Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 02, 2013, 11:16:26
A barca nem szarta le ezt a meccset, egyszerűen nem tudtak többet. Messi azért nem játszott, mert esélyük sem volt a továbbjutásra. Szerinted ők nem távoztak volna inkább a versenyből egy pl. 2-0-ás győzelemmel, felemelt fejjel, mint egy újabb megalázó vereséggel ráadásul hazai pályán?

Ezzel valahol te is belátod, hogy leszarták, hisz Messi egy közös nevező, egy fontos fogaskerék a csapatban, és minden gépezet, csak úgy működik teljesen, ha minden fogaskerék a helyén van.  :ok:

Idézetet írta: jorgi05 Dátum május 02, 2013, 11:21:42
Ezzel valahol te is belátod, hogy leszarták, hisz Messi egy közös nevező, egy fontos fogaskerék a csapatban, és minden gépezet, csak úgy működik teljesen, ha minden fogaskerék a helyén van.  :ok:

Kár hogy a Barca csak három fogaskerékkel van megáldva ;D Egy megrongálodott(Messi), egy olajozatlan(Iniesta), egy meg öreg(Xavi).
Az a baj hogy nem volt tűz a csapatban. Több mint egy klub. Voltam a múzeumban, mindenhol ez van kiírva. Most ez nem volt sehol. Dicstelen egy meccs volt.

No, de nem ezért jöttem :D
Rohadt faszkalap Brown, szedd már össze magadat te bohóc. Öcsém 24 ezres szelvénye múlik rajtad...

Idézetet írta: jorgi05 Dátum május 02, 2013, 11:21:42
Ezzel valahol te is belátod, hogy leszarták, hisz Messi egy közös nevező, egy fontos fogaskerék a csapatban, és minden gépezet, csak úgy működik teljesen, ha minden fogaskerék a helyén van.  :ok:

Nem, nem látom be evvel. Túl nagy volt a kockázat ennyi. Az odavágót is leszarták azért kaptak ki ennyire? Könnyű ráfogni, hogy persze, mert leszarták...

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 01, 2013, 13:08:40
+1
Mégis hogy a francba kapott ki ilyen simán ettől a világtalan Dodigtól? Rohadt koszos, zsíroshajú horvát geci :crazy:

Röviden azért kapott ki, mert egy mocskos, bundás, senkiházi.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 02, 2013, 11:30:22
Nem, nem látom be evvel. Túl nagy volt a kockázat ennyi. Az odavágót is leszarták azért kaptak ki ennyire? Könnyű ráfogni, hogy persze, mert leszarták...

Nem tudom, de nálam az biztos, ha én azt mondom, hogy "nincs esély a továbbjutásra", akkor az ugyanazt jelenti, hogy "leszarom a meccset"....én nem az odavágóról beszéltem, hanem a visszavágóról hisz ott játszott Messi, csak tegnap nme játszott. Téma lezárva...véleményem leírtam és ennyi. Így történt minden, lesz ez még jobb is  :ok:

Az meg, hogy Messi megrongálódott....  ;D azért rúgott a spanyol bajnokságban 44 gólt (a 101 rúgott barca gólból), majdnem a felét!!!!...mert  meg van rongálódva!??  :crazy: ;D :D

Most már kurvára elegem van, a bizonytalanságnál még a biztos rossz is jobb, mi lesz a beragadt bónuszokkal, ha nem tudunk belépni az oldalra, tegnap este már freebet-et játszottam meg freebet ellen, ki sem tudtam pontosan számolni, Piquet meg nyilván nem szopta le Shakira a meccs előtt, vagy lehet az a baj, hogy leszopta, közben kezdődik a jéghoki VB, jönnek az ajánlatok, az ember azt sem tudja, mibe merjen belenyúlni, szóval a fasz kivan.

A kurva anyádat Monfils! Ez a szar amit ma művelsz a tegnapi játékodtól sehol sincsen te vadbarom..........  :bash:

BÜDÖS KURVA ÉLETBE SZAR FOS FOGADÁS :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Idézetet írta: davixxx Dátum május 02, 2013, 19:51:51
BÜDÖS KURVA ÉLETBE SZAR FOS FOGADÁS :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

de pókerezésből azért elég sok visszajön neked :P

Idézetet írta: csatarid Dátum május 02, 2013, 18:59:53
A kurva anyádat Monfils! Ez a szar amit ma művelsz a tegnapi játékodtól sehol sincsen te vadbarom..........  :bash:

Monfils nekem fekete listán van egy ideje. Max ellene fogadok, akármilyen esélyes, mert elég sok érdekes meccset láttam tőle. Most nem láttam a meccset, de 6-0ra kikapni utolsó szettben, érdekes... Sérült volt, vagy elfáradt? Előző tornán is feladta meccs közben, pedig nem láttam, hogy baja lenne.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum május 02, 2013, 20:06:49
de pókerezésből azért elég sok visszajön neked :P

akkor is.................WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :bash:

Idézetet írta: davixxx Dátum május 02, 2013, 19:51:51
BÜDÖS KURVA ÉLETBE SZAR FOS FOGADÁS :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Csináld azt amiben jó vagy  :ok:

Nekem jobban megy a fogadás mint a póker  :P ;D

ja és ez a gumiszoba akkor Bassza meg ez az időjárás, hogy olyan fülledt az idő és meg lehet dögleni  :crazy: :cya:

Kurrrva anyád benfica. Legutóbb  idegenben egyet sem tudtatok kúrni, most meg elviszitek a 2-3 vagy gólt, mikor szökő évente rakok azt. Én faszarcú. :idiot2:

há de még a Benfica nem vitte el a szelód csak ha lő még egy gólt :P:))

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum május 02, 2013, 21:54:13
há de még a Benfica nem vitte el a szelód csak ha lő még egy gólt :P:))
Láttam már a meccset lesz még 2 gól. MB-n vendégem vagy 5 euróra, ha így marad. ;)