Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Hogy rohadnál meg Rosenborg! Nem bírtok ki pár percet egy megnyert meccsen tetves banda! :noway: :bash:

Idézetet írta: TiB Dátum március 29, 2014, 20:28:20
Minden nap nyomjuk a tippeket, és egyszer később írjuk be, erre rögtön betalálnak minket. Kurva hihetetlen emberek vannak komolyan, kibasszottul kezd tele lenni a tököm az internetes generációmmal. Ráadásul a naplónkba azt írunk amit akarunk, ha azt írom le, hogy mit ebédeltem, azt írom le, ezért napló, nem az egok hatalmi harca.

Ezt nem értem, mire vonatkozik. Leírod azt is?

Kurva anyátokat Bayern  a 2. fél időben márt gólt sem kell lőnötök ti tetvek  ..az elsőbe meg 3-mat  mi a faszt csináltatok   :bash:  A mocskos Celtik is elmehet a faszba a cselzivel egyetemben  ááááááááááááááááá   :bash:

Idézetet írta: Dezmop Dátum március 29, 2014, 22:22:27
Kurva anyátokat Bayern  a 2. fél időben márt gólt sem kell lőnötök ti tetvek  ..az elsőbe meg 3-mat  mi a faszt csináltatok   :bash:  A mocskos Celtik is elmehet a faszba a cselzivel egyetemben  ááááááááááááááááá   :bash:

Az egész Bayern klubba a faszt a focitól kezdve a kosáron át mindenbe!!!!

HAMBURG KÉZI
a KÚÚÚRVA Anyátokat..  :fakk:

Idézetet írta: CarlosGitanillo Dátum március 30, 2014, 19:55:46
HAMBURG KÉZI
a KÚÚÚRVA Anyátokat..  :fakk:

Csatlakozom. És ha jól emlékszem 21-21 emberelőnynél támadnak erre 21-26...  :redchug: :redchug:

Kurva anyád penetta te fasszopó ribanc!!! A 43 éves Date Krum leszopatott 5:3-ról úgy, hogy 2 szettlabdád volt onnan pedig csak pislogtál, hogy mi a fasz van! Újra és újra megfogadom, hogy nőkre soha többet!!!  :bash: :bash: :bash:

Idézetet írta: inter08 Dátum április 01, 2014, 04:20:33
Kurva anyád penetta te fasszopó ribanc!!! A 43 éves Date Krum leszopatott 5:3-ról úgy, hogy 2 szettlabdád volt onnan pedig csak pislogtál, hogy mi a fasz van! Újra és újra megfogadom, hogy nőkre soha többet!!!  :bash: :bash: :bash:
Babos - Date Krumm a következő meccs  ;D ;D. Komoly kihívás.

Nem szabad a női tenisz miatt dühöngeni, itf-től WTA-ig nincs olyan meccs, ahol ne kapna agymenést a jobb helyzetben lévő játékos. A női tenisz olyan messze van a profi sporttól, mint Makó Jeruzsálemtől, tisztelet, annak a pár kivételes tehetségű játékosnak, akik néha megcáfolják ezt az állítást. Ha nem lenne háló egész hosszú labdamenetek is lennének....

Egy tippjáték miatt végignéztem a Zhang - Hsieh meccsnek álcázott teniszborzalmát. Hsieh 1000* megnyerhette volna a meccset, de akkora kretén volt, hogy nem is érdemes tovább minősíteni. 14 es oddésrt kapott ki. Javaslom minősítsék a női teniszt parasporttá. És a parasportolóktól bocsánat, hogy egy lapon említettem őket a női teniszezőkkel.

Pinpongon megpróbáltam kicsit hazárdírozni:

az underdogra a 2. játékban tettem egy race to 5 öt 2.5-ért, az a bunkó köcsög 1-4 ről szúrta el, 6-0 át kapott a favorittól és már 7-4 volt az állás 1-4 ről.


Galdon, te rohadt gyökér állat és Chazal, te világi szerencsétlen nímand, elhiszem, hogy az ITF tornákon kötelezően elő van írva, sőt tuti, hogy törvénybe is van vésve, hogy kötelező bundázni, de ez már tényleg felfoghatatlan, amit műveltetek. Abban a börtönben lenne a helyetek, ahol Tango és Cash voltak... De megérdemlem én is az ITF-ekre való fogadgatásokkal...

Neil Robertson te fogyatékos. 4-2 63-0ról, majd a nyolcadik frémben is vezetve ki fogsz kapni? Elcseszed az undert, ha még ki is kapsz, jobb ha visszavonulsz te gyökér :bash: :bash:

Idézetet írta: alexthebest Dátum április 02, 2014, 11:15:16
Neil Robertson te fogyatékos. 4-2 63-0ról, majd a nyolcadik frémben is vezetve ki fogsz kapni? Elcseszed az undert, ha még ki is kapsz, jobb ha visszavonulsz te gyökér :bash: :bash:

influenzás.

A jó ég vágjon meg Mark King geci, minden frame-ben nálad a kezdeményezés, 30ig break, aztán elbaszod, ki vagy te????? Takarodj