Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Huszadszorra írjuk már sztem neked.. a már biztos nyerő fogadásokat miért nem veszed ki??

Mert lehet veszteségnek fogná fel a max és a felvett közti különbséget.. főleg ha jönne a fogadás utólag

Mostanában ahol tudtam és veszélyt éreztem nyomtam a cashout gombot, itt tényleg nem láttam rá esélyt, hogy elmehet ez a tipp, csak poén szinten ugrott be, hogy képtelenség, de megtörténhet.....  Kb 3 perccel a meccs vége előtt a bet365 levette a cashout opciót. Az utolsó HC, amit odds nélkül adtak az utolsó másodpercekre az 22.5 es volt.

Ennek még annyi esélye se volt, hogy elmenjen, mint Bokrosnak idén nyerni Tarlós ellen. Nonszensz.


Makarova te szar ostoba ribanc.

Idézetet írta: Tomee886 Dátum október 01, 2014, 07:28:27
Mostantól minden nap: BASZÓDJ MEG SCHALKE!!!

Mostmár tudom hogy csak rajtatok ment el a szelvény: BUZI SCHALKE!!!!

basszon szájba orosz röpis ribancok egy csapat jegesmedve

Kölner Haie a kurva anyádat!!!
Tavaly másodikok voltatok a bajnokságban, idén eddig szarok vagytok, zsinórban 3vereség..na gondoltam otthon a középcsapat Iserlohn ellen hozni kell a tutit, erre a cigányok meg is szerzik a vezetést 1-0...de perceken belül 1-2...még van egy harmad, de elnézve a játékukat már most végük van a faszszopó gyökereknek...de gondolom következő meccset meg majd idegenben 2-3góllal hozzátok ti férgek!!!  :bash:

A tököm tele van azzal, hogy a Pinnacle képtelen az utóbbi időben úgy "lehozni" egy napot, hogy ne legyen technikai hiba az oldalon!

Kecifei Bordó!  :fakk2:


Niculescu te ökör, miccsinááász?  :bash:

Ritkán írok ide, de most: SOEDA! Csak kellett volna az a cápa anyád magzatvizébe! :2guns:

Hahahahaha, mekkora idióta voltam. Direkt megállapítottam reggel, hogy a Randers - Skive ill a Koppenhága - Esbjerg meccs közül az előbbi a tuti. Erre a -3-as Randers helyett a -3-as Esbjerg győzelmet tettem meg...

A kecibe....  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Idézetet írta: drogos Dátum október 04, 2014, 14:53:37
Hahahahaha, mekkora idióta voltam. Direkt megállapítottam reggel, hogy a Randers - Skive ill a Koppenhága - Esbjerg meccs közül az előbbi a tuti. Erre a -3-as Randers helyett a -3-as Esbjerg győzelmet tettem meg...

A kecibe....  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

És végül kettővel nyert az Esbjerg, LoL, mekkora szar :D

A Randers meg lemészárolta a Skivet :S