Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


Úgynéz ki,hogy megszivat ez a két geci buzi banda! :bash: :bash: :shockwhore_125: :wall: :wall:
Ezek se maradnak már 4.5 alatt a kurva anyjukat!
ti kilépnétek a szituból vagy mit csinálnátok?

Idézetet írta: mikisun Dátum augusztus 27, 2013, 21:18:32
Úgynéz ki,hogy megszivat ez a két geci buzi banda! :bash: :bash: :shockwhore_125: :wall: :wall:
Ezek se maradnak már 4.5 alatt a kurva anyjukat!
ti kilépnétek a szituból vagy mit csinálnátok?

én soha nem lépek ki semmiből, bár emiatt sokszor jól meg s szívom, de ahogy érzed  ;)

Idézetet írta: gerry Dátum augusztus 27, 2013, 21:12:32
Dimitrov nem adta fel csak kikapott az első körben :D
Kíváncsi vagyok, kefélőgép Sharapova barátnője is követi, mint egy korábbi tornán tette?Mindenesetre teszek rá egy kis lóvét.


Idézetet írta: Spooner Dátum augusztus 27, 2013, 21:31:55
ő el sem indul :D
OK! Sorry,  igazad van. Akkor meg azért esett ki, hogy rohanhasson utána? Mindenesetre 13.00 oddson még jól is járhatott.

tőlem megdögölhet mindkettő... ja meg Giraldo is pusztulhat

Persze torna vége fele már add meg az A páromat K10 el mert tudod h neked drilled lesz hogy rohadna le a kezed te csicska. :bash:

Pospisil de görény remélem élve eltemetnek te szarházi geci. Hogy a túrós faszomba lehet 7 meccslasztit kihagyni? Bazd meg Dutra Da Silva ver kemény pályán... ugyan ugyan

kajak 7et? húú mekkora nyomorék ugyanezt csinálta Goffin ellen, akkor szerencsére ellene fogadtam :) de amúgy régebben többször megszivatott már ez a böszme, azóta feketelistás

A JÓ ÉDES KURVA ANYJÁT A BAYERNEK HOGY MEGINT BUKTAM RAJTUK!!!!!!!!!!!!!!!  :lehany:

gardiola monnyon le  :-\


Clermont foot nem akarjátok végre felkötni magatokat , hogy mindig csak bukok rajtatok.   :crazy:

Anyád faszát német kézilabda!

Szakadj meg kibebaszott spanyol geci kosárcsapat
a kúúúúúúúúúúúúrva anyátokat  :(

Egy szarházi beképzelt pancser majom vagy Messi!
De nem is értem mi a faszért veled rúgatják azokat a rohadt tizenegyeseket? 98.-at hagyod ki köcsög!