Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Két meccsen tizenkét gólt lőtt az Elfsborg az Európa Ligában a cikk  cime. Fényezik öket de
arról nem irnak ami a két mecs közt történt a Mjallby elleni 0 - 0 ról kussolnak a tetvek  :bash: :bash:

Hanescu nagyon gyorsan szedd össze magad!!!!!  :bash: :bash:

Idézetet írta: Boci17 Dátum július 11, 2012, 11:04:16
Hanescu nagyon gyorsan szedd össze magad!!!!!  :bash: :bash:

Na azééért  8)

Kurva anyátokat ti spanyol gecik. Gondolhattam volna, hogy elbasszátok 4 gólos előnyről. Faszom kivan...  :beerchug:

Querrey megbaszod te azt a jó édes.... nem is írom le mennyi lehetősége volt nyerni mert csak felbaszna!

Idézetet írta: hege1010 Dátum július 11, 2012, 19:16:31
Querrey megbaszod te azt a jó édes.... nem is írom le mennyi lehetősége volt nyerni mert csak felbaszna!

+1
Ekkora egy nyomorék birkát ritkán lát teniszpálya :bash: Csak azt nem értem akkor miért jött fel 0-5ről a tieban? Inkább bukta volna el, aztán most nem alázza be saját magát... Gyökér :crazy:

Cadantu te cigány kurva! Szopnád ki a gecit, te szarrágó ribanc... :knuppel2: :knuppel2:

A megremegős kúrva fajtádat Camerin! :shockwhore_125: Rohadjon meg, aki 5-1-ről nem tud hozni egy kibaszott szettet! :bash:

Idézetet írta: rosco Dátum július 11, 2012, 20:19:58
A megremegős kúrva fajtádat Camerin! :shockwhore_125: Rohadjon meg, aki 5-1-ről nem tud hozni egy kibaszott szettet! :bash:

+1

Büdös kurva! Rohadjon le mindkét kezed te szerencsétlen majom!!!

Bazdmeg ezt nem hiszem el ami ma van itt... Két kosárovert is csak egy ponton buktam, Querrey meccslabdákról szopott, Kavcic most szopik, pedig nem is egyszer szerválhatott a meccsért, és még Ferrer is elbaszta az underemet, pedig 4-0 val kezdett. Még jó hogy azt a Cadantu szútykot nme tettem...
u.i.:Isner meg kétszer brékeli Mahutot... bravó, érdekes hogy Bubka ellen meg fingja nem volt hogyan kell fogadni..
A KURVA ANYÁTOKAT mindnyájotoknak, megyek is a gecibe aludni

Ááááááá! A rohadt kúrva anyádat neked is Kavcic! Te nyomorék szlovén senkiházi geci, 5-1-ről képes vagy elveszteni a szettet... Külön érzékem van az ilyen bundás nyomorékok kiválasztásához. :lehany: Rohadj meg Camerinnal együtt!!! :shockwhore_125: Remélem egyszer valaki szétveri a mocskos pofátokat! :knuppel2:

Kavcic,hogy basznád meg a rohadt kúrva anyádat,hogy száradna le mindkét kezed amikor 5-1-nél adogatsz és képes vagy elbukni a szettet!!!!!!!!!!!!!!!!Rohadt geci!!!!!!!!!!!!! :lehany: :lehany: :lehany: :lehany:

A jó kurva anyádat ebdon amiért ilyen tetű lassan játszol, miattad tolódik az egész program, hogy rohadnál meg. Vonulj vissza te kopasz majom!!!!!!!

Így utólag... mert még MINDIG BENNEM VAN!!!!!!!!!!!
Murray te lófejű köcsög, faszért vagy ilyen szerencsétlen balfasz!!!!!

Junhui mi a fasznak engedted asztalhoz ezt a faszt? Fél órát gondolkodik egy egyszerű lökésen... Az agyam eldobom komolyan... :bash: :bash: