Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


Gyökér Real Madrid u19.... :bash:

Kosár: Adelaide félidő tt over 51.5 em volt.

2:24 alatt kellett volna 3 pont tőlük bónuszban, természetesen 51 lett, 2perc 17 et futkoztak 0 ra.

orosz kézi:

Nara győzelem DNB ben volt, utolsó 10 percben 3 al vezetnek, 3 és fél perccel a vége előtt 27-29, innen a Nara támad a + 3 hoz, besülnek 0 gólra, 30-29 a vége nem is akárhogyan, azt hittem, hogy a DNB + 3-ról kitart. TÉVEDTEM.



Idézetet írta: ZTE88 Dátum április 11, 2014, 15:41:16
Kosár: Adelaide félidő tt over 51.5 em volt.

2:24 alatt kellett volna 3 pont tőlük bónuszban, természetesen 51 lett, 2perc 17 et futkoztak 0 ra.

orosz kézi:

Nara győzelem DNB ben volt, utolsó 10 percben 3 al vezetnek, 3 és fél perccel a vége előtt 27-29, innen a Nara támad a + 3 hoz, besülnek 0 gólra, 30-29 a vége nem is akárhogyan, azt hittem, hogy a DNB + 3-ról kitart. TÉVEDTEM.

Szerintem Te az összes Team Total Határra fogadsz, és csak szopatsz minket, hogy mindig beteszed azt amihez 1 pont hiányzott.. Jól csinálod ;)
Viccet félretéve, Válts!

Idézetet írta: CarlosGitanillo Dátum április 11, 2014, 15:45:10
Szerintem Te az összes Team Total Határra fogadsz, és csak szopatsz minket, hogy mindig beteszed azt amihez 1 pont hiányzott.. Jól csinálod ;)
Viccet félretéve, Válts!

Sajnos tényleg 10/9 így ment el, de leszokóban vagyok.


Gyökér Real Madrid kosárbuzik is!
Hogy a kurva anyátokba tudtok kikapni a tök utolsótól??!! Nem akartak elsők lenni. Buzik

Kuznetsov remélem elkérted a hálót, hogy otthon rojtosra keféljed azt a megmaradt minimális részt is, amit nem szaggattál szét a meccsen...

Rybarikova nálad nagyobb szerencsétlenebb nyomorékot még nem láttam.. 2 2-nél belefutsz egy szerencsétlen brékbe és onnantól teljesen agyhalál... az ütőddel akkorát basznék a sípcsontodra h hihetetlen... vmi szar gyárban kéne lenned nem a világ körül teniszezgetni, tiszta szívből kívánom h sérülj le és törjön derékba a szar pályafutásod te ribanc

Kurva bárcás barcások!
Húzzatok szét a picsába! Messi is jó messzire. Neymar is egy rakás fost ért. Egy kurva gólra nem képesek egy Granada ellen.

Ma melyik csapaton ment el a tipszmixem? persze, hogy a biszem-baszom kurva Barcan. pedig fogtam a Dortmund V-t. Szopat Fortuna. KURVÁRA MINDIG 1 MECCSEN MEGY EL...

Két napja ORDÍTOM ezt a köcsög "Esbjerg" meccset. Tettem hozzá 1.05-ért Jeka kosarat, 1.24-ért Baca focit, 1.10-ért Real kosarat, 1.12-ért Steau-át. Mit mondjak erre??? A hibámat, a mohóságot, nem elég az 1.80 a neten, stb. BUNKÓ PARASZT VAGYOK, ITT KELL ABBAHAGYNI!!!!!

Idézetet írta: zotya90 Dátum április 12, 2014, 22:50:23
Két napja ORDÍTOM ezt a köcsög "Esbjerg" meccset. Tettem hozzá 1.05-ért Jeka kosarat, 1.24-ért Baca focit, 1.10-ért Real kosarat, 1.12-ért Steau-át. Mit mondjak erre??? A hibámat, a mohóságot, nem elég az 1.80 a neten, stb. BUNKÓ PARASZT VAGYOK, ITT KELL ABBAHAGYNI!!!!!

Abbahagyni nem kell feltétlen, csak legközelebb a jó megérzéshez társuló magas odds mellé ne tegyél 1.05-ért Jeka kosarat, 1.24-ért Baca focit, 1.10-ért Real kosarat, 1.12-ért Steau-át... ;)


Rohadj meg Vasselin te szar :bash:

Ha az Albacomp elcseszi 12 pontos félidei előnyről, pöppet bosszús leszek  :bash: