Mert játék az élet..nemde?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


kicsit, szomorú vagyok, mert ha jött volna az mlb meccsem akkor 120 eurot raktam volna és most akkor 240 fölött lennék, de hát kis hal jó hal ;) raktam 3 mlb meccset amit majd reggel postolok, mert már szarfáradt vagyok :crazy:
bank 107 euro.

és mire kell hajnalra fogadni??

egy délelött/délutáni kombi. :topbet_125:  bank: 90 euro

ciao, ismét jelentkezem. BAH-on lenulláztam a számlám, szerencsére 15 euros veszteséget könyvelhetek el. Raktam mixet is ott egy 4000Ft-os veszteség. Kiválasztottam egy irodát méghozzá a Tobet személyében. Kezdő bankom 15.000Ft lesz amire elvileg kapok egy 100%-os befizetési bonuszt. Hogy megkapjam a bonuszt értelmezésem szerint, hármas kombi fogadást kell rakni, egyenként min. 1,1 szorzóval és az összodds min. 1,8 kell lennie. Ha nem így van, akkor légyszíves írjatok rám, mert nem szeretném ha nem írnák jóvá:D
A meccseimet is kiválasztottam:
3 vb mérkőzés: Hollandia-Dánia 1                     1,5
                         Olaszo-Paraguay 1.5 gól felett 1,45
                         Brazília-É-Korea 2,5 gól felett   1,55

Tét: 15.000 HUF nyerhető összeg: 50.568 HUF+15.000 HUF bonusz remélem az égiek és a szerencse velem lesz. :great: :great:
Cél: 300.000 HUF vb végéig.

nah, most már csak a meccseknek kell jönniük :beerchug: :beerchug:

eddig úgy alakulnak a dolgok, ahogy elvártam. Takarékfocival és némi szerencsével nyertek a hollandok :beerchug:
bank: 20.000HUF (+5000) illetve két nyitott fogadás.

Ez egy kicsit Kamikaze-nak tűnik. Bankod 100%-át kockáztatni,ehhez nem kis bátorság kell. Adok egy tippet,csak a csoportkörben csináld,onnantól már szorosabbak lesznek a meccsek.  :ok:
Amúgy meg bejött a Holland úgyhogy az első lépés megvan :D

Igen látom többen mondtátok, hogy ne rakjunk all-int. Most még egyszer megkockáztattam. Többet nem fogom, ígérem és ha lejönnek a szelók nagyon hálás leszek az égieknek az biztos:D Természetesen ha nem jön le csakis saját magamat hibáztathatom. Már most nagyon feszült vagyok, mert nekem 32 e ft nem kevés pénz 8)

Kínos leírni, de Korea last minute góljának köszönhetem, hogy nem csődöltem be :beerchug: így az állás most +33,000HUF Sajnos a Barca nem tudta hozni a meccset így a másik nagy reményű szelóm elment. Raktam hajnali mlb meccsekre, illetve a Lakersre. Tehát a bankom most 43,000 HUF. Bonuszomból 90/20ezer megforgatva.

Idézetet írta: hardcore Dátum június 15, 2010, 22:54:09
Kínos leírni, de Korea last minute góljának köszönhetem, hogy nem csődöltem be :beerchug: így az állás most +33,000HUF Sajnos a Barca nem tudta hozni a meccset így a másik nagy reményű szelóm elment. Raktam hajnali mlb meccsekre, illetve a Lakersre. Tehát a bankom most 43,000 HUF. Bonuszomból 90/20ezer megforgatva.

Mocskos Giants elvitted két szelómat is :fakk:

Nah a Giants iránti haragomat kiheverve postolom is a mai vb tippjeimet. Bank: 30,000HUF 90/33ezer megforgatva.

#26 június 16, 2010, 12:03:42, hardcore
és még egy szeló:D megígértem h nem megyek all-in többször. Gondolkoztam hogy 29,999 rakjam, végül maradtam egy szép kerek huszasba. Így a bankom jelenleg: 10,000HUF. 90/53e megforgatva.

kezd jól alakulni a mai nap. :great: Azért, mert elsősorban nyert Chile, másodsorban pedig örömmel tájékoztatott a Tobet supportja, h törölték a mai Giants meccset vmi dobó kezdés miatt. Ezért a tegnapi két szelóm nyertes lett. Így a bankom jelenleg 23,881HUF (+8388) ja és 3 szelvényem még játékban:D Egyiken ha jön a spanyol/angol meccs akk +50,000HUF:D :beerchug:

#28 július 09, 2010, 10:31:34, hardcore
Totális leégés a múlt hónap, nem akarom megszámolni h mennyivel, kb 20-30 e Ft. Leégtem a gamebookers ligában is. Pedig majdnem a Vikinget raktam a norvég kupában és, akkor most nem lenne miről beszélni de én inkább a Tromsöt raktam :noway: Adott a BAH 5 eurot leégtem azon is. Amiben most még versenyben vagyok az a tippmix és az easy money stratégia tesztelése. Ha nyer a Rubin Kazan meg a Dinamo idegenben. Akkor már csak két napot kell hozni és sikert könyvelhetek el :great:  Egyébként lassan érik Bwinre egy befizetés. Tippmixen azért az alacsony szorzós meccsek kötéshez vannak kötve, épp ezért sokáig nem tesztelek, viszont jó kp forrás:D

Előre tervező típus vagyok, ergo ha nyerek már meg is vannak a hétvégi meccseim. Véleményeket szeretnék kérni, hogy szerintetek mennyire sanszosak a tippek :laugh:
Szombat: Shatar Doneck-Kryvbas 0-1 hendikeppel Shatar 1,38 szorzóért
Uruguay-Németország Németország szerez gólt? igen 1,09
Vasárnap: Hollandia-Spanyolo lesz kiállítás? nem 1,24==>ebben nem vagyok biztos spanyoloknál tuti nem lesz piros viszont ha elborulna a hollandok agya?:D