Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Végül is várható volt, hogy a "kényszerkombimból" a Barca DNB megy majd el 1,01-ért...


Yuichi Nishimura, te utolsó, faszszopó, mocskos szemét csaló!!! Mikor tiltanak már el végre a bíráskodástól, te korrupt geci? Ma csak három tiszta, teljesen egyértelmű büntetőt felejtett el befújni, "véletlenül" mindhármat az Al-Hilal kárára az Ázsiai BL döntő visszavágóján, 60.000 üvöltő szaúdi előtt... Ettől függetlenül ezek a szerencsétlen arabok belőhettek volna a számtalan helyzetükből egyet, 70.000-et vettek csak ki a zsebemből, köszi.

Zapata baszd magad telibe te nyomorék nigger  :noway:

takarodjon a faszomba az egész wenger alakulat, 3-1ről bazmeg

3-0-ról  >:(
szopjanak lovat


Idézetet írta: csabax Dátum november 04, 2014, 22:40:25
3-0-ról  >:(
szopjanak lovat

Jah igaz 3-0, még szebb a történet...

Kurva anyádat Fucsovics, hogy ilyenkor tudsz tíz bréklabdát hárítani, amikor teszek rád akkor meg mindent elbuksz, te agyilag zokni divatmajom  ;D

Barca utállak, hogy nem hozod az overt. Nyugi Ajax téged is.  :crazy: :fakk2:

Van épeszű ember ezen a Földgolyón aki meg tudja nekem mondani, miért ekkora szar ez a Manchester City??? Van aki meg tudná mondani hogy miért szerepel le évről-évre ez az euró-százmilliós alakulat a bajnokok ligájában, mi közben a Premier League-ban jól szerepelnek??? Hogy miért szopnak ki egy olyan ligának a csapatától ahova csak alibi-focizni szerződnek a focisták??? Ezzel a kerettel még Pintér is össze tudna hozni egy győzelmet, és még is évről évre ez megy !!! Egy olyan keret ahol olyan focisták vannak, akik a világ élvonalába tartoznak a faszomat már, fél lábbal hátra-kötött kézzel kéne verniük az ilyen ruszki gané csapatokat (a többi blamáról ne is beszéljünk) !!! Bunda csak nem lehet, ezek a kotonszökevények több pénzt keresnek mint amennyit egy egész bunda-maffia ki tud fizetni, így bunda nem lehet. Nem szarhatják le a BL-t faszom, a legtöbbjük még egy 8ad döntőt se élt meg, csak bennük van a buggie !!! Egyszerűen nem értem hogy lehet ezt az agy és retina égető faszságot leművelni minden egyes évben, és hogy a fogadókat keresztbeszopatják állandóan. Valaki magyarázza meg nekem ezt az érthetetlen jelenséget nekem KÉREM.

Idézetet írta: Tomee886 Dátum november 05, 2014, 22:40:33
Van épeszű ember ezen a Földgolyón aki meg tudja nekem mondani, miért ekkora szar ez a Manchester City??? Van aki meg tudná mondani hogy miért szerepel le évről-évre ez az euró-százmilliós alakulat a bajnokok ligájában, mi közben a Premier League-ban jól szerepelnek??? Hogy miért szopnak ki egy olyan ligának a csapatától ahova csak alibi-focizni szerződnek a focisták??? Ezzel a kerettel még Pintér is össze tudna hozni egy győzelmet, és még is évről évre ez megy !!! Egy olyan keret ahol olyan focisták vannak, akik a világ élvonalába tartoznak a faszomat már, fél lábbal hátra-kötött kézzel kéne verniük az ilyen ruszki gané csapatokat (a többi blamáról ne is beszéljünk) !!! Bunda csak nem lehet, ezek a kotonszökevények több pénzt keresnek mint amennyit egy egész bunda-maffia ki tud fizetni, így bunda nem lehet. Nem szarhatják le a BL-t faszom, a legtöbbjük még egy 8ad döntőt se élt meg, csak bennük van a buggie !!! Egyszerűen nem értem hogy lehet ezt az agy és retina égető faszságot leművelni minden egyes évben, és hogy a fogadókat keresztbeszopatják állandóan. Valaki magyarázza meg nekem ezt az érthetetlen jelenséget nekem KÉREM.

Talán arról van szó, hogy annyit keresnek, mint más 1000 év alatt keresne, ha hegylakó lenne és így valamilyen szinten tudat alatt nincs meg a teljes motivációjuk, hiszen mindent megkapnak, a foci nekik csak "hobbi". A sejk pénzért mindenkit megvett, akit csak tudott, ha rajta múlna Messi is náluk játszana, viszont hagyományokat, tradíciót nem vehet egy csapatnak. Kell egy kis "történelmi" háttér is, hogy nemzetközi szinten befusson egy csapat. Csak divatból és kedvtelésből nem működik mindig a cirkusz.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum november 05, 2014, 23:18:01
Talán arról van szó, hogy annyit keresnek, mint más 1000 év alatt keresne, ha hegylakó lenne és így valamilyen szinten tudat alatt nincs meg a teljes motivációjuk, hiszen mindent megkapnak, a foci nekik csak "hobbi". A sejk pénzért mindenkit megvett, akit csak tudott, ha rajta múlna Messi is náluk játszana, viszont hagyományokat, tradíciót nem vehet egy csapatnak. Kell egy kis "történelmi" háttér is, hogy nemzetközi szinten befusson egy csapat. Csak divatból és kedvtelésből nem működik mindig a cirkusz.


hát én a sejk helyében Ennyi pénzzért, ilyen produkcióval...száraz teveszaros máglyára küldeném mindet!

Idézetet írta: Tomee886 Dátum november 05, 2014, 23:22:59

hát én a sejk helyében Ennyi pénzzért, ilyen produkcióval...száraz teveszaros máglyára küldeném mindet!

Ennyi erővel vehetett volna NBA csapatot is, jobban járt volna.


Portugál junior kosár, Coimbrán volt egy race to 10 em 5.75@ ért, arra értem vissza, hogy 7-9 nél támadnak azért az 1 pontért, 3* volt rá lehetőségük, mert az Illabaum eladta a labdákat és kihagyta a büntik felét. Erre mit csinálnak, kapnak egy 15-0 át a barmok. Sok múlt ezen, bassza meg.

25 ezer ment 2.00 oddson Tennys Sandgren vs. Blaz Rola meccsen  1. szett 1-1 game állásnál  Blaz Rolára hogy nyeri az 1. szettet.
Azt hittem nagyon sima lesz, Rola  elvett 2 adogatást Sandgrentől már 5-2 volt az állás a javára, 8. game ben Rola szervált 0-40 ig gyönyörűen játszott aztán mintha megbolondult volna, 0-40 ről 40-40 és elbukta a szettet is a végén meg simán kiszopott a tiebreakben.

5-2 40-0 -ról elveszti a szettet egy szerencsétlen szarul játszó Sandgren ellen.

Legyen testrákod agyáttéttel te fasszopó teniszező sarlatán :@ :@