Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: ZTE88 Dátum október 29, 2014, 21:38:04
Mi folyik a magyar kézimeccsen, ezt rossz nézni...............  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Ezen a meccsen meg lehetett volna gazdagodni...

A 49. percben 3 gólos portugál előnynél a +1,5-ös magyar hendit is 2-es szorzóval adták...
Akkor kerültünk emberelőnybe.
Raktam is, de a hajrában, mikor ismét a két gólos vezetésért támadtak a portugálok, inkább visszafogadtam 2,9-ért, annyira szarok voltunk.




Idézetet írta: Knapp Dátum október 29, 2014, 23:17:55
Ezen a meccsen meg lehetett volna gazdagodni...

A 49. percben 3 gólos portugál előnynél a +1,5-ös magyar hendit is 2-es szorzóval adták...
Akkor kerültünk emberelőnybe.
Raktam is, de a hajrában, mikor ismét a két gólos vezetésért támadtak a portugálok, inkább visszafogadtam 2,9-ért, annyira szarok voltunk.

Nekem alternatív overem volt 65.5 re, némely pillanatban úgy tűnt, hogy meglehet, de a srácok "megoldották". Egyszerűen most se tudom értelmezni ezt a meccset, sokkoló volt.

#6122 október 30, 2014, 03:05:48, ZTE88
Köszönöm Middleton, köszönöm Kemba Walker:

A Milwaukee a 3. negyedben 24 el vezetett, a többit nem is írom elég megnézni a play by playt. Az feltűnő volt a streamen, hogy az utolsó 5 percben elkezdett a Bucks flegmán, öregurasan játszani, szinte bevonzották a Charlotte comeback-et, a negatív főhős a Bucksnál Khris Middleton volt, 99-97 nél csak az egyik büntit dobta be, Kemba Walker meg is büntette ezért duplán, mert ő mentette OT re a Hornetsnek a meccset 2 mpvel a vége előtt + OT ban ő dobta a hazai győztes kosarat. Sajnos nem adtam el, mert a team totalra többet raktam, hogy kitermelje a bónusz magasoddsot, mivel az jött 94.5 re, hagytam futni, álmomban nem gondoltam volna, hogy elkúrják, de hát ez az NBA.

Brown bazmeg. Ez a Desein gyerek minden elsőt a hálóba vág, de a lepkefing másodikokkal megver te gyökér.  :redchug:

Már majdnem elfelejtettem.....Higuain,hogy dögölj meg :bash:

Efes haljatok éhen balfasz gecik

Hát akkor: Alba Berlin, ti fakezű senkiháziak....a második negyed közepétől véget is ér a szájbavert meccs izgalom híján? Mikor a szaros életetek a tét 0-2es mutatónál?
Ennyit a német hozzáállásról...és kussoltok és tapsikoltok a kólátokkal 22pontos égésnél ahelyett hogy fütyülnétek a kurva anyátokat!

Kokkinakis te szégyentelen faszarcú

Federernek foglalom a helyet a gumiszobában  ;D


Megint elcsapkod mindent  :noway:

Szektor bezárás a románoknak, hmm. A kurva anyád uefa!!

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 31, 2014, 17:55:15
Federernek foglalom a helyet a gumiszobában  ;D


Megint elcsapkod mindent  :noway:

Szánalmas szar vagy Federer bazmeg. Soha többet ne legyél világelső ha ilyen flegmán állsz hozzá!

A mikulás húzza a faszára ezt a szerencsétlen bundás köcsög Pyrintót!!!!! Hogy lehet ennyire szar egy ilyen szintű csapat? Pedig eddig meg lehetett bízni ezekben a mocskokban. Eddig... Szarházi gyökerek!!!

Idézetet írta: Greipel Dátum október 31, 2014, 18:46:44
A mikulás húzza a faszára ezt a szerencsétlen bundás köcsög Pyrintót!!!!! Hogy lehet ennyire szar egy ilyen szintű csapat? Pedig eddig meg lehetett bízni ezekben a mocskokban. Eddig... Szarházi gyökerek!!!

És ez még mindig semmi a mocskos bocskoros köcsög szőröstalpú istenverte oláh gyökér U-Mobiltelco Cluj pokolra való csapatához képest.... rweADSÍMFADFSDPJAOREIJREWJIOŐERŐIJO
Aki esetleg követte, az tudja miről beszélek, aki meg nem, annak: http://live.frbaschet.ro/?&lang=1 (play by play rész)

Ehhez már tényleg pofa kell...

Berankis eddig is tudtam h rohadt nagy nyomorék vagy, de aztgondoltam ezzel a fasszopó Serraval csak elbírsz és mit látok mikor hazaérek? pff te nyomorult szépen odaadtad neki az első szettet, ahhoz meg már persze fajbéna vagy h megfordítsd... seggfej

#6134 november 01, 2014, 20:01:08, Greipel
Nem értem, nem értem és nem értem, és azt sem értem, miért mindig velem történik ez...

http://www.eredmenyek.com/merkozes/t2C2yGgM/#osszefoglalas

Elmennek ezek is a mocskos csaló anyjukba, az egy dolog, hogy ezt a Bayern is megcsinálta nemrég, de erre tényleg nincs semmilyen ésszerű magyarázat.


MIND HALOTTAK VAGYTOK, A RETKES KURVA ANYÁTOKAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!