Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: jorgi05 Dátum február 25, 2013, 20:34:22
Rohadt tetves olasz csapatok teszem a Lazio-t kikap ma meg ez a nyamvadák Napoli nem tud egy geci gólt rúgni ennek a teljesen motiválatlan Udinese-nek!!!!!!!  :wall: :2guns:

Együttérzek ez valóban meglepő dolog.....   :lehany:

Ali Babáék és a negyven rabló!
Vasárnap: Fener V/H, 25.00 odds, ma: Galata V/H 26.00 odds. Kombi: 650.00 szorzó. Én is csak utólag vagyok ilyen nagy okos. Ha öreganyámnak pöcse lett volna.....

González González lap nélkül akarja lehozni a meccset, mert kurvára nem hiteles számomra amit művel. Kurva anyjába már alapjáraton négyet adhatott volna.

Baszódj meg Pennetta, a kurva anyádért kell brékelned,ha utána rögtön love-ra elbaszod, jajj bazd meg de sok ész szorult beléd....   

Toronto Raptors, akárhányszor teszek rátok buktok :bash: Kívánom hogy az idő végezetéig ne legyen playoff, ja, és baszódjatok meg :beerchug:

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 26, 2013, 08:48:20
Toronto Raptors, akárhányszor teszek rátok buktok :bash: Kívánom hogy az idő végezetéig ne legyen playoff, ja, és baszódjatok meg :beerchug:
Egy megbízhatatlan szar banda!!! :bash: :bash: :bash:

Kurva anyádat Struff hogy eladtad a meccset!!! Meffertet 4 hónapja bucira veri mindenki, de neked 2 meccslabdáról bukni kell! Remélem valamelyik maffiának ma keresztbe tettél és estére már egy rozsdás, szöges teniszütő lesz feldugva a seggedbe te buzeráns!!! :bash: :knuppel2: :2guns:

Idézetet írta: hurkabalint Dátum február 26, 2013, 12:37:18
Kurva anyádat Struff hogy eladtad a meccset!!! Meffertet 4 hónapja bucira veri mindenki, de neked 2 meccslabdáról bukni kell! Remélem valamelyik maffiának ma keresztbe tettél és estére már egy rozsdás, szöges teniszütő lesz feldugva a seggedbe te buzeráns!!! :bash: :knuppel2: :2guns:
a hotelszobában 5.1 hangzással kell hallgatnod az ez itt egy buli c. nótát, egész este....

A kurva isten bassza meg a norvég meccs kiáltott, hogy tegyem meg, de már nem mertem a gyenge délelőtt után.

Idézetet írta: corsica Dátum február 25, 2013, 21:57:30
Ali Babáék és a negyven rabló!
Vasárnap: Fener V/H, 25.00 odds, ma: Galata V/H 26.00 odds. Kombi: 650.00 szorzó. Én is csak utólag vagyok ilyen nagy okos. Ha öreganyámnak pöcse lett volna.....

;D ;D ;D

Idézetet írta: gigazo Dátum február 25, 2013, 21:26:04
Együttérzek ez valóban meglepő dolog.....   :lehany:

De hallod, ezek nem bajnoki címért küzdenek, hanem csak esélyük van a bajnoki címre és KÉSZ...ez nem küzdelem, ez már SZÁNALOM amit csinálnak ott az elöl lévő csapatok az utóbbi időben!!!!  :noway: :noway:  :knuppel2: :idiot2:

A jó kurva anyád skrill, hogy a 3éves verified számlám újra be kell zárni és el kell küldenem megint az ID-t meg lakcímigazolót. Pont mikor 5 kurva dollárt akartam csak befizetni a Coralra..10$os bónuszért és egy privát versenyért.. Még jó hogy netellert épp 1hete nulláztam le.. :bash:

Miért nem lehet fogadni a Mainz meccsre? :-/ Bassza+

Muller, előre szólok, hogy megbaszlak a kurva teniszütőddel, ha nem szeded össze magad nagyon gyorsan!

Dögölj meg meg te luxemburgi marha!
Most mondd meg Csacsa! Mi tetszik neked ebben a semmirekellőben?