Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Kurva anyád Duisburg! Félidő hazainak annyi mert minden lövést beszoptok, ráadásul két percen belül (37. 1-1  38. 1-2)  FUCK!!!!!!    :bash:

nem tudom h Tomicnak vagy Mayernek a jó kurva anyját, de inkább előbbi a gecifricc meg olyan mázlista áááá fasz kivan

Kurva anyátok, Bayern! Persze, hogy hatgólos győzelmen voltam... Extrém szopósorozatom ismét folytatódik...

Szarrágó geci Tipsarevic, elég lett volna egy tiebreak az overhez te gyökér... de te inkább a hálót lájkoltad minden második pontnál.   :crazy:

Bassza meg, hogy egy játékon megy el az over!  :bash:

A Maccabi meccs fél óra után 0-3. Félő, hogy komolytalanná válik az utolsó óra, lassan elkezdődik az adok-kapok...  :bash:

Kurva élet! VIP Tippjátékba 1-3-ra tettem a Basel félidőt! És ott volt az 1-3... 80-as odds. FUCK!!


nieminen a gatyád teli vót amikor megláttad a peliwo-t:-)
feladtad TE veréb :D

Idézetet írta: afrikailajos Dátum augusztus 06, 2013, 20:07:41

nieminen a gatyád teli vót amikor megláttad a peliwo-t:-)
feladtad TE veréb :D


Szerencsére  :D

Dimitrov te nyomorult, simán kikapsz Granollerstől aki még szombaton salakon nyert tornát, utána repülőút.. biztosan teljesen fitt volt... baszódj meg te "csodagyerek", egy senki vagy

Egy utolsó szarházi nyomorult ez a Dimitrov. Legalább takarodna le a pályáról, elég lenne ha az orosz nőjét kúrogatná, meg tapsolna neki a lelátón. Az ilyen nem sportoló. :hanyas:

#3941 augusztus 08, 2013, 11:51:23, butyi
megszopatott a cigánydimi engem is, de én vagyok a hülye hogy a celebgecis szürkelistáról beválasztottam  :D

granollers meg végülis nincs rossz formában.. utólag már minden könnyebb :D

Espa - GIFK a jó édes anyátok! 51. kurva perce vártam a 4. gólt férgek. Fulladjatok bele a testnedveimbe!

Ez a Fognini-Gulbis meccs ha nem bunda, nem tudom mi legyek, dögöljön meg mindkettő a kúrva annyába retkes férgek, tutifordít ez a retkesgeci olasz senki.  :bash:

Idézetet írta: fjazej Dátum augusztus 07, 2013, 19:16:02
Ez a Fognini-Gulbis meccs ha nem bunda, nem tudom mi legyek, dögöljön meg mindkettő a kúrva annyába retkes férgek, tutifordít ez a retkesgeci olasz senki.  :bash:
szep tipp volt gulbis, gratulálok