Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum október 16, 2014, 23:37:18
Nem tudhatod, melyik a jobb megoldás, amíg nem próbáltad mindkettőt!!

(Amikor haldokolni kezdett a gépem és ez miatt sikerült még egy kevéske pénzt is veszítenem a lezáratlan fogadásaimmal, akkor barátilag belerúgtam egy nagyot.
Kicsit behorpadt.
Pár hét múlva meg is adta magát. Egy szerelőtől azért megkérdeztem, hogy mit érdemes belőle megmenteni a következő géphez, erre azt találta mondani, hogy a dvd-írót és a házat!   ;D  Nem merte megkérdezni, mitől homorú...  )

Próbáltam én is hasonlót, egyszer egy nagyon patkány módon elment teniszmeccs után épp kéznél volt egy hatalmas farönk, amit fel is aprítottam a fejszével, egy kicsit jobban éreztem magam utána.

Mi a faszért esik keleten minden péntek délután?

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 17, 2014, 16:14:32
Mi a faszért esik keleten minden péntek délután?

Hogy tudj írni a gumiszobába, üdv Borsodból  :noway:

Idézetet írta: ZTE88 Dátum október 17, 2014, 00:33:01
Próbáltam én is hasonlót, egyszer egy nagyon patkány módon elment teniszmeccs után épp kéznél volt egy hatalmas farönk, amit fel is aprítottam a fejszével, egy kicsit jobban éreztem magam utána.
De azért nem járt SPF pont és senki sem látta.  :)

Idézetet írta: LosGabos Dátum október 17, 2014, 17:12:49
De azért nem járt SPF pont és senki sem látta.  :)

De legalább a gyújtósnakvaló meglett.

Idézetet írta: LosGabos Dátum október 17, 2014, 17:12:49
De azért nem járt SPF pont és senki sem látta.  :)
Mi az az SPF pont?

Először is remélem, hogy az Alba Berlin nyert meccs nélkül kiesik, aztán pedig feloszlatják magukat. Persze a Spurst sikerült megverni, de a Khryapa, De Colo, Nichols nélkül felálló, érdemben a meccsen csak 8 embert használó CSZKA ellen megállt a tudomány. Biztos azt hitték, elég lesz felvinni a mezeket a pályára, vagy a középszerű Ulm elleni játék. Impotens faszszopó geciládák, verjék telibe egymást...

A volendami brancs biztos fapapucsban játszott, mert a második félidőre feltörte a talpukat. 2:1-es vezetésüknél néztem a végeredmény oddsokat. 2:3-ra 55-s szorzót adtak. Noná, hogy behúzták.
Utolsó 6 meccs: Volendam: 5 1 0/ 17:3 16pont,  Almera: 1 0 5/ 9:15 3pont. Anyátokat szívassátok!
No comment. 

3. szettem volt az Oregon Ducks női röpicsapatára:

2 szett, egyben 2 meccslabdáról, 22-24 ről 26-24.

Remek. Ezzel a sporttal nem lehet nyerni.


#6009 október 18, 2014, 18:51:24, Nezzenekoda
Hokiba 16mp-vel a vege elott focoba 96. Percbe :D de matol szep es jo lesz

HOLNAPTÓL!


Menjenek a retkes kurva anyjukba a csigazabáló lille-i falábú pöcsök. 28:5 a kapura lövések aránya, eredmény:1:2 otthon az utolsótól. Szétbasz az ideg, hol a nyugtatóm, vagy a söröm?

A Retkes kurva anyukat ennek a bűdös xbundás  Juventusnak  :bash: :bash: :bash:

Szép volt Fio! Impotens köcsögök. :noway:

Ilhan és Mahut is elmehet a halál faszára, főleg ez a nyomorult Mahut aki előbb brékelőnyt leadva majd tiebrékben meccslabdáról képes kiszopni ettől a győkér salakos Elias gecitől... pffff