Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Mattek-Sands, te büdös kurva! tegnap ellened fogadok akkor nyersz ma meg kiszopsz szettelőnyből te ribanc???!! rohadj meg te bohóc!!!!!!

:2guns: geci inteeeeeeeeeer!  :fakk: :fakk2: :lehany: :hanyas: :twak_125: :wall: :knuppel2: :tickedoff: :shockwhore_125:

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum március 03, 2013, 16:54:43
:2guns: geci inteeeeeeeeeer!  :fakk: :fakk2: :lehany: :hanyas: :twak_125: :wall: :knuppel2: :tickedoff: :shockwhore_125:

Dögöljetek meg, csicska Grasshoppers! Remélem elbukjátok a bajnoki címet, rohadt banda! Jövő héten jön a bosszúm!!!!!!

BASSZA MEG A KURVA ISTEN. MILYEN ELBASZOTT KIKÚRT HÉTVÉGE EZ???   :fakk: :wall:  :bash:

Ne is mond!
Tegnap a lengyel gecik baszták meg a büdös qrva anyjukat,de úgy látszik,már a retkes kulák moszkva-i buzikba sem lehet megbízni,hogy bassza seggbe mindet Szavrasenko!
A kurva anyját mindnek!! :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk:

Ez nálam is 2013 legfostalicskább weekendje,komolyan mondom talán egy normális tippem lett volna, azt meg basztam megrakni.....
Itt a tavasz... :twak_125: :twak_125: :-\

Jyp épp akkor fogadok rátok amikor kiszoptok...  :bash:

Hogy a faszba lehet emberelőnybe góltkapni  :crazy:

Idézetet írta: Pepi1990 Dátum március 05, 2013, 17:56:58
Jyp épp akkor fogadok rátok amikor kiszoptok...  :bash:

Hogy a faszba lehet emberelőnybe góltkapni  :crazy:

adják valahol a meccset??

és én is azt mondom h szakadjon rájuk a csarnok!!!!

#3173 március 05, 2013, 18:29:41, Pepi1990
Idézetet írta: gerry Dátum március 05, 2013, 18:18:12
adják valahol a meccset??

és én is azt mondom h szakadjon rájuk a csarnok!!!!

Nemtudok róla hogy adnák, sm-liiga.fi itt követem az előnyöket és a gólokat,na meg bet365ön.

De Te még mindig jobb helyzetben vagy mint én,mert én 3 esélyben húztam hazaiba  :-\ Közben szépítettek!

Idézetet írta: Pepi1990 Dátum március 05, 2013, 18:26:26
Nemtudok róla hogy adnák, sm-liiga.fi itt követem az előnyöket és a gólokat,na meg bet365ön.

De Te még mindig jobb helyzetben vagy mint én,mert én 3 esélyben húztam hazaiba  :-\ Közben szépítettek!

igen én is a hivatalos honlapon nézem, most gólt adtak emberelőnyben szerencsére! Nincs ez még veszve!!! Hajrá

Kurvára nem kellett a Birmingham meccsen ez a 45. perces gól. Bassza meg!  Cardiff gól viszont nincs...

A retkes kurva  anyját a mocskos tetves kibaszott bírónak, aki menjen és nyalja ki a realosok izzadt seggét meccs után!!! aztán meg legyen szíves megdögleni, minden egyes hozzátartozájával együtt!!!

A büdös retkes kurva anyját aztat a grönlandi férfi vitorlázó válogatottnak, hogy még Antarktisz B-válogatottját sem bírták leelőzni az északi-sarki jegesmedve kupában  ;D ;D ;D

#3178 március 06, 2013, 20:35:18, RedMunchen2010
Szerencsétlen Videotonnak mennyi helyzet kell?!?

Geci Odense bassza meg utolsó percben kiegyenlíteni?!? Hatalmas kibaszás, gerinctelen népség.

Levine te büdös paraszt mi a faszt csinálsz a szerváidnál? Dupla brék hátrány bazdmeg anyádat...  :bash: