Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#4695 március 25, 2014, 12:58:18, ZTE88
görög itf tenisz

A görög gyerekre tettem 3 as oddsért, 3-6 2*-4 15-30 volt neki, innen kapott egy 5-0 át a ruszkitól. A 3. szettben ismét brékelt a görög, 1*-3 ra ment, innen kapott ismét egy 5-0 át és kikapott.

No comment.

Nem mindegy, hogy kosárban vagy teniszben adják vagy kapják az 5-0 át. Az előző meccsei alapján a görög jó szervásnak számít, főleg keménypályán, vicc.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum március 25, 2014, 12:55:12
görög itf tenisz

A görög gyerekre tettem 3 as oddsért, 3-6 2*-4 15-30 volt neki, innen kapott egy 5-0 át a ruszkitól. A 3. szettben ismét brékelt a görög, 1*-3 ra ment, innen kapott ismét egy 5-0 át és kikapott.

No comment.

Nem mindegy, hogy kosárban vagy teniszben adják vagy kapják az 5-0 át. Az előző meccsei alapján a görög jó szervásnak számít, főleg keménypályán, vicc.
1.számú lecke: Anti az orosz nagyon szereti feltornázni magára az oddsot! sokszor a pechre fogod a dolgot, de szerintem ez esetben inkább kevés tapasztalat a valódi oka.

#4697 március 25, 2014, 14:22:53, BvB_09
1. Minden állásról készítesz print screent?
2. Ha visszafogadtál volna, akkor kisebb ugyan, de legalább lett volna hasznod... (Nálad olvastam, hogy 6-os szorzót, meg 2,75-öst satöbbiket teszel, ami az elején jól áll...)
3. 'Volt egy koreai kézim, megtanultam a leckét:' >>>itt is volna egy  megjegyzésem: én is szoptam vele, de tudom, hogy én vagyok a hülye, mert koreai szarra tettem
4. Gondoltál már arra, hogy egy kisebb irodánál játszál, ahol nincs ennyi esemény? Csak addig amíg megtanulod, hogy ilyenekre nem érdemes tenni.
5. Bocs, hogy így lerohantalak. Több zöldet a jövőre!

Idézetet írta: BvB_09 Dátum március 25, 2014, 14:20:20
1. Minden állásról készítesz print screent?

Ez tényleg egy jó kérdés :ok:

Annak a "biztos tudatában" készülnek a képernyőképek, hogy el fog menni az a fogadás?!
Akkor ehelyett miért nem jobb visszafogadni?

Kisebb ugyan az elérhető haszon, de az biztos, ráadásul jóval kevesebb IDŐBE telik annak elérése (lehet menni másik meccset keresni vagy akár magánéletet élni) és jóval kevesebb IDEGESKEDÉSSEL jár.

benson aláírása elgondolkodtató:

,,Az őrültség nem más, mint ugyanazt tenni újra és újra, és várni, hogy az eredmény más legyen."
Albert Einstein

Idézetet írta: afrikailajos Dátum március 25, 2014, 13:37:26
1.számú lecke: Anti az orosz nagyon szereti feltornázni magára az oddsot! sokszor a pechre fogod a dolgot, de szerintem ez esetben inkább kevés tapasztalat a valódi oka.

Igen az lehet, de sajnos nem volt élőben a bet365 ön, azért is az ITF score-t néztem.

Galata, Arsenal csicska szar csapatok vagytok vazze  :crazy: :crazy:

Ha már itt vagyok, basssssssssssssssssssza meg a Dortmund  :redchug:

Idézetet írta: BvB_09 Dátum március 25, 2014, 14:20:20
1. Minden állásról készítesz print screent?
2. Ha visszafogadtál volna, akkor kisebb ugyan, de legalább lett volna hasznod... (Nálad olvastam, hogy 6-os szorzót, meg 2,75-öst satöbbiket teszel, ami az elején jól áll...)
3. 'Volt egy koreai kézim, megtanultam a leckét:' >>>itt is volna egy  megjegyzésem: én is szoptam vele, de tudom, hogy én vagyok a hülye, mert koreai szarra tettem
4. Gondoltál már arra, hogy egy kisebb irodánál játszál, ahol nincs ennyi esemény? Csak addig amíg megtanulod, hogy ilyenekre nem érdemes tenni.
5. Bocs, hogy így lerohantalak. Több zöldet a jövőre!

Üdv,

1.) Csak a meccs meghatározó pontjainál.
2.) Egyre többet tradelek, csak a legfőbb probléma a tippjeimmel, hogy vagy nincsenek élőben, vagy nehezen védhető (pl. team total kombik.) Egyébként régebben  szinte csak a betfairnél nyomtam, nagyon sokszor tradeltem, de szinte 10/8 arányban csak pénzkidobás volt, ezért lett elegem a tradelésből jó időre. Azóta nagyon megváltoztak a dolgok sajnos.....
3.) A koreai kézi mellett az észtet is megtanultam ma tisztes távolból elkerülni.
4.) Igen a bőség zavara veszélyes lehet, de én csak a bet365 nél találom meg azokat a bajnokságokat, amire a szisztémámat próbálom építeni.
5.) Köszi, rám fér, neked is a legjobbakat!

#4704 március 25, 2014, 21:47:05, maurozarate
A mai nap overjének mi mást választhatt​am volna, mint a két fogyatékos faaszszopó német csapatot, a dortmundot és a schalkét, máshol persze már rég leesett 4 gól is, felrobbanok, hogy ennyire szerencsétlenek ezek a buzik! Máskor bezzeg fossák a gólokat ezek a tetvek!  :bash:

Két nyomorult beszari banda! Emiatt a fos miatt remélem mindkettő lecsúszik a BL-ről a végén!

Idézetet írta: Knapp Dátum március 25, 2014, 15:21:11
Annak a "biztos tudatában" készülnek a képernyőképek, hogy el fog menni az a fogadás?!
Akkor ehelyett miért nem jobb visszafogadni?

Kisebb ugyan az elérhető haszon, de az biztos, ráadásul jóval kevesebb IDŐBE telik annak elérése (lehet menni másik meccset keresni vagy akár magánéletet élni) és jóval kevesebb IDEGESKEDÉSSEL jár.

benson aláírása elgondolkodtató:

,,Az őrültség nem más, mint ugyanazt tenni újra és újra, és várni, hogy az eredmény más legyen."
Albert Einstein


Apróbb változtatásokat tettem már: pl. próbálok türelmesen kivárni és olyan meccsekre rakni, amik élőben is biztosíthatók és csökkentem a team total fogadások számát. Ennek az eredménye, hogy lassan már kezd javulni a találati arány is, mert átgondoltabban cselekszem. A mai görög tenisznél sajnos csak külső szemlélő voltam, a bet365 nem rakta be, pedig még a "zimbabwei egérfuttatás" is ott van élőben náluk. Az Einstein idézetet már hónapokkal ezelőtt kiszúrtam magamnak és tényleg próbálok váltani, kisebb nagyobb sikerrel.  :angel:

rohadjon meg a Gala.... :bash:

A kibaszott anyád picsáját Zverev, hogy feladod. Mi a fasznak indulsz salakon, ha nem is tudsz rajta játszani és kedved sincs hozzá? 3-6, 0-0 0/30-nál adta fel a bohóc, Unibeten ez ilyenkor hogy van? 1-es szorzó, vagy rendes Cuevas győzelem az alap oddsszal? Mert ha az előbbi, remélem Zverev belerokkan a "sérülésébe"...

unibeten 1 játszma után érvényes a fogadás

#4709 március 26, 2014, 20:56:37, alexthebest
Az hagyján hogy a fogadásom elmegy, de végignézni ezt a Zvezda-Budivelnik meccset sokkal jobban bánt. Hihetetlen fos mindkét csapat, mintha retardált nyomorékok játszanának. Elvesztegettem két órát a napomból... (mondjuk helyette a Cibulkova meccset néztem volna, aligha jártam volna jobban)