Robesz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok! Úgy döntöttem én is belevágok a saját napló vezetésébe! Remélem így sikerül jobban átlátnom saját hibáimat és tanulni azokból. Végeredményben vezethetném egy egyszerű txt file-ban is, de több szem többet lát  alapon,  talán fény derül olyan kulisszatitkokra, melyekre magamtól sose jönnék rá.. :)

Ha megfontolt vagy, és nem tiltelsz be bukó után, betartod a BRM-et akkor nem lehet gond..
Sok sikert.

Idézetet írta: ncis88 Dátum október 04, 2013, 15:38:24
Ha megfontolt vagy, és nem tiltelsz be bukó után, betartod a BRM-et akkor nem lehet gond..
Sok sikert.
Idézetet írta: Robesz Dátum október 04, 2013, 15:34:55
Sziasztok! Úgy döntöttem én is belevágok a saját napló vezetésébe! Remélem így sikerül jobban átlátnom saját hibáimat és tanulni azokból. Végeredményben vezethetném egy egyszerű txt file-ban is, de több szem többet lát  alapon,  talán fény derül olyan kulisszatitkokra, melyekre magamtól sose jönnék rá.. :)
Köszi! Igyekezni fogok! :)

#3 október 05, 2013, 00:17:26, Robesz
Mára egy duplázást eszeltem ki és a mesternégyes mai szelvényét játszom meg kisebb változtatásokkal, bevédve 3/4-ben!
Tehát:
1.
Cambuur - Twente                 V       1,59  :ok:
Skelleftea - Leksand               H       1,30 Nehezebben ugyan ahogy gondoltam, de jött a mai hoki :)   :ok:
odsz: 2,06   400 HUF-al ment
   :great:

2.
Malaga v Osasuna                   H       1,53  :noway:
Clermont Foot v Istres            H&V   1,36  :ok:
(Dupla esély)

Villarreal v Granada                 H       1,44 :ok:
Hannover 96 v Hertha Berlin    H&D   1,40
(Dupla esély)
  :ok:
Bevédős 3/4-ben
Tét: 500 pénz
Várható nyeremény: 1476 pénz

Malaga inpotens játékának köszönhetően nem jött ez a szelvény most, de a bevédésnek hála nagyon minimális a veszteség. A napot így is pozitívan sikerült zárni. Azért sajnálom  :(


+203






#4 október 05, 2013, 22:15:12, Robesz
Mai négyes kombóm!

Liverpool - Crystal Palace                       H   1,20 :ok:
Sounderlaund - Manchaster United                                      V   1,54 :ok:           
Úgy gondolom, hogy a múltheti WBA elleni fiaskó után és a hétközi BL blama után nem engedheti meg magának a MU, hogy megint ne nyerjenek. Két egymás utáni bukta még sztárcsapat ellen is szürreális lenne a MU-tól, így nagyon bízok benne, hogy vért isznak és sima győzelmet aratnak.
Levante - Real Madrid                           V    1,33 :ok:[/color]
Münchengladbach - Dortmund              V   1,66 :noway:
3/4-el bevédve
tét.: 520 HUF
a bevédés miatt 361 syerencsére vissza jött...
várható nyeremény: 1600 pénz  361

#5 október 05, 2013, 20:32:51, Robesz
Lássuk a mai duplát. 8)

Wolfsburg - Braunschweig           H   1,28    :noway:
Colchester - Wolverhampton       V   1,8  :ok:
Tét: 400
várható nyeremény: 926

A Farkasok mérkőzésének tippjét, had köszönjem meg Eisbär kollégának.
Íme az elemzése kis kiegészítéssel, hogy számotokra is meggyőző legyen!:  ::)
Colchester - Wolverhampton
Tipp: Wolverhampton
Odds: 1.80

Sokszor megfogadtam már, hogy nem dőlök be a "Tele van a csapat sérültekkel" információnak, mert ilyenkor általában a cserék kettőzött erővel próbálnak bizonyítani aminek többnyire meglepetés, pontszerzés a vége.
Most mégis megteszem. A Colchester gárdájában 12 épkézláb emberke hadra fogható. Az ellenfél a harmadosztály megnyerésének egyik legfőbb esélyese, 7-1-1-es mutatóval jelenleg a harmadik helyen állnak.

A Colchester menedzserének, Joe Dunne-nak a nyilatkozata:
"Egészségi állapot szerint állítottam össze a csapatot. Egész héten pihentünk, nehogy megsérüljön valaki."

Sérültek: (BBC)
Sanchez Watt, Tosin Olufemi (both thigh), Drey Wright (knee), Tom Eastman, Josh Thompson (both ankle), Mark Cousins (foot), Conor Hubble (dead leg) Gavin Massey and Mason Spence (both hamstring)

Wolverhampton  3. a tabellán 7győzelem, 1döntetlen, 1vereség   17:6 utolsó 5 mérkőzésből 4-et megnyerte, ráadásul eddig az összes idegenbeli meccsét hozta!
Colchester: 13-ak 2-5-2, 9-10, utolsó öt meccsből 0 győzelem!


Wolfsburg - Braunschweig  -ra nem pazarolnék felesleges szavakat.. Országos 1-es. :)






#6 október 05, 2013, 23:44:27, Robesz
Az első szelvényemnél sajnos elkövettem egy hibát, nem voltam elég körültekintő a Dortmundi vendég győzelem megtételénél. Bár még a mérkőzés nem kezdődött el, de már most úgy érzem, hogy hibát követtem el.
Ennek a kompenzálására még idő előtt készítettem, még egy duplázós szelvényt.
Szerintem ennek jönnie kell 8)
QPR - Barnsley                          H  1,40 :ok:
Levante - Real Madrid                V  1,32 :ok:
Barcelona - Valladolid                 H  1,11[/b] :ok:
Tét: 400
Várható nyeremény: 860
    :great:

Mai nap kicsit csalódás volt számomra, ettől a naptól sokkal többet vártam... Lássuk az okokat. Úgy gondolom a mai meccsek közül egy hibás döntést hoztam. A BL mérkőzésről beeső Dortmundot nem szabadott volna megtennem idegemben, még akkor sem ha tudtam, hogy ebben a szezonban még nem volt vesztes mérkőzésük. A dolog érdekessége, hogy a mérkőzés negatív végkimenetelét és egyben a rossz döntésemet sikerült is megéreznem pár órával a mérkőzés előtt, melynek köszönhetően feltoltam még egy duplázós kombót, mely kompenzálta is a veszteségeimet.
A mai nap másik vesztes mérkőzése, a Wolfsburg hazai veresége, melynél még most is úgy, gondolom, nem hibáztam! Balszerencse hogy nem nyertek, ebből nem szeretnék messzemenő következtetést levonni.

Eddig 15/12 tippem volt jó, ez 80%-os teljesítmény. Igyekszek a Dortmundihoz hasonló hibákat teljesen kiküszöbölni vagy minimálisra redukálni. :-\
Bankom jelenleg: 5103,85 HUF  ::) 8)

#8 október 06, 2013, 20:34:40, Robesz
Ma a kombinációs szelvényemen kissé változtattam. Négy helyett-öt, eredetileg biztosnak tűnő mérkőzést rakok kisebb odszon többszörösen bebiztosítva. Két dupla esély + 4/5-ön bevédve. Nagyon reménykedek, hogy harmadik kombis szelvényemnél végre mellém áll a szerencse..
Tottenham - West Ham        H      1,45 :noway:
Atletico M. - Celta Vigo        H      1,20 :ok:
Napoli - Livorno                  H      1,25 :ok:
WBA - Arsenal                  D&V   1,18 Dupla esély :ok:
Norwich - Chelsea             D&V   1,14 Dupla esély
:ok:
bevédve 4/5             TÉT:500202..                   VÁRHATÓ NYEREMÉNY: 1188[/b]202

#9 október 06, 2013, 21:18:03, Robesz
Mai második szelvényem:

Arcouca - Porto                     V   1,20 :ok:
Spartak Moskva - Terek         H   1,5 :noway:
Atletico Madrid - Celta Vigo :ok:
Tipp: Atletico Madrid gólok száma 1,5+ :ok:
Odds: 1,30
Videoton - Újpest                   H  1,33[/b]
:ok:

Bevédve 3/4                           Tét: 400                      Várható nyeremény: 942208



#10 október 07, 2013, 00:24:58, Robesz
Mivel egyik szelvényem sem sikerült ma sajnos perfectre, ezért fogtam ebbe a kis fogadásba, kompenzáció gyanánt.
Live:
Juvemtus - Milan  H 1,50 :ok:
Tét:500      Várható nyeremény:750 :ok:

Ezzel sikerült kicsit kozmetikáznom a mai napon, melynek köszönhetően 4864 FT-on zártam, apró 239 FT-os veszteséggel. Remélem holnap végre mellém szegődik a szerencse... ???

#11 október 07, 2013, 00:28:07, Robesz
Azt hiszem ez lesz az a szelvény, ami ha nem jön agyvérzést kapok... :crazy:  8)
Ebben nagyon reménykedek és ennek megfelelően magamhoz képest kissé magasabb összeggel is rakom :)

Chiasso - Vaduz             1,29    xV   
Dusseldorf - Furth        1,57    xV
odsz:2,02     Tét:800          Várható nyeremény: 1622



Chiasso - Vaduz
Tipp: x2
Odds: 1,29

A listavezető Vaduz-nak a 10 meccsen mindössze hat pontot szerző Chiasso nem okozhat komoly problémát. Eddig csak a 2. helyen álló Wil tudta őket legyőzni. Amiért mégis DNB fogadással teszem, az az, hogy a Chiasso legutóbbi két meccsén javuló formát mutat, hazai győzelem a Biel ellen majd egy idegenbeli döntetlen az előbb említett Wil otthonában. Na meg persze a legfőbb ellenségünk, a Hétfő miatt!
                                                                             "Eisbar"

Dusseldorf - Furth
Tipp: X2
Odds: 1.57

A Furth 5 éve nem nyert Dusseldorfban, 3 vereség 2 döntetlen.  De most nagy formában vannak Stieberék ha hoznak a meccsen egy pontot vezetni fogják a tabellát. 6 válogatott van a csapatban 2 német u20, Stieber, Korcsmár tőlünk egy ghanai es egy albán. Dupla annyi pontjuk van mint a hazaiaknak, friss sérült nincs a csapatban. Mikor ha nem most szakadna meg a rossz sorozat?
                                                                                                                                            "Baseballfan"

#12 október 07, 2013, 10:55:07, Robesz
Na a mai napra a következőt fundáltam ki :)
Belemegyek egy darts fogadásba, mert kaptam egy elég szimpatikus fülest és ha veszítek akkor még éjszaka lesz időm a veszteségemet kompenzáló Edmonton-New Jersey V-t megtenni 2,10-ért!
Tehát a mai Darts tipp:

Newton - Wright ---> Newton 180-as dobásai: over 2.5 @ 2.50
Tét: 400                             Várható nyeremény: 1000

Nagy örömömre úgy néz ki Newton túl van már a tavaszi agyhalott ámokfutásán. Múlt héten bejutott a Championchip League döntőjébe, ami bizony nem kis dolog, hisz folyamatosan jól kellett hozzá teljesítenie, mégpedig három kemény napon keresztül. S mivel ezt a teljesítményt már egy bő hónapja tartja, biztosan kemény dió lesz ellenfelének. Wright formája szintén több, mint kiváló az utóbbi hetekben. Nagy és elérhető céljai vannak, s ennek megfelelően játszik. Korábban írtam már arról, hogy míg stabilan hozza a mérkőzéseket favoritként, addig undedogként látok benne egy kis kishitűséget. Talán nehezen fogadja el a tényt, hogy van esélye. Viszont ez most neki nagy lehetőség, hogy elérje rövid távú célját: a stabil 16 közé kerülést (jelenleg 17.). Így számomra ez is egy kétesélyes mérkőzés, éppen úgy, ahogy a szorzók is mutatják: 1.90-1.90. Amiben értéket találtam –mert azért akad-, az Wes Newton 180-as dobásai. A bukik 2.5 tették ezt a határt. Na most ez a mérkőzés kiélezettnek várható, azaz 3 szettesnek. Ez minimum 9 leget jelent, de nyilvánvaló, hogy ha tényleg szoros lesz, akkor a realitás 12-15 között van. Ha esetleg a győztes két szettben tud nyerni, akkor is valószínűleg meg lesz a 9-10 leg. Na most egy héttel ez előtt Newton mindhárom játéknapon bőven 3 feletti átlagot produkált egyenletesen egy olyan tornán, ahol egy mérkőzése átlagban 9.45 legből állt. Ha ehhez hozzáveszem azt, hogy ezen a versenyen duplával kell beszállni, még akkor is erősen sanszos, hogy három 180-ast itt is meg fog dobni mérkőzésenként. Azt már meg sem említve, hogy Wes kiváló dobója a maximum pontszámnak, amit szeret is dobni. A realitás szerintem 1.83-1.90 körüli, 3.25-ös asian hendikep határ lenne az elmúlt hónapok teljesítménye alapján. Erre kaptunk egy 2.5-es határt 2.50-ért. Szerintem ez ajándék.
                                                                                                                           "szumos"

Ha nem jön be a Darts, kizárólag akkor rakom a hokit.
Edmonton-New Jersey V  2,10


#13 október 07, 2013, 23:31:59, Robesz
Tipp: Taylor - Caven ---> Taylor 2-0 @ 1.83

Az augusztusi szünet után kételkedtem Taylor jó teljesítményében. Már az első versenyen rám cáfolt. Jót tett neki az életmódváltás és a pihenés. Újra céltudatos és motivált. Az ellenfeleket nem csupán legyőzi, hanem a maximumot próbálja nyújtani. Ez mindenképp biztató a hozzáállását tekintve. Több, mint 100-as átlaggal dolgozik már tornák óta. Ez óriási teljesítmény. Nincs okom feltételezni, hogy ez megváltozna az év egyik legnagyobb tornáján. Cavennel szemben elfogult vagyok. Egyszerűen utálom. Visszataszító stílusa van. Bár ezt korábban már írtam. Mint ahogy azt is, hogy hajlamos összeomlani. Akár egy jól alakuló mérkőzés közben is. Az elmúlt néhány hónapban korrekt eredménylistája van, de az ellenfeleket elnézve látszik, hogy az árnyékát nem tudja átlépni továbbra sem. Egyértelműen sima mérkőzésre számítok, nem is értem hogyan látnak az irodák ilyen magas oddson lehetőséget egy Caven szettre?! A szorzó fifti-fifti rá.

Tét: 3000               Várható nyeremény: