Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


#3045 február 17, 2013, 22:56:18, RedMunchen2010
A francia fővárosba is rendel! Kabaré...
Madridi rangadó végén: Bangoura többször is nyugodtan kaphatott volna sárgát, de ezzel ne foglalkozzunk. Persze, csak nekem még egy lap kellett volna...
De kibaszott soká lesz még ez az NBa bohóckodás is.

Idézetet írta: TiB Dátum február 17, 2013, 13:11:49
Bassza meg most vettem észre, hogy van egy ősz hajszálam...mi jön ezután? Kötött pulcsiban fogok krémest enni? :'( :noway:

Bezzeg, tíz év múlva hogy fogsz majd örülni, mikor találsz egy barna hajszálat!  :D ;D

Ez a kosár mekkora szemét sportág...

Bellucci  és Tomic szopjátok le egymást, a kurva anyátokat!!!!!!!!!!!!!!

Nyilván sikerült beletrafálnom az egyetlen kibaszott holland kettes meccsbe, ahol nemhogy 4, de még csak 3 gól se lett!!! De mééééééééééééééééééééééééééééérrrrrrrrrrrr????

Klizan a budos kurva anyadat
5-2tiebreakben utana 6-5nel te adogatsz es kikapsz te istenverte nyomorek geci

Idézetet írta: Pepi1990 Dátum február 18, 2013, 21:10:39
Bellucci  és Tomic szopjátok le egymást, a kurva anyátokat!!!!!!!!!!!!!!

akkor kezdjük el szidni a Radnickit hátha jó hatással lesz a játékukra,a kurvaanyátok fakezű fasszopóók

Idézetet írta: Pepi1990 Dátum február 18, 2013, 21:51:42
akkor kezdjük el szidni a Radnickit hátha jó hatással lesz a játékukra,a kurvaanyátok fakezű fasszopóók

na szerencsére a radnicki a szidás hatására simán behúzta a meccset  8)

Cork City, az irigy kurva édesanyátokat szopassátok meg, hogy egy 4-0-ás első meccs után mi a lófaszért hajtotok a visszavágón?? Biztos a faszszopó elnökötök beígért egy plusz korsó sört, amiért még az anyátokat is megbasznátok, mocskos kutyák!

a rohadt, köcsög, undorító, kurva olasz bajnokság elmehet a jó büdös picsába, hogy itt bazdmeg a liga 3. helyezettje egy kibaszott gólt nem tud lőni egy kiesőjelöltnek, de Én vagyok a fasz, hogy rakok rájuk, soha többé Serie A....faszom

Büdös Cambuur nyomordj meg! Rohadt fasszopó gecik, hogy viszitek a mai profit nagy részét ti tetvek! Anyátokat is bassza meg egy oroszlánfóka! :bash:

köcsög Den Bosch - ebben a bajnokságban 19 (!) meccs alatt (8 - 11) nem csinált még döntetlent ... és ma sem,  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Paire, te nyomorult bohóc.Baszd szájba a büdös kurva anyádat. Te fakezű buzi.

Idézetet írta: tsabigo Dátum február 19, 2013, 13:39:28
Paire, te nyomorult bohóc.Baszd szájba a büdös kurva anyádat. Te fakezű buzi.

Paire hogy egy hatalmas csiga zabálja fel azt a flegma kurva pofádat, te tenisz szégyene. Mi a gecinek hárítasz 3 meccslabdát, minek brékelsz vissza, ha utána úgyis elbaszod? Pedig nem szeretek rádfogadni éppen ezért..

Georges! Az utolsó agysejtedet mikor vesztetted el??? Amikor szétbaszott az edződ este??? Dögölj meg te ribanc, 40-0-ról kell elbukni a szervát ugye?! Kurva anyáddal együtt rohadjatok meg! Meg az apád is haljon szörnyet veletek együtt!!! :bash: :shockwhore_125: :2guns: :knuppel2: