromeot is hátha a böngészövel van a probléma de azon sem müködött.. cookikat töröltem de az sem segitett.. iphone telefonom van

Lehet a blokkolás miatt nem működik. Sőt, több, mint valószínű.

Idézetet írta: Milan Dátum január 27, 2015, 13:03:56
Lehet a blokkolás miatt nem működik. Sőt, több, mint valószínű.

A bet at home jelenleg nincsen blokkolva..

Nekem nem müködik. A safari nem képes az oldal megnyitására, mert nem tud kapcsolodni a szerverre hibaüzenetet kapom. A chrome is rajta van a telon de ott sem jön be, töröltem a cookiekat is de semmi.. akkor valami beállitaás lehet?!

A zöld színű tippet már megjátszottam.  ;D

cRaZy ROAD TO BERLIN!
Sie sind die Besten, Die Meister, These are the Champions! A Bajnokok Ligája himnuszát játsszák az európai stadionokban, és a futball szerelmesei ismét őrületbe csapnak át! A BL-döntő végén egész Berlin a feje tetejére fog állni, és Ön ott lehet! A bet-at-home.com segítséget nyújt Önnek a cRaZy Bets fogadásaival kapcsolatban.

Gyűjtse össze a cRaZy Bets fogadásokat fordulóról fordulóra, és nyerjen egy városnézést, valamint jegyeket a berlini Olimpia Stadionban megrendezendő nagy Bajnokok Ligája döntőjére!

Minden a nyolcaddöntő első felvonásával (1. forduló) kezdődik. Bőven van ideje, hogy rengeteg sorsjegyet gyűjtsön össze a nyolcaddöntő második felvonásáig (8. forduló). Kössön meg egy vagy több cRaZy Bets fogadást a nyolc fordulóból legalább négyben ahhoz, hogy részt vehessen a végső sorsoláson. Minden egyes részt vett forduló után kap egy sorsjegyet. Maximalizálja az esélyeit, és szerezzen jegyeket az UEFA Bajnokok Ligája-fináléra! Ráadásul minden egyes forduló után nyerhet egy városi kirándulást Európa egyik népszerű nagyvárosába!

Berlin, Berlin, megyünk Berlinbe!

Minden focirajongó álma, hogy egyszer élőben tapasztalja meg a Bajnokok Ligája hangulatát! És ennek megkoronázásaként - mi lenne, ha Ön ott lenne a Bajnokok Ligája döntőjén, az Olimpia Stadionban. Mi elrepítsük Önt Berlinbe a saját költségünkön, és el is szállásoljuk a Propeller Island hotelben - ez több mint egy hagyományos festői hotel, ez egy őrült műalkotás. Garantáljuk, hogy egy felejthetetlen labdarúgó estében lesz része!

Városnézés minden egyes forduló után

Érdekli a városnézés, a bevásárlás vagy egy hétvégi buli Párizsban, Portoban, Barcelonában vagy Londonban? Nyerje meg a nyolc városi kirándulásunk egyikét, egy két személyre szóló háromnapos városnézést, beleértve a repülőjegyet és két éjszakai szállást egy menő hotelben. Ismerje meg Európa legnépszerűbb és legőrültebb városait!

Forduló   Célállomás
1. forduló   Párizs
2. forduló   München
3. forduló   Porto
4. forduló   Manchester
5. forduló   Madrid
6. forduló   Torino
7. forduló   London
8. forduló   Barcelona
Főnyeremény Berlin

cRaZy Bet
Belép-e Manuel Neuer (Bayern München) az ellenfél térfelére a mérkőzés alatt?17.02.15 20:45cRaZy
22.00Igen   

Szerez Diego Costa (Chelsea FC) legalább egy gólt és figyelmeztetést?17.02.15 20:45cRaZy
5.50Igen      
Szerez-e Zlatan Ibrahimovic (Paris Saint-Germain) gólt a tizenhatoson kívülről bicikli-rúgással?17.02.15 20:45cRaZy
25.00Igen      
Kap-e Darijo Srna (FC Shakhtar Donetsk) piros lapot?17.02.15 20:45cRaZy
22.00Igen      
Kap-e Cristiano Ronaldo (Real Madrid) figyelmeztetést a meze levételért a gól ünneplés során?18.02.15 20:45cRaZy
10.00Igen      
Kap-e Bruno Martins Indi (FC Porto) figyelmeztetést és kikap a csapata?18.02.15 20:45cRaZy
17.00Igen      
Szerez-e Christian Fuchs (FC Schalke 04) gólt 0:1-re öngóllal?18.02.15 20:45cRaZy
25.00Igen      
Szerez-e Marco Streller (FC Basel) legalább 3 gólt?18.02.15 20:45cRaZy
33.00

Bet-at-home - Crazy Bets!

A [bah]Bet-at-home[/bah] őrült fogadásaival most eljuthatsz az idei BL döntőre, Berlinbe.

[bah]Regisztrálj[/bah], vagy jelentkezz be a [bah]bet-at-home[/bah] számládra, s köss őrült fogadásokat.

Fordulónként egy-egy sorsjegyet kapsz, attól függetlenül, hogy fogadásod nyertes vagy vesztes. Minden fordulóban egy kirándulást nyerhetsz, Európa legnagyobb városainak egyikébe, s ha van minimum 4 sorsjegyed, akkor részt veszel a nagy sorsoláson melynek a fődíja egy kirándulás Berlinbe, illetve részvétel a 2014-15-ös foci BL döntőjén.

A játék a foci-BL nyolcaddöntőivel együtt indul, s 8 sorsjegyet szerezhetsz összesen, minden fordulóban egyet.

Íme az ajánlat az első fordulóra (február 17-18):

Belép-e Manuel Neuer (Bayern München) az ellenfél térfelére a mérkőzés alatt? [bah]Igen 22.00[/bah]

Szerez-e Diego Costa (Chelsea FC) legalább egy gólt és figyelmeztetést? [bah]Igen 5.50[/bah]

Szerez-e Zlatan Ibrahimovic (Paris Saint-Germain) gólt a tizenhatoson kívülről ollózással? [bah]Igen 25.00[/bah]

Kap-e Darijo Srna (FC Shakhtar Donetsk) piros lapot? [bah]Igen 22.00[/bah]

Kap-e Cristiano Ronaldo (Real Madrid) figyelmeztetést a meze levételéért gólünneplés során? [bah]Igen 10.00[/bah]

Kap-e Bruno Martins Indi (FC Porto) figyelmeztetést és kikap a csapata? [bah]Igen 17.00[/bah]

Szerez-e Christian Fuchs (FC Schalke 04) gólt 0:1-re öngóllal? [bah]Igen 25.00[/bah]

Szerez-e Marco Streller (FC Basel) legalább 3 gólt? [bah]Igen 33.00[/bah]

[bah]Köss őrült fogadásokat te is![/bah]

Fogytán az idő! Ha az ügyfél Levente K. (15***711) bejelentkezik a bet-at-home.com számlájára 23:59-ig (CET) , 700.00 euró jutalomban részesül! Ha a felhasználó nem jelentkezik be, az összeg 50 euróval emelkedik és a holnapi nap nyertese 750.00 eurót kap.
A nap nyertese:
Levente K. (15***711), Magyarország
Profit összege:
700.00 EUR
nincs beváltva


Remelem rendszeres itt a forumon, azert 700 ojro szep penz lenne. Magyarokra amugy is milyen ritkan kerul sor.

Információink szerint a bet-at-home kivonul a magyar piacról.

A bet-at-home-ra látogatókat ez az üzenet fogadja:

"Kedves Látogatónk!

Szabályozás​i változások miatt a bet-at-home​.com nem érheto el magyarorszá​gi ügyfelek számára.

A számláját és adatait mostantól cégcsoportp​artnerünk, a Betclic fogja kezelni – a szerencsejá​ték-szolgált​atások világszínvo​nalú vezeto márkája.
E-mail bet-at-home Kattintson ide a Betclic eléréséhez!"


NO kupon, NO party!  :redchug:

Nekem betclices kupon is megfelel...

Idézetet írta: Knapp Dátum március 30, 2015, 12:00:34
Nekem betclices kupon is megfelel...

Engem meg nem nagyon érdekel a kupon, a pénzem ami ott van sokkal jobban   ;D
Ugyanis az marhára nem került át automatikusan Betclichez ahogy látom.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum március 30, 2015, 16:02:33
Engem meg nem nagyon érdekel a kupon, a pénzem ami ott van sokkal jobban   ;D
Ugyanis az marhára nem került át automatikusan Betclichez ahogy látom.

Azért ahogy kezelték az egészet az kimeríti a tisztességtelen bánásmód fogalmát :-) Előre semmi hír, e-mailben szintén semmi, hanem egy nap belépsz az oldalra és egy szűkszavú üzenet fogad, hogy mostantól a betclicnél vagy + pénzedről egy fia szó nem esik, hogy azzal ugyan mi van, oda van biggyesztve egy e-mail cím, gondolom azért hogy ott reklamálhatsz mert automatikusan "elfelejtették" áttenni a pénzed a betclichez.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum március 30, 2015, 16:24:14
Azért ahogy kezelték az egészet az kimeríti a tisztességtelen bánásmód fogalmát :-) Előre semmi hír, e-mailben szintén semmi, hanem egy nap belépsz az oldalra és egy szűkszavú üzenet fogad, hogy mostantól a betclicnél vagy + pénzedről egy fia szó nem esik, hogy azzal ugyan mi van, oda van biggyesztve egy e-mail cím, gondolom azért hogy ott reklamálhatsz mert automatikusan "elfelejtették" áttenni a pénzed a betclichez.

Átkerült a számlád, s egyenleg sehol? Betclic ügyfélszolgálattal beszéltél?

Idézetet írta: Milan Dátum március 30, 2015, 16:46:23
Átkerült a számlád, s egyenleg sehol? Betclic ügyfélszolgálattal beszéltél?

Na igen. Livechat Betclic, képzelem hány emberrel közlik ezt most, amit velem is: " A számláján lévő összeggel a bet-at-home rendelkezik, kérjük lépjen kapcsolatba velük ez ügyben".
Bet-at-home persze elérhetetlen, e-mailre válasz nincs, telefont nem veszik fel stb. Ugye nem hangzik túl jól?  :)

A pénz átkerült csak forintosították. Nem vagyok itt ismerős át lehet váltani a számlát €-ra?