Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


42-41-es Jordánia vezetésnél fogadtam ezekre a gyökerekre, azóta a Fülöp-szigetek 12-0-ás szériát futott. Röviden: Basszátok meg!

Kurva anyád Skrill, miattatok bukok egy király lehetőséget, mert baszakodik a rendszeretek! :fakk2:

Dögölj meg Haase!!! :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: Kurva anyád, igazi csicska vagy!!!

Rohadj meg Anzsi! Mit akartok ti bajnokok lenni 5 meccsből 0 győzelem ti rohadékok! Remélem kiestek a picsába! :noway:

Hoffenheim jól kibaszott az Aumunddal, gól nélküli félidő után vertek nekik kilencet.  :redchug:

KALMARI FASSZOIPOK! HÚZZATOK BELE MERT LETÉPEM A PÖCSÖTÖKET! :bash: :bash:

Idézetet írta: davixxx Dátum augusztus 03, 2013, 17:30:38
KALMARI FASSZOIPOK! HÚZZATOK BELE MERT LETÉPEM A PÖCSÖTÖKET! :bash: :bash:





AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH 90. percben. IMÁDLAK TITEKET! :smitten: ;D

Még egy ilyen nyomorék csapatot ,mint ez a Fradi ,a kibaszott picsába!

100ft a lángos, kikapott a Ferencváros, és még gólt sem lőtt, a másik fasz szopó csapat a Koppenhága, a dán bajnok csak ennyit tud, essél ki a picsába főleg 1:3 as vereség után...

Faszomba,hogy kizárták az amerikai váltót!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ennyin múlik a győzelem. A kurva életbe. :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Mit mondjak erre?
Noná, hogy női tenisz! Mattek-Sands_Riske A. Két Usa -suna. 6:7  7:6 után én láma kapásból megjátszom 3. szettet 6.5F felett. Mert ezek gyepálják egymást rendesen. Erre az eredmény: 0:6 !!!
Nyalják ki egymást.

Idézetet írta: corsica Dátum augusztus 04, 2013, 20:57:33
Mit mondjak erre?
Noná, hogy női tenisz! Mattek-Sands_Riske A. Két Usa -suna. 6:7  7:6 után én láma kapásból megjátszom 3. szettet 6.5F felett. Mert ezek gyepálják egymást rendesen. Erre az eredmény: 0:6 !!!
Nyalják ki egymást.

+1, én voltam akkora lúzer, hogy megtettem 1.szettre mattek sands nevű sunát..3:1-nél, 4:2-nél, 5:3, 40:0-nél is elhittem, hogy megnyertem..aztán 6:5 után még volt bréklabdája, szettlabdája,de nem, és nem, és nem, és nem..szóval remélem megbasz 1 vagon néger seggbe kedves bethanie  :bash: :bash: :bash:

Ivo Karlovic egy pöcs.

Toby Martin első kiemeltként TB 5-0 ról sikerült összehoznod egy 6-7 et aztán a sors közbeszólt és onnan nem néztelek, de valahogy bemákoltad végülis 10-8 ra de a KURVA ANYÁD akkor is.

A faszszopó büdös kurva anyádat Szalai, hogy dögölnél meg a szar sálkéddal együtt... Pfej :bash: