Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Dortmund meddig akartok még a bajnokságban szórakozni??? Hát nem igaz már :noway:

Leverkusen  :smitten: Dortmund  :smitten: 

Bundesliga !  :smitten:  :fakk:

De legalább a Schalke kikapott !!  :smitten:   :smitten:

Köcsög Dortmund, egy kurva gólt se képesek rúgni... :bash:

Retardált tetves faszszopó Fenerbahce!!!!! Irtegun pedig bassza meg a tetves kurva anyját, hogy agyalágyult módon kiállíttatja magát közvetlenül a félidő vége előtt. Agyatlan vadbarom...

Reméelm a bredai köcsögök idén végre kiesnek mint a huzat... Fasszopó brigád, egy pont nélküli semmi csapattól hatot kapni, istenem, nem lehetnek ennyire birkák  :fakk:

Idézetet írta: Lacapi Dátum október 04, 2014, 21:28:57
Reméelm a bredai köcsögök idén végre kiesnek mint a huzat... Fasszopó brigád, egy pont nélküli semmi csapattól hatot kapni, istenem, nem lehetnek ennyire birkák  :fakk:
a buziköcsög heerenveeni trágyahordó tizenegy is mehet utánnuk, még ilyen elkúrt egy bajnokságot, mint ez a holland eredivisie. Másfél éve nincs egy normálisan tippelhető meccs  :noway:

gyökér Montpellier :bash:

Mosonmagyaróvár kézis kurvái, szopjatok le mind...

Idézetet írta: Greipel Dátum október 04, 2014, 20:51:48
Retardált tetves faszszopó Fenerbahce!!!!! Irtegun pedig bassza meg a tetves kurva anyját, hogy agyalágyult módon kiállíttatja magát közvetlenül a félidő vége előtt. Agyatlan vadbarom...

Megúsztátok szemetek, nagy mázlitok lehetett a statisztika alapján.


Nyomorék Troicki, hogy lehet zsinórban 9 pontot veszteni Ward ellen. Legalja vagy baszod, remélem megint eltiltanak a gecibe, mert hogy nem vagy tiszta az száz.  :crazy:

Nem tudom, Dodig vagy Melo adogatott màsodikként a CH tiebreak-ben, de kinyalhatja, hogy az összes pontot elbaszta! :segg:

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 05, 2014, 09:20:44
Nyomorék Troicki, hogy lehet zsinórban 9 pontot veszteni Ward ellen. Legalja vagy baszod, remélem megint eltiltanak a gecibe, mert hogy nem vagy tiszta az száz.  :crazy:

Ennél a kutya szerbnél butább, szánalmasabb játékost én még nem láttam. Eltiltják, állítólag jogtalanul. Kap még egy esélyt, és nem él vele. Jön a kamu meccsekkel megint. Pedig a képességeivel semmi baj nincs. De ha egy Ward alázza, akkor az belővi egy szintre az embert  :crazy:

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 05, 2014, 09:38:22
Ennél a kutya szerbnél butább, szánalmasabb játékost én még nem láttam. Eltiltják, állítólag jogtalanul. Kap még egy esélyt, és nem él vele. Jön a kamu meccsekkel megint. Pedig a képességeivel semmi baj nincs. De ha egy Ward alázza, akkor az belővi egy szintre az embert  :crazy:
nagy hulladék Troicki nem kétséges. fogadtam is rá
de ezért ha azt veszem jul 21-óta 31 meccset lehúzott (31/7), 2 chal tornát behuzott....lehet fáradt is azért
(fucsó idén 33 meccsnél tart)

Idézetet írta: afrikailajos Dátum október 05, 2014, 10:01:00
nagy hulladék Troicki nem kétséges. fogadtam is rá
de ezért ha azt veszem jul 21-óta 31 meccset lehúzott (31/7), 2 chal tornát behuzott....lehet fáradt is azért
(fucsó idén 33 meccsnél tart)

Ott a salakszezon végén nem is tettem rá emiatt. De most 14-én végzett Európában, 22-én nyitott Ázsiában. Ez kifogása nem lehet. Hulladék  ;D