Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában



Mocskos faszszopó, szemétláda, geci Skovda. Hogy rohadnátok, mocskos szemétládák. Hát otthon képtelenek vagytok nyerni a tabellán mögöttetek lévő, mindenkitől kikapó retkes noname geci csapattól????

All-int tettem rátok, a kurva at, mocskos szemetek... így buktam a betfair liga második helyem...
Baszódjatok meg mind!!!

Illetve én voltam a hülye, hogy ilyen csicskaligára fogadtam. Amúgy 5 tippem volt mára, cask ez a csicska geci nem jött be és pont ezt kellett megtennem. Remélem, h kiestek a picsába és feloszlatják ezt a csicska geci csapatot!

Na, most talán már megnyugodtam, vagy nem, de basszátok meg a kurva at :D

Körmend mi a fasz??? :idiot2: Azt nem hiszem el... :crazy:

Anyádat STOKE!!! :crazy: :knuppel2: :knuppel2: :2guns: :2guns:

Komolyan mondom ez már egy vicc...Cedevita otthon már félidőbe 9pontos hátrányba...nem is mondok már semmit.ez az európai kosár meg az nba teljesen tönkretette a bankrollom egy hét alatt...olyan eredmények vannak hogy csak lesek.

Ez a gyökér Kulcsár mi az anyja picsáját keres, illetve csinál a Debrecen színeiben? :idiot2:

A kúúúrva anyááátokat besiktasos férrgekk!

A jó kurva anyátokat brooklyni büdös parasztok. 93,5 over kell, félidőben 59 ponton állnak ezek a szarházi buzik 1.5-ért tettem már 1.02-re esett, most felkelek és 89 pont lett a vége...kapja le a körfűrészész a rohadt lábatokat hülye faszfejek.

A kurva anyját az összes sioni faszszopó hulladéknak, akiket ember -és gólelőnyük után 3-1-re baszott meg a Young Boys!

Rohadt életbe, hogy lekéstem 2 percel a Brazil liga meccseit, már nyertem is volna, de neeeem, nekem el kell felejtenem az időt, és most KURRRRRRVA IDEGES VAGYOK. SZÓVAL ROHADJ MEG ÉN!!!!!!! :bash: :bash:

Guingamp+Istres nyeljétek le, kellett volna még egy gól... :fakk2:

#2681 december 04, 2012, 20:23:19, RedMunchen2010
Catania kettős emberfór sem elég az x-hez? A kurva anyátokat basszátok meg, mennyit szórjanak még ki a másik csapatból? Azok is gyökerek, ahelyett, hogy beálltak volna védekezni. Most már akkor ne nyerjen a Körmend, mert szoétbasz ideg, hogyha közel 6-os fogok ez a szar meg elmegy.

Lányok, BASSZÁTOK MEG A ROHADT KURVA ANYÁTOKAT!DÖGÖLJETEK MEG!

Idézetet írta: forzainter Dátum december 04, 2012, 21:44:47
Lányok, BASSZÁTOK MEG A ROHADT KURVA ANYÁTOKAT!DÖGÖLJETEK MEG!

+1 szopják végig ezért a szurkolókat a végén meg fojtsák bele őket a gecibe!!!!!!

Idézetet írta: forzainter Dátum december 04, 2012, 21:44:47
Lányok, BASSZÁTOK MEG A ROHADT KURVA ANYÁTOKAT!DÖGÖLJETEK MEG!

+1!  :2guns: :fakk2:  Nem véletlen az avatarom, a kurva életbe!  ;D