Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Hát Agnyeszka ez a tank most elgázolt téged de ne sírjon a pici szád szép eredményt értél el így is.

Pár évvel ezelőtt egy más topicon más hozzászóló írta ezekről.
"Először a kosárlabdát vették el tőlünk aztán a focit most meg a forma1-et. Már csak a sakk maradt nekünk mert ahhoz még túl hülyék."

Az impotens kurva anyátokat amcsi meg chilei gecik. Kansas meg a San Jose is egymás után dolgozza ki a helyzeteket, de nincs gól. Az meg hogy az egyébként is jóval esélyesebb, hazai csapat, a San Felipe emberelőnybe kerül az első félidőben, majd bő félórát játszhat 3 as, igen 3as emberelőnyben, de nem tud nyerni ??? ??? ???  :redchug: Hát WTF???

Szar bundás foci, tiszta szégyen, egyszer rakok rá 1hónapban az is elmegy. Hogy a faszba lehet véletlenül gólt rúgni félidő előtt 1 perccel aztán félidő után 1perccel? aztán tartani a döntetlent? Tiszta szerencse volt az a meccs  :noway:

nagyjából 12 percetek van, hogy rúgjatok a kedvemért egy kurva gólt.

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 08, 2012, 19:41:48
nagyjából 12 percetek van, hogy rúgjatok a kedvemért egy kurva gólt.

;D ;D ;D ;D ;D ez zsarolás de tetszik  ;D ;D ;D

rúgjatok, h basszon meg titeket az ........asza!!!!!!!!!!!!

Bassza meg az úristen, de mostmár komolyan. Egy szar napja mindenkinek lehet. Tán még kettő is, de én egy hete bukok minden nap, ez már kezd egy kicsit unalmas lenni.  :redchug:

selfossi tagbaszakadt anyaszomorító köcsög banda, hogy szakadna rátok egy szekér szar, ti mocskos fasszopó férgek, ti semmirekellő anyabaszók, nálatok már csak én vagyok balfaszabb, hogy behúztalak titeket a szelvényemre, ki gondolta volna, hogy az osztálykülönbség nem a ti malmotokra hajtja a vizet, 11 kibaszott bohóc senkiházi geci

Elfborg  :bash: a kiborg anyátok nem éreztétek 90 percen keresztül ,hogy rúgni kellene gólt :-\

Haas,kapd már össze magad!!!!!!!!  :bash: :bash:

Idézetet írta: Boci17 Dátum július 10, 2012, 17:14:17
Haas,kapd már össze magad!!!!!!!!  :bash: :bash:

Hatott a figyelmeztetés, nem egy szarába döglött csávó ez a Haas.

Kurva anyád Kubot! Utoljára fogadtam rád, te mocskos szar! A múltkor is jól kibasztál velem, meg most is sikerül.
Remélem az éjjel elkap a maffia! :bash: :crazy:

Norvég Kézis csajok rohadjatok szét, 1 percig támadtok az utolsó percben, + emberelőny és nem vagytok képesek baszni egy golt!!! Dögöljetek meg!!!!!

Idézetet írta: gerry Dátum július 10, 2012, 19:05:22
Norvég Kézis csajok rohadjatok szét, 1 percig támadtok az utolsó percben, + emberelőny és nem vagytok képesek baszni egy golt!!! Dögöljetek meg!!!!!

Hosszabításban kikaptatok!!!!!!!!!! Sose nyerjetek többet!!!!!!!!!!

Idézetet írta: Dacsi Dátum július 10, 2012, 19:02:35
Kurva anyád Kubot! Utoljára fogadtam rád, te mocskos szar! A múltkor is jól kibasztál velem, meg most is sikerül.
Remélem az éjjel elkap a maffia! :bash: :crazy:
Egy 6-0 után gyönyörűen fejezted be a meccset! Gratulálok! :uglystupid2: