Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Benjamin Becker a jó kurva anyádat! :fakk:

#4216 november 01, 2013, 11:37:27, rosco
Szarfaszú Raonic húzzon vissza Montenegróba kecskepásztornak!

Szemétbánya NAC Breda!
Húzzatok a jó kurva anyátokba. Sikerült 4-es kötésemet elbaszniuk. Hogy a faszba nem képesek egy kurva gólra, mikor előző kanyarban 5-t rúgnak, most 3-t kapnak.  Sőt RKC 10 emberrel játszik 20 percet.

Whitlock te nyomorult balfasz. Levágom a kozsó tincsed féreg. :fakk2:

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum november 02, 2013, 20:53:50
Whitlock te nyomorult balfasz. Levágom a kozsó tincsed féreg. :fakk2:

nem is értem hogy tudta ez a szerencsétlen így elkúrni a meccset

Baszd meg Nadal!


Szeretem Skóciát, de a kurva anyjukat amiért nem a "Chase The Sun"-t játsszák a szünetekben    :bash:

Darts - Chase The Sun

 K anyátokat Roma  :bash: :bash:

dögölj meg te szarfaszú knicks!!!!

A tököm tele van már azzal, hogy amikor megrakok valamit, akkor az összes többi meccsen lesz gól, csak azon nem amire én teszek. Picsába már  :bash:

Ez a 100. hozzászólásom.
Úgyhogy az összes argentin U17-s focistának egy szögekkel kivert és csilivel bekent lófaszt a seggébe, hogy nem tudtak egy nyamvadt gólt lőni Mexiconak! Még a cserejátékosok anyjának a magzatvizében is cápának kellett volna úszkálni, mert akkor még időben felzabálta volna ezeket a spermaszökevényeket!
Kasztrálni kellene ezeket, hogy ne is szaporodjanak, a rokonaik meg szüljenek sünt!  :bash:

akkor kezdem én
A KURVA ANYÁTOKAT TI KULÁK GECI FRANCIA GECIK  ::)

Baszki, nem írtam még ide, mert a szögik inkább beesnek a végén, mint nem:-), de az elmúlt két napban raktam 7-szer gólra, így sikerült:

1. Ajax u19 vs Celtic u19  első félidő over 1,0 gól, eredmény 0:1, 44.perc kihagyott vendég tizi
2. Ajax u19 vs Celtic u19 over 3,0 gól, eredmény 2:1, 92.perc kihagyott vendég tizi
3. Juve vs Real első gól tizi, ez jött baszki 13,00-as odds
4. Real Sociedad vs MU első gól tizi, 19,00-es odds, Van Persie bekaphatja a faszomat
5. Ma délelőtt raktam valamelyik hongkongi tarcsi meccsre 2-1-nél, hogy  a 4. gól vendég lesz, 15,00-ös oddson, ezek a buzik a 92.percben tizit hagytak ki.
6. Indiai meccs, Pune játszott valamelyik szutyokkal, Over 0,5 gól első félidő volt, 32.perc hazai kihagyott tizi.
7. Napoli U19 vs Marseille U19 Over 2,0 gól, a 68.percben 2-0-nál kihagyott vendég tizi.


Megyek veszek egy lottót, hátha visszadobja a gép, kicsit sok az a 6/7 kihagyott tizi. (másik alternatíva, hogy rakjon a faszom gólra:-))



Hulk kihagyott tizi... nálam ez volt ma..+ a psg u. kihagyott.  :crazy: