Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: gerry Dátum február 14, 2014, 17:23:22
Fucsovics Márton,,,, édesanyádnak üzenem, hogy jobb lett volna ha lenyel, te szerencsétlen  :noway:

s véleményem szerint maradj olaszországban és lény pizzafutár, fuck

Bár nem láttam a meccset de Marci már többször bizonyította hogy nem érdemes rá tenni. Egy Arnaboldi hazai földön mindig veszélyes és a múltkori meccsükön is csak egy hajszállal tudta megverni.

Idézetet írta: gerry Dátum február 14, 2014, 17:23:22
Fucsovics Márton,,,, édesanyádnak üzenem, hogy jobb lett volna ha lenyel, te szerencsétlen  :noway:

s véleményem szerint maradj olaszországban és lény pizzafutár, fuck


Marci nevét sokszor olvasom itt :)

Idézetet írta: kreatos Dátum február 14, 2014, 17:28:19

Marci nevét sokszor olvasom itt :)


sok ember nagy kedvence azért  ;D

Én csak tippmix Marcinak hívom. Szeret szett és dupla brékelőnyökből kikapni. Az AO selejtező 3. körében 9-0-át kapott a köpcös Millottol 15 ös oddsért.

Az én tuti kedvencem a hatalmas favorit magyar férfi kézilabda csűrhe amely ha jól emlékszem a Norvégokkal x-elt 4 gólos előnyről kb négy és fél perc alatt anélkül, hogy akár csak egy normális támadásuk lett volna. Persze a döntetlen valakiknek 9*-es pénzt ért. Azért megnézném, hogy melyik csapattagok szüleinek a tárcája bővül a brahi mérkőzés végén. A csapat egy vereséggel és két hakni x-el továbbjut és erre megy az NS címlap, hogy "Így kell ezt csinálni!"?  A második helyezett Na Li aki 3-3 nál játékelőnyből képes volt 4-6-ra bukni a harmadik szettet és a mérkőzést egy szinte senki ellen kiemeltként. De a furcsa módon feladott mérkőzések is nagy kedvenceim! :redchug:

kurva dordrecht... :redchug:

#4521 február 15, 2014, 16:27:09, CarlosGitanillo
rég írtam ide, de most az összes kihagyás alatt összegyűlt... Huybrechts te mocskos kis geci dutch masters reigning champion.. szép egy köcsög vagy, mint egy kibaszott retardált megalszik a tej a szádban, de engem az érdekelne ha az én tejem aludna meg a csajodéban,szemét szemét geci első körben kiesel(?) az északír senki geci ellen te csöves kurva egy kiszállót nem találsz el 6-9 dartból ! te a pénzemet, én meg Danát kúrom.. csááá köcsög...



na...ennek a baszomkurvának a képét nem sikerül megjeleníteni.. pedig csinos a kolbászkivégző kis szajha

Kurva jó ez a bet365 a Frankfurt - Mitteldeutscher kosár meccs élő közvetítését az 5. percben kezdték el persze az élő fogadás lehetetlen, oddsok nincsenek kiírva.

Büdös kurva életbe, nagyon beégtem a Fiorentinával...

Ideje abbahagynom!
Hogy a kurva életbe lehet így tippelni, mint én! Mai négy fogadásomból szopott három.
1.kombi- elment az Ipswich. Játszottam + 0.5F gólt. Er.0:0 Ma egyedül ezen a mérkőzésen nem volt gól Champ.ligában
2.kombi -Nice-Nizza: utolsó 5 egym. elleni eredményükön volt min. 2 gól. Játszom: +0.5F. Mai eredmény:0:0
Fr.1. ligában csak ezen nem lett gól.
3.kombi: 3-as kötés. Csak Villareal van hátra. Játszom H-t, mivel 2-3-4 gólokat rugdosnak otthon. Eredm: 0:1. Még az a jó, hogy a Barca közel visszahozta a buktákat.
Mi a f@szomat csináljak, már mindent kipróbáltam, nem megy.
Lehet, hogy beíratkozom egy kurvafuttató tanfolyamra.

Bocsi: Nice-Nantes, de akkor is basszák meg!!!!!

Idézetet írta: gerry Dátum február 14, 2014, 17:23:22
Fucsovics Márton,,,, édesanyádnak üzenem, hogy jobb lett volna ha lenyel, te szerencsétlen  :noway:

s véleményem szerint maradj olaszországban és lény pizzafutár, fuck

Fucsovics ugyanakkora csicska mint a Babos, bár azt a nagyképű hisztis medvehátú ribancot jobban utálom :D :D

Idézetet írta: corsica Dátum február 16, 2014, 00:02:56
Ideje abbahagynom!
Hogy a kurva életbe lehet így tippelni, mint én! Mai négy fogadásomból szopott három.
1.kombi- elment az Ipswich. Játszottam + 0.5F gólt. Er.0:0 Ma egyedül ezen a mérkőzésen nem volt gól Champ.ligában
2.kombi -Nice-Nizza: utolsó 5 egym. elleni eredményükön volt min. 2 gól. Játszom: +0.5F. Mai eredmény:0:0
Fr.1. ligában csak ezen nem lett gól.
3.kombi: 3-as kötés. Csak Villareal van hátra. Játszom H-t, mivel 2-3-4 gólokat rugdosnak otthon. Eredm: 0:1. Még az a jó, hogy a Barca közel visszahozta a buktákat.
Mi a f@szomat csináljak, már mindent kipróbáltam, nem megy.
Lehet, hogy beíratkozom egy kurvafuttató tanfolyamra.

Üdv!
Csak ezért szerintem ne hagyd abba. Próbáld ki az online felületeken a dupla esélyes mérkőzéseket. 1-2, 1-X, 2-X ezek 75%-ban bejönnek. Kis pénz de ha kiszámolod, hogy mindig csak ilyenre pakolod a teljes nyereményed egy hónap alatt (Optimális esetben) százezreket kereshetsz. Sok sikert hozzá!

Idézetet írta: Jeason Dátum február 16, 2014, 17:56:30
Üdv!
Csak ezért szerintem ne hagyd abba. Próbáld ki az online felületeken a dupla esélyes mérkőzéseket. 1-2, 1-X, 2-X ezek 75%-ban bejönnek. Kis pénz de ha kiszámolod, hogy mindig csak ilyenre pakolod a teljes nyereményed egy hónap alatt (Optimális esetben) százezreket kereshetsz. Sok sikert hozzá!
Kössz a biztatást Jeason!
Ajánlottad a dupla esélyeket, és egyben emlékeztettél: Évekkel ezelőtt volt min. 200 adatból álló statisztikám. Olyan mérkőzéseket válogattam, amelyeknek min. oddsa  legalább 2.50 volt. Az ilyen mérkőzések dupla esélyben játszva min. 138-1.50 oddsot adtak. Élesben nem játszottam, csak lehetőségként vezettem a statot. Lehet, hogy újból elkezdem.
Neked is sok sikert!

Almagro, a kurva anyád TE KÖCSÖG  :bash: