Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Szutyok Laboral, mekkora balfasz társaság ez... Még csak kiszállni sem lehet belőle.

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 07, 2014, 12:39:02
Szutyok Laboral, mekkora balfasz társaság ez... Még csak kiszállni sem lehet belőle.

Pénteken az Euroligában fogadják a Valenciát, ezt a meccset szépen odaadják nekik. 100, hogy most csak altatnak, mert az a meccs kulcsfontosságú lesz mindkét csapatnak a továbbjutás szempontjából. De mivel a Valenciának nagyon kevés esélye maradt továbbjutni, ezért ezt a meccset sztem vissza fogják adni a baszkoknak.

Idézetet írta: Greipel Dátum december 07, 2014, 13:22:53
Pénteken az Euroligában fogadják a Valenciát, ezt a meccset szépen odaadják nekik. 100, hogy most csak altatnak, mert az a meccs kulcsfontosságú lesz mindkét csapatnak a továbbjutás szempontjából. De mivel a Valenciának nagyon kevés esélye maradt továbbjutni, ezért ezt a meccset sztem vissza fogják adni a baszkoknak.

Értem én, de ezért kell magukat leégetni ennyire? Volt közte közel harminc is. Face to face-hez face is kéne  ;D

a tetves kurva anyját a norvég picsáknak, hogy 1,5 perc alatt 3 ziccert is elkúrtok. Löke is telibe veri a gyökér román kapust. Szarfaszú gecik, remélem kiestek a picsába a középdöntőben  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway:

Csurgói cigányok a döglött anyátokat rakjátok teherbe!!!!

szíjjatok le magyar kézis nők  :laugh:

Bazmeg Valencia, szaros Granadat

BAL Ravens  +3.0 @  1.95
HOU Texans -3 @  1.58
IND Colts  -3.0 @  1.86
MIN Vikings @  1.43
PIT Steelers  +3.0 @  2.05
STL Rams @  1.66
5-ös gyűjtő, 6  bets * 1 000,00 HUF

100K jöhetett volna,Colts ment el 25-24-re nyert,végén a 2 pontost elrontották...(előtte is elbaszták a 2 pontost...)

:bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:


#6354 december 07, 2014, 22:58:51, hillandkimi
Idézetet írta: hillandkimi Dátum december 07, 2014, 22:42:43
Vissza szívom :)

Hát bazmeg... Hülye kapus..



Retkes,tetves amerikai kurva anyátokat, skrillre miért nem érkezik meg a lé 24 óra alatt???  :bash:

Idézetet írta: luckyzoz Dátum december 08, 2014, 00:43:05
Engem is!  :)
Na meg a danok az elso felido miatt :D de ennyi volt nekik az eb remelem

Mocskos,geciláda Inter! :bash: