Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


#4245 november 20, 2013, 03:14:43, ncis88
Kurva anyátokat Minnesota játékosok, hogy 12 előnyről leadjátok a meccset ti suttyó köcsögök.

A retkes kurva anyátokat, amiért ilyen impotens játékot mutattok a második félidőben. Zuhanjon le a repülőtök köcsögök.

Utolsó 3percben 3 büntetőt kihagyni. Cigány banda.

Idézetet írta: ncis88 Dátum november 20, 2013, 02:54:07
Kurva anyátokat Minnesota játékosok, hogy 12 előnyről leadjátok a meccset ti suttyó köcsögök.

A retkes kurva anyátokat, amiért ilyen impotens játékot mutattok a második félidőben. Zuhanjon le a repülőtök köcsögök.

Utolsó 3percben 3 büntetőt kihagyni. Cigány banda.

Szintén...  Félidőben már azt gondoltam simán megvan :crazy:

Phoenix kurva nagy művészek vagytok...

Bassza meg kifogtam az egyetlen Liga Kupa meccset, ahol nincs 3 gól.

Ho-hóóó. Ott a harmadik!

Jó kurva anyjukat a szemét Bayern kosaras buzi bandának. Hogy a 3.14csába tudnak kikapni otthon????? Kellett nekem a rohadt 1.09 szorzójuk a 4-s kombi szelómra??!!

Mi a lófaszt csinál az Angers? Hazai pályán 540 perc alatt kapott 2 gólt, ma 38 perc alatt szedte össze a kettőt. Hááát, nem sok remény van, hogy jöjjön  a HC+0.5 tippem. De ez igaz a Clermontra is.540 perc alatt idegenben rúgtak 4-t, most meg? Most már nagyon unom, hogy mindig elQrja valaki a játékomat.

Köcsög Laval, döbbenetesen szar, balfasz csapat vagytok. Az amúgy szintén fos Arles sokkal jobb volt nálatok, örülhettek a szaros pontotoknak. Remélem kiestek a fenébe, takarodjatok anyátokba!

Mi a faszomat csinál az Efes????

Adelaide, kihagyott tizi+emberelőny, mi a geci kell még nektek a gólhoz, patkányok?!! :fakk2: Kurva anyátok, emberelőnyben 2-őt szoptok be!!!  :hanyas: :hanyas:

Adelaide, annyira felbasztátok az agyam...grrrr :bash:

Trentino hogy pusztuljatok meg!!! Döntőszett 14-11 ről nem sikerül nyerni? Volt vagy 5 meccslabda... :redchug:

Mocskos PSV, kell a GÓL!  >:(
Mostmár 10 perc alatt kell kettő, hogy szopnátok szart  ;D

Szánalmas Buzik gyülekezete ez a Barca kosár szaregylet!
A kurva anyátokat!
Remélem a következő 5 évben nem nyertek semmit,hogy basszátok meg anyukátokat hátulról,miközben teregeti a ruhát!

Á,mondom,nincs az a csoda,hogy ezek a kiváló faszszopó barca buzik egymás után kétszer kikapjanak!
Csakis ezért tettem be ezeket az anyabaszó retkes ratyikat a szelvénybe!
Persze,hogy ezen a meccsen ment el az egész!
A KURVA ANYÁTOKAT,de komolyan,mocskos barcelonai buzik!
Nem tudom,de ezek egymás farkát szopogatják az öltözőben szünetekben vagy hogy a faszomba lehet ilyen szarul játszani?
Kurva anyátokat!!!!!!!!!!!!!!! :shockwhore_125: :shockwhore_125: :shockwhore_125: :shockwhore_125: :2guns: :2guns: :2guns: :fakk: :fakk: :fakk:

Figyelem!
Rontást leszedő szakembert keresek! Hosszabb ideje átok ül rajtam. Mindig jön egy mérkőzés, ami alaposan rendezi a hormonháztartásom. Mai szelómat a Portó vitte el. De megbocsátom nekik. Szenzációs mérkőzést játszottak. Szédületes iramot diktálva 17:0 szöglet arány mellett, sajna csak 1:1-t . Kötelezővé tenném a mérkőzés videóját minden NB I-s csapatnak végignézni, legalább tízszer!