Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum december 09, 2014, 02:35:29
ezeken csak azért rágódom, hogy legközelebb majd jobban döntsek.

Nekem ez a sportfogadás egyik legnehezebb része, hogy mit lőjjek be kiszállónak, nehéz itt normálisan balanszírozni, nagyon sok rossz kiszállóm volt mostanában, mert a rossz tapasztalatok miatt nem hittem igazán abban, hogy visszajavulhat a csapatom a rossz kezdés után, sokszor 1.7@ nek megfelelő cashouton kiszálltam, pedig lehetett volna turbózni 3@ oddsra vagy még jobbra, vagy esetleg végigfuttatni (Ez kb 10/1* megy is).

Idézetet írta: ZTE88 Dátum december 09, 2014, 00:23:33
Úgy van, ahogy mondod, túl sokat szöszmötöltem a printscreen-el, meg őszintén nem is gondoltam, hogy ezt is beszívom, mire észbe kaptam már bezárt a bazár és már nem láttam cash out opciót sajnos. De ezek tényleg csak technikai jellegű dolgok, amiknél nagy mértékben én vagyok a hibás. Arra sajnos eddig nem kaptam választ, hogy miért nyúlok bele ilyen arányban ezekbe az őrült meccsekbe?
Azert meg te meg en ugy fogadunk hogy talalunk egy jo lehetoseget es azon agyalunk hogy hogy fogak elcseszni. Majd probalj meg szunetet tartani utana visszajossz egy olyan erzessel h most tuti nyerek egy kicsi ketseg nelkul akkor nyersz is. Utana jon a "mar ez tul szep hogy igaz legyen" elmegy egy ketto de meg mindig jo vagy . Azran jon az erzes hogy ennyire jo tippelo azert nem vagyok . Na onnantol jonnek a minuszok.

Azért ahogy látom szinte mindig az underdogra fogadsz (nagyon helyesen), 3.00 feletti oddsokkal szemben sztem meg simán ki kéne szállnod már ha egyszerűen a te oldalad lesz a favorit.. Főleg, ha ennyire padlón az önbizalmad, vagy már te sem hiszel igazán benne.
Bár nem tudom milyen arányban ülnek a meccseid, van egy sanda gyanúm, hogy gyakran van mikor jönnek, de azok ritkábban kerülnek vhogy memorizálásra a sok "bad beat" mellett. :angel:
Szintet kéne lépned csak, az adrenalinfüggő szerencsejátékos státuszból. Le kell tudnod zárni ezeket a fogadásokat és egyszerűen kiszállni. Döntsd el, hogy pénzt akarsz keresni, vagy csak jó, hogy van vmi hobbi, ami leköt néhány órára és tudod rajta idegelni magad.

Idézetet írta: stdavid Dátum december 09, 2014, 11:17:39
Azért ahogy látom szinte mindig az underdogra fogadsz (nagyon helyesen), 3.00 feletti oddsokkal szemben sztem meg simán ki kéne szállnod már ha egyszerűen a te oldalad lesz a favorit.. Főleg, ha ennyire padlón az önbizalmad, vagy már te sem hiszel igazán benne.
Bár nem tudom milyen arányban ülnek a meccseid, van egy sanda gyanúm, hogy gyakran van mikor jönnek, de azok ritkábban kerülnek vhogy memorizálásra a sok "bad beat" mellett. :angel:
Szintet kéne lépned csak, az adrenalinfüggő szerencsejátékos státuszból. Le kell tudnod zárni ezeket a fogadásokat és egyszerűen kiszállni. Döntsd el, hogy pénzt akarsz keresni, vagy csak jó, hogy van vmi hobbi, ami leköt néhány órára és tudod rajta idegelni magad.
En sokszor azt hittem azert vagyok ilyen hulye mert kicsi a roll es siettetem. Aztan kiderult hogy csak sik hulye vagyok

Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum december 09, 2014, 07:38:14
Azert meg te meg en ugy fogadunk hogy talalunk egy jo lehetoseget es azon agyalunk hogy hogy fogak elcseszni. Majd probalj meg szunetet tartani utana visszajossz egy olyan erzessel h most tuti nyerek egy kicsi ketseg nelkul akkor nyersz is. Utana jon a "mar ez tul szep hogy igaz legyen" elmegy egy ketto de meg mindig jo vagy . Azran jon az erzes hogy ennyire jo tippelo azert nem vagyok . Na onnantol jonnek a minuszok.

Pihenőt nem nagyon tudok tartani, de Knapp mester veszteségminimalizáló irányelvét szem előtt tartom ezekben az ínséges időkben.

Idézetet írta: stdavid Dátum december 09, 2014, 11:17:39
Azért ahogy látom szinte mindig az underdogra fogadsz (nagyon helyesen), 3.00 feletti oddsokkal szemben sztem meg simán ki kéne szállnod már ha egyszerűen a te oldalad lesz a favorit.. Főleg, ha ennyire padlón az önbizalmad, vagy már te sem hiszel igazán benne.
Bár nem tudom milyen arányban ülnek a meccseid, van egy sanda gyanúm, hogy gyakran van mikor jönnek, de azok ritkábban kerülnek vhogy memorizálásra a sok "bad beat" mellett. :angel:
Szintet kéne lépned csak, az adrenalinfüggő szerencsejátékos státuszból. Le kell tudnod zárni ezeket a fogadásokat és egyszerűen kiszállni. Döntsd el, hogy pénzt akarsz keresni, vagy csak jó, hogy van vmi hobbi, ami leköt néhány órára és tudod rajta idegelni magad.

Jó meglátás, nekem szériákról szól ez a sportfogadás, fehér vagy fekete, szürke nem igazán van, a tavaszi-nyári időszakban volt egy igen jó szériám, 5@ feletti oddsokat is jó arányban lőttem be, de nem bíztam el magam akkor sem. Sajnos a legnagyobb hibát azzal követtem el, hogy az extra oddsokon szerzett zsét team totalokkal szórtam el. Volt, hogy a bankroll 80-100% át is rányomtam team totalra. Ebből tanultam, már csak mellékágon fut nálam a TT fogadás és akkor is főleg kombókban. Ha kicsit talpra tudok állni, akkor tudni fogom ezt jobban csinálni, csak lehetőleg kerüljenek el ezek a bad beatek.

A retkes, tetves, mocskos kurva szátokat, ti redvás geci dánok.
Mi a faszért, mondom mi a faszért nem tudjátok 1 kibaszott góllal legyőzni ezt a fosadák román csapatot?
Egy ember volt igazán veszélyes tőlük. Elbasztátok a napom, retkesek! :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :bash: :bash: :bash: :bash:

dán női kézisek, szíjjatok le!  :laugh:

Freerollon  fejlesztem pokerstratégiámat, csak az a hangyafasznyi előrelépés hiányzik........


Idézetet írta: ZTE88 Dátum december 09, 2014, 20:15:47
Freerollon  fejlesztem pokerstratégiámat, csak az a hangyafasznyi előrelépés hiányzik........



Na ne mááár.. Én az ilyeneknél szoktam agyfaszt kapni, és 2 hónapig póker közelébe se kerülni.. ;D ;D

Am szép eredmény. Ez egy nagyobb versenynél már remek kis nyeremény :)

hát esküszöm nem értem ezt a sport tv-t, ki a gecit érdekel az ute-fradi, senkit kb, akkor a fasznak veszik meg a közvetítési jogot, de mekkora királyok, este 11-kor leadják ismétlésbe, hát a faszomat húzzam bele  :redchug:

Idézetet írta: hubika88 Dátum december 10, 2014, 17:57:59
hát esküszöm nem értem ezt a sport tv-t, ki a gecit érdekel az ute-fradi, senkit kb, akkor a fasznak veszik meg a közvetítési jogot, de mekkora királyok, este 11-kor leadják ismétlésbe, hát a faszomat húzzam bele  :redchug:

Írok is nekik, hogy nézzenek már bele a közvetítésükbe, különösen a lelátót figyeljék, mert abból kiderül, hányan kíváncsiak a meccsre!

Idézetet írta: hubika88 Dátum december 10, 2014, 17:57:59
hát esküszöm nem értem ezt a sport tv-t, ki a gecit érdekel az ute-fradi, senkit kb, akkor a fasznak veszik meg a közvetítési jogot, de mekkora királyok, este 11-kor leadják ismétlésbe, hát a faszomat húzzam bele  :redchug:

+1, ugyanezt érzem :)

Idézetet írta: ZTE88 Dátum december 09, 2014, 20:15:47
Freerollon  fejlesztem pokerstratégiámat, csak az a hangyafasznyi előrelépés hiányzik........


Erre nekem van egy tuti módszerem :D ki kell esni előbb! eddig mindig bejött

Szerb ringyók!!!!!!!!!! Fél óra = 3 gól! No comment!