Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum december 08, 2014, 07:44:23
Na meg a danok az elso felido miatt :D de ennyi volt nekik az eb remelem

Na meg azok is  :)

Idézetet írta: luckyzoz Dátum december 08, 2014, 00:54:57
Retkes,tetves amerikai kurva anyátokat, skrillre miért nem érkezik meg a lé 24 óra alatt???  :bash:

Dobtam egy belső PM-et a könyvelőnek, pár perc múlva rajta volt a számlámon a pénz... Micsoda véletlen....

#6362 december 08, 2014, 22:06:12, ZTE88
Úgy néz ki, hogy nem tudok kikeveredni ebből a szartengerből, teljesen mindegy, hogy a világ legjobb bajnokságára, vagy a világ legbénább balfaszaira fogadok.

Mostanában nagyon leszedáltam magam fogadásilag, csak egy két meccsre nézek be a bet365 re, figyelek, adatot gyűjtök, elemzek stb és megint ez a vége, ha nem ülök a gép előtt vagy más okokból nem tudok cashoutolni, akkor általában 10/9-ből buzi, faszszopó módon kapnak ki a csapataim. Nem kenyerem a trágár beszéd, de már kurvára elegem van:

A marokkói bajnokságból tettem a Kenitrára egy vendéggyőzelmet live-ban 2.95@ ért, majdnem végig dominálták a meccset, 1:47 el a vége előtt 63-69 nél náluk a labda! Innen 10-0 át beszoptak a buzik és 73-69 lett. Én ezt nem értem, hogy mi a lófasz folyik itt, ilyenért ki kéne baszni az edzőt a picsába. Ha már van legalább egy félkegyelmű irányítóm a csapatban, akkor megmondom neki, játszd ki fullra  a támadóidőt, tapadj a labdára, mint egy pióca és még 50- es IQ val is meg lehet nyerni egy ilyen meccset, ha okosan játszom az órával. De ők nem akartak okosan játszani, ők csak akkor okosak, amikor beütik a pin kódot, hogy felvegyék ezért a fizetésüket. Faszszopók.

Mivel szabad lóvém nem volt a bet365 nél és a cash out pozíciót kivették kb. az utolsó 3 percre csak szenvedő alanya voltam ennek a szarnak.


Ekkora nyomorékot mint ez a roberto cid még nem baszott a világ. 0-40re állt és képes volt a szarházi elbaszni 9 brék labdát. Hogy szakadtál volna anyádba!

Idézetet írta: ZTE88 Dátum december 08, 2014, 21:55:30
Úgy néz ki, hogy nem tudok kikeveredni ebből a szartengerből, teljesen mindegy, hogy a világ legjobb bajnokságára, vagy a világ legbénább balfaszaira fogadok.

Mostanában nagyon leszedáltam magam fogadásilag, csak egy két meccsre nézek be a bet365 re, figyelek, adatot gyűjtök, elemzek stb és megint ez a vége, ha nem ülök a gép előtt vagy más okokból nem tudok cashoutolni, akkor általában 10/9-ből buzi, faszszopó módon kapnak ki a csapataim. Nem kenyerem a trágár beszéd, de már kurvára elegem van:

A marokkói bajnokságból tettem a Kenitrára egy vendéggyőzelmet live-ban 2.95@ ért, majdnem végig dominálták a meccset, 1:47 el a vége előtt 63-69 nél náluk a labda! Innen 10-0 át beszoptak a buzik és 73-69 lett. Én ezt nem értem, hogy mi a lófasz folyik itt, ilyenért ki kéne baszni az edzőt a picsába. Ha már van legalább egy félkegyelmű irányítóm a csapatban, akkor megmondom neki, játszd ki fullra  a támadóidőt, tapadj a labdára, mint egy pióca és még 50- es IQ val is meg lehet nyerni egy ilyen meccset, ha okosan játszom az órával. De ők nem akartak okosan játszani, ők csak akkor okosak, amikor beütik a pin kódot, hogy felvegyék ezért a fizetésüket. Faszszopók.

Mivel szabad lóvém nem volt a bet365 nél és a cash out pozíciót kivették kb. az utolsó 3 percre csak szenvedő alanya voltam ennek a szarnak.



Az ilyen meccsekre, amit most bemutattál, ez szokott lenni a válaszom:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=gDSxfWjX1FE#t=1209

Gondolom sokmindennel találkoztál már, de ilyennel nem hiszem. Ez még 2012-ben volt, szerencsére itt a nyerő oldalon álltam.
*Nem tudtam úgy belinkelni, hogy a lényegtől induljon, ezért pörgess a 20:00-ra, onnantól van a lényeg.

 Én úgy tudom, és így is tapasztaltam, hogy ha egy sportra adnak cashoutot  meccs elején, akkor adnak a végén is. És csak akkor nincs cashout ha le van zárva pár másodpercre.. Látszik a printscreenen hogy volt odds, akkor kellett lennie cashoutnak is. Mivel a cashout pont annyit mindig mint az eredeti nyeremény visszafogadásánál..

Helyesbítek, ilyet a cashouttal még nem vettem észre, csak akkor nincs nekem ha le van zárva a piac.. ha visszaáll a piac, akkor a cashout is. 


Sajnos ez a printscreenen pont nem látszik.


Idézetet írta: Greipel Dátum december 08, 2014, 23:07:54

*Nem tudtam úgy belinkelni, hogy a lényegtől induljon, ezért pörgess a 20:00-ra, onnantól van a lényeg.

A Megosztásra kattintottál?
Utána felajánlja, hogy megadhasd a kezdőidőpontot a linkeléshez.

http://youtu.be/gDSxfWjX1FE?t=20m

Idézetet írta: ncis88 Dátum december 08, 2014, 23:28:00
Én úgy tudom, és így is tapasztaltam, hogy ha egy sportra adnak cashoutot  meccs elején, akkor adnak a végén is. És csak akkor nincs cashout ha le van zárva pár másodpercre.. Látszik a printscreenen hogy volt odds, akkor kellett lennie cashoutnak is. Mivel a cashout pont annyit mindig mint az eredeti nyeremény visszafogadásánál..

Helyesbítek, ilyet a cashouttal még nem vettem észre, csak akkor nincs nekem ha le van zárva a piac.. ha visszaáll a piac, akkor a cashout is. 


Sajnos ez a printscreenen pont nem látszik.

Úgy van, ahogy mondod, túl sokat szöszmötöltem a printscreen-el, meg őszintén nem is gondoltam, hogy ezt is beszívom, mire észbe kaptam már bezárt a bazár és már nem láttam cash out opciót sajnos. De ezek tényleg csak technikai jellegű dolgok, amiknél nagy mértékben én vagyok a hibás. Arra sajnos eddig nem kaptam választ, hogy miért nyúlok bele ilyen arányban ezekbe az őrült meccsekbe?

Idézetet írta: ZTE88 Dátum december 09, 2014, 00:23:33
Arra sajnos eddig nem kaptam választ, hogy miért nyúlok bele ilyen arányban ezekbe az őrült meccsekbe?
Napi 1 (egy) fogadás mellett van esély arra, hogy ritkábban nyúlj bele az őrült meccsekbe.
:beerchug:  :beerchug:  :beerchug:

#6369 december 09, 2014, 00:43:13, ZTE88
Idézetet írta: Greipel Dátum december 08, 2014, 23:07:54
Az ilyen meccsekre, amit most bemutattál, ez szokott lenni a válaszom:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=gDSxfWjX1FE#t=1209

Gondolom sokmindennel találkoztál már, de ilyennel nem hiszem. Ez még 2012-ben volt, szerencsére itt a nyerő oldalon álltam.
*Nem tudtam úgy belinkelni, hogy a lényegtől induljon, ezért pörgess a 20:00-ra, onnantól van a lényeg.

Sajnos találkoztam hasonlóval, csak én a vesztes csapatra fogadtam 3@ as oddson:

Tavaly decemberi NCAA meccs volt, a Notre Dame játszott az Ohio State Buckeyes-sal:

50 mp vel a vége előtt 58-50-re ment a Notre Dame, a többi a screenshoton, illetve a cikkben, az ilyenek beleégnek az emberbe:

"Ohio State vs. Notre Dame final score: Buckeyes win behind improbable comeback"

http://www.sbnation.com/college-basketball/2013/12/21/5234302/notre-dame-ohio-st-basketball-2013-final-score



Idézetet írta: csabax Dátum december 09, 2014, 00:29:35
Napi 1 (egy) fogadás mellett van esély arra, hogy ritkábban nyúlj bele az őrült meccsekbe.
:beerchug:  :beerchug:  :beerchug:
Hidd el, így se tudnám kikerülni ezeket, bár naív hülyeként hiszek benne, hogy jóra fordulnak egyszer a dolgok. :beerchug:

#6371 december 09, 2014, 00:58:46, ZTE88
Erre nem fogadtam, de ez a tavalyi Miami - Boston meccs időarányban az egyik legőrültebb meccs, amit valaha láttam, hihetetlen, annyi speciális véletlennek kellett egymás után megvalósulnia, hogy ez már csoda, Boston csoda:

http://www.nba.com/games/20131109/BOSMIA/gameinfo.html

https://www.youtube.com/watch?v=VFAh5sx_5DI

Idézetet írta: ZTE88 Dátum december 09, 2014, 00:23:33
Úgy van, ahogy mondod, túl sokat szöszmötöltem a printscreen-el, meg őszintén nem is gondoltam, hogy ezt is beszívom, mire észbe kaptam már bezárt a bazár és már nem láttam cash out opciót sajnos. De ezek tényleg csak technikai jellegű dolgok, amiknél nagy mértékben én vagyok a hibás. Arra sajnos eddig nem kaptam választ, hogy miért nyúlok bele ilyen arányban ezekbe az őrült meccsekbe?

sajnos az átlagnál pechesebbnek tűnsz.. majd megfordul egyszer..:)

#6373 december 09, 2014, 02:38:38, Knapp
A francia-szlovák meccsen 39,5 gól felettre játszottam...
39 gólig jutottak, az utolsó 5 percben egyetlen gól esett, a franciák egyet sem lőttek ebben a periódusban.
"Gumiszobáztam" is házilag, de...

Az 55. percben a 42,5 alatt szorzója 2,1 volt, így egy fogadással védhettem volna.
"Middle" lett volna belőle, azaz 39-40-41 gólnál dupla nyeremény, minden más esetben nullára jön ki.

Az "anyázás" után ezeken csak azért rágódom, hogy legközelebb majd jobban döntsek.

Hjaj, a "kötelező" képernyőkép elsőre lemaradt.

Idézetet írta: ncis88 Dátum december 09, 2014, 02:06:15
sajnos az átlagnál pechesebbnek tűnsz.. majd megfordul egyszer..:)

Hát én is remélem, de már olyan vagyok, mint egy megkínzott állat, szinte 0 az önbizalmam, nem lesz könnyű újra hittel csinálni.