Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: Ordog Dátum március 08, 2013, 23:59:31
Nyomorék női foci!!!!! Hogy rohadna le a máááááájuk!!!!

Ezt kapjátok ki! Under 8.5-n voltam egész meccsen. El Salvador vs Noname

kinézek 85. percben az eredményre, áááhhh ez simánaktűnik, hát egy nagy lófaszt. 88., 89., 90+ percben 3 gól és elmegy az under 8.5

AZMIIIIIIIII???? Ilyet én még nem basztam............. :crazy: :bash: :'( :redchug:

Van ilyen ország is?!  ??? Hmmm... nem is tudtam  :spaz:  ;D

Evertoni játékosok figyelem!!!!

Hogy a rák egye meg a beleteket mocskos férgek, 3 perc alatt 3at kapni egy Wigantől otthon, akik egy hete saját pályájukon kaptak 4et a Pooltól? Mi van itt????????

#3197 március 09, 2013, 17:48:52, RedMunchen2010
Lúzer eredmények.com! A faszért jelzitek a Swensea gólt.  :bash:
Sportklubon a francia összefoglalóban mondták, hogy a Nancy a PSG mumusa, bassza meg, hogy nem tettem legalább x2-be.  :crazy:
Ross County is dögöljön meg, órákat gondolkodtam, hogy hazai vagy döntetlenbe tegyem, 90. percig jó álltam. Bassza meg!  :-\

A jó ku.... Ja nem ma minden jött amire raktam, végre egyszer köszi ott fent! :beerchug:

( Olyan ritka ez számomra manapság, hogy nem bírtam ki, hogy ezzel most ne dicsekedjek, vágjak fel.. ::) :P )

Peng Bazd meg anyád, hogy lehetsz ilyen idióta?? 6-0 után 4-5- re szopod a fszt. Szedd már össze magad.....

Idézetet írta: davixxx Dátum március 09, 2013, 19:18:02
A jó ku.... Ja nem ma minden jött amire raktam, végre egyszer köszi ott fent! :beerchug:

( Olyan ritka ez számomra manapság, hogy nem bírtam ki, hogy ezzel most ne dicsekedjek, vágjak fel.. ::) :P )


Ne offoljál!  ;D  Smyczek fogadd szeretettel Rósa klasszikusát: Rósa Dénes beszól (2011) HD

#3201 március 10, 2013, 16:27:14, jorgi05
Mocskos Napoli megint tettem rátok, mert gondoltam 4 döntetlen után csak tudtok már nyerni egy 16. ellen a 20 csapatos bunda bajnokságotokban, de úgy látom nem tudtok kibújni a bundás tetves rohadt csaló focitok alól és megint szoptok 1:0-ra a 12. percben  :2guns: :2guns: :fakk: :lehany:

Cavani meg úgy vezeti a góllövőlistát, hogy már 6 meccse nem rúgott gólt!!! Elvenném az összes gólját, ha ma nem rúg legalább 2 gólt!!!!


Félidőben 2:0......remélem meccs után mind felfordultok egytől-egyig!!!!!!!!!!!!!!!  :noway: :noway:  :fakk: :crying:


Cavani még egy 11-est is kihagyott az 59. percben...ekkora lúzer bandát mint ez a Napoli...és még mindig 2. helyen vannak....úristen...remélem még 5.-ek sem lesztek ti utolsó tetvek!!!!!  :noway:

#3202 március 10, 2013, 19:07:10, jorgi05
"Kedves" NAPOLI "professzionális" labdarúgók...csak egy dologra kérlek szépen titeket, mert többre nem tartalak titeket és nem is várok már el többet tőletek a továbbiakban, csupán csak egyetlen, aprócska dolgot, mégpedig len:

BŐ NYÁLLAL SZOPJÁTOK LE A FASZOM!!!!!!!!!!!!!!!!  :2guns: :fakk: :fakk: :megkur: :lehany:

Kurva anyádat Koskiranta!  :bash:

KURVA ANYÁD, HOGY RIVERRE MINDIG LE ESIK AZ A KURVA ÁSZ! BEZZEG MIKOR NEKEM KÉNE, SOSE! FÁKK :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Azt a rohadt kurva anyát bassza meg, hogy ma 6 rövidítést buktak el, akikre challenger és ITF tornákon fogadtam (ebből 2 döntő szett tiebreak)! :buck2:

Nedovyesov kezdte, Broady folytatta, majd De Bakker is megcsinálta. :wall:


Te is cseszd meg Klizan! Egy kibaszott szett kellett volna tőled, persze mindkettőt tb-ben bukod... :bash: A büdös kurva mindenedet!

... és ha már újra itt vagyok: Albert Ramos a szétesős kurva fajtádat! :bash: Dupla breakkel kell bukni a 2. szettet, nehogy véletlen üljön az over... A faszkivan! :wall:

#3207 március 11, 2013, 14:05:28, szumos
Komolyan mondom Oak nem értelek!
Női foci = halál, öngyilkosság, 3 tubus altató...

Marozsán mennyé' el útszéli kurvának, arra még talán jó vagy...

Na gratulálok, üres kapura sem jött össze!  :crazy: :fakk:

Idézetet írta: szumos Dátum március 11, 2013, 14:00:00

Női foci = halál, öngyilkosság, 3 tubus altató...


Nőket csak a konyhába és az ágyba  ;D  ;)

Ezt a saját női tenisz bukóim után állaptottam meg!

Kedves Belot és Sabry!

Remélem a holnapi napot már nem élitek meg ti büdös férgek. Esélyesként léptek arra a kurva pályára, első szett tie-t 0:7-re, super tie-t pedig 0-9!!!! után 2-10 re elbuktátok. BUNDAAAAAAAAAAA!

:fakk: :lehany: :hanyas: