Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában



az összes standard liege játékos menjen a jó kurv@ edes @nyukájába. Remélem ki is esnek a tulaj meg megy ujpestre!

a buzi groningeniek is mennek utánnuk a retkes faszba... Jó lesz, ha a tippjeim ellen játszotok, agyonnyeritek magatokat...   >:(

Idézetet írta: Lacapi Dátum október 19, 2014, 17:09:30
az összes standard liege játékos menjen a jó kurv@ edes @nyukájába. Remélem ki is esnek a tulaj meg megy ujpestre!

Már balhé van Liegeben:

http://www.lesoir.be/682308/article/sports/football/2014-10-16/standard-zulte-waregem-arrete-rouches-menes-1-2-incidents-sclessin

Cigány mönpölié kézisek hogy szakadt volna anyátok szaros picsájába a fejetek!!!
33-29ről pár perccel a vége előtt 34-34re hozni gyönyörű teljesítmény...
Itt is olyan szépen le volt beszélve a döntetlen hogy csak na....

Még visszatérek ma... fasszopó tatabányai kézisek, leikszelni, ti is? tipxmixültetek vazze?! ááá, ez a mai nap... Még jó hogy a QPR védők felvették a góllövőcipőt, így legalább a pool nem szopatott be, persze nem az ő érdemük volt az se :)

Ilhan a geci kurva anyadat, 18-as oddszu szelvenyemet kurtad el szarhazi geci................. :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Ne legyen az ember ideges.....  :bash: :crazy: :bash:

5.000 HUF-ra jött volna 265.156 HUF!  :'(

Löwen másfél perccel a vége előtt 7-el vezet.....támadnak az Oroszok.....gól......marad 6 gól....még jó vagyok, van vissza 10 másodperc, támad a Löwen, zsebben a fogadás....legalábbis azt hittem, van vissza 5 másodperc, a németek kapura lőnek, mellé........kapus indít, van vissza 3 másodperc....ziccer....és persze, hogy gól 1 másodperccel a vége előtt!  :'( :bash:

Nem hiszem el, hogy ilyen létezik!  :fakk: :wall: :wall:

Idézetet írta: bbazsi85 Dátum október 20, 2014, 04:47:18
Ne legyen az ember ideges.....  :bash: :crazy: :bash:

5.000 HUF-ra jött volna 265.156 HUF!  :'(

Löwen másfél perccel a vége előtt 7-el vezet.....támadnak az Oroszok.....gól......marad 6 gól....még jó vagyok, van vissza 10 másodperc, támad a Löwen, zsebben a fogadás....legalábbis azt hittem, van vissza 5 másodperc, a németek kapura lőnek, mellé........kapus indít, van vissza 3 másodperc....ziccer....és persze, hogy gól 1 másodperccel a vége előtt!  :'( :bash:

Nem hiszem el, hogy ilyen létezik!  :fakk: :wall: :wall:

Ez a méreg, nem a cián! Szép szelvény volt!

Idézetet írta: bbazsi85 Dátum október 20, 2014, 04:47:18
Ne legyen az ember ideges.....  :bash: :crazy: :bash:

5.000 HUF-ra jött volna 265.156 HUF!  :'(

Löwen másfél perccel a vége előtt 7-el vezet.....támadnak az Oroszok.....gól......marad 6 gól....még jó vagyok, van vissza 10 másodperc, támad a Löwen, zsebben a fogadás....legalábbis azt hittem, van vissza 5 másodperc, a németek kapura lőnek, mellé........kapus indít, van vissza 3 másodperc....ziccer....és persze, hogy gól 1 másodperccel a vége előtt!  :'( :bash:

Nem hiszem el, hogy ilyen létezik!  :fakk: :wall: :wall:
Sajnállak barátom!  :redchug:

Vaffanculo Bolelli!

A Trentora volt egy race to 10 em, 4-9 nél ők támadtak....

No comment..............

Innen 10-9 az Armányinak...


Idézetet írta: bbazsi85 Dátum október 20, 2014, 04:47:18
Ne legyen az ember ideges.....  :bash: :crazy: :bash:

5.000 HUF-ra jött volna 265.156 HUF!  :'(

Löwen másfél perccel a vége előtt 7-el vezet.....támadnak az Oroszok.....gól......marad 6 gól....még jó vagyok, van vissza 10 másodperc, támad a Löwen, zsebben a fogadás....legalábbis azt hittem, van vissza 5 másodperc, a németek kapura lőnek, mellé........kapus indít, van vissza 3 másodperc....ziccer....és persze, hogy gól 1 másodperccel a vége előtt!  :'( :bash:

Nem hiszem el, hogy ilyen létezik!  :fakk: :wall: :wall:

Durva nagyon, itt írtam legutóbb engem is, hogy megszivatott ez a szemét Medvedi. Akkor az utolsó 7 percben nem dobtak gólt a Celje ellen!!!

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=3269.0;attach=44625;image



Kis pénzért, tesztjelleggel, cashout és trade nélkül futattam ezt a tippet:

Az olasz párosra 1. szettet raktam 3.4 es oddsért:

1-4* 30-40 ről bukták a szettet 6-4 re, az 1-5 höz két darab bréklabdájuk volt, mivel párosban a deuce is bréklabdát ér. Utána még 3-4* nél 30-40 jük, szintén 2 bréklabdájuk volt a 3-5 höz, ezt is elszúrták és az a szép az egészben, hogy az ellenfél japán páros 1 szervája az 50% ot épphogy súrolta!

A japán páros race to 5 jére egy 1000 es odds is reális lett volna.

Szóval a tenisz a foci után az egyik legigazságtalanabb sport.



El sem tudom képzelni hàny printscreent csinálsz feleslegesen, mentesz le, majd törlöd mert végül mégis bejött a fogadás..