Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


3 napig nem volt netem, úgyhogy most ömlesztve (fasza kis szülinapi ajándék volt).

Szájbakúrt köcsög INVITEL, hogy 70 órába telik egy 3 perces hibaelhárítási munka elvégzése!!! Remélem, amit ez idő alatt kivettettek a zsebemből, annak a 680 ezerszeresét ti is elbukjátok valami vis major helyzeten, vagy amin akarjátok! Aztán: Köcsög Skrill, ti is nyugodtan kiszophattok, de lehetőleg 6 napig, pont amennyi időbe telik nálatok egy szájbakúrt jóváírás. Ja, és Schalke, a ti kurva anyátok is, vicc, amit műveltek már hosszú hónapok óta! Menjetek a másodosztályba! :fakk2:

Húú, ez most jólesett! ;D

Idézetet írta: corsica Dátum november 23, 2013, 23:18:42
Figyelem!
Rontást leszedő szakembert keresek! Hosszabb ideje átok ül rajtam. Mindig jön egy mérkőzés, ami alaposan rendezi a hormonháztartásom. Mai szelómat a Portó vitte el. De megbocsátom nekik. Szenzációs mérkőzést játszottak. Szédületes iramot diktálva 17:0 szöglet arány mellett, sajna csak 1:1-t . Kötelezővé tenném a mérkőzés videóját minden NB I-s csapatnak végignézni, legalább tízszer!
Frabato az embered!  :beerchug:  ;D

http://www.frabato.hu/rontaslevetel.html

Nate Robinson te mocskos törpe >:( Évi kétszer játszol jól, de akkor megszívatsz te kis nyomorult :redchug:

Zenit u 19 kihagyott tizi - alakul a nap.  :fakk2:

Mi a faszt csinál a geci cedevita a kurva anyjukat!

Idézetet írta: mikisun Dátum november 26, 2013, 21:56:59
Mi a faszt csinál a geci cedevita a kurva anyjukat!
[/quote
ezek a gecik lfelejtettek kosarazni!???

Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 25, 2013, 13:26:11
Frabato az embered!  :beerchug:  ;D

http://www.frabato.hu/rontaslevetel.html

Nem is tudtam, hogy Steven Seagal másodállásban ilyesmivel foglalkozik.  :D

Idézetet írta: mikisun Dátum november 26, 2013, 21:56:59
Mi a faszt csinál a geci cedevita a kurva anyjukat!
Na,azért!A kurva anyátokat! ;D ;D
Megtettem a tippet,mondom körülnézek már,volt e még,ekkora barom,mint én,hogy megrakta...
Aztán néztem,hogy Kagawa cimbi is ajánlotta!
Na,mondom,akkor csak nem lőttem én se annyira mellé!
Hát,ami ideg lement,ember!
Mindegy lényeg,hogy mégis jött!
Hajrá!

Kössz csacsa44. Frabato mester tényleg hasonlít Steven Seagálra- Cavalorn .
4310 hsz. most is érvényes, csak a számok: kapura lövések 35:5 - gólok 1:1 - szögletek 14:3 Három percenként kapura lőnek és csak egy gól? Ez katasztrófa, nekem főleg, mert most is a Portó kúrt ki velem. Csak nem magyar edző irányít a háttérből? - Igaz, magyar szakember is tudna edzést tartani a Barcának!  :redchug:
Summa: Soha többé Portó!!!

Porto... ezbazmeg, ezbazmeg, ilyen A VILÁGON NINCS!!!! De ha van, akkor hogy a faszomba lehet?! Ennél nem volt nagyobb tuti! Ja és Heinz Lindner, a kurva anyádat...

Porto :noway: Hulladékok...

Rohadt, büdös, faszszopó portó, 1,08as!!!!! oddsot visztek el a szelómról ti gecik. Büntetőt nem bírjátok belőni, ezzel együtt ma a 3. kimaradt büntetőm volt, gratulálok nektek, dögölnétek meg!

Hogy rohadna le a fasza az összes zsolnai (fiatalabbak kedvéért zilinai) hokisnak! Ezeknek max zsebhokit kellene játszaniuk!

Kurva liverpool, avagy liverpooli kurvák, faszom a szátokba...

És akkor a videoton is elmehet a faszomba............ :bash: :bash: :bash: