Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


A faszom kivan az ilyen utolsó 2-3 másodpercekben bedobott gólokon.
Na ná, h viszi a félidő döntetlenre rakott 5 oddsomat a szlovén gyerek, persze emberhátrányba sikerült bedobni.

Inter es Anderlecht baszodjatok meg!!! Tetvedekek!!! :bash:

Idézetet írta: Tomee886 Dátum január 25, 2015, 16:59:57
fasszopó Inter bazmeg, persze a hosszabítás utolsó percének legvégén kell beszopni egy gólt  :fakk:

Mindig is egy tetves csicska lúzer csapat volt, ez nem változik soha  ;D ;D

Ergya-Pincsi, hogy a King Kong húzna titeket a faszára!

Bryan gecik vissza a zsét!

Kapjátok be homi svédek a mai szopótok, meg az Egyiptom elleni x-etek miatt is! :fakk:

Idézetet írta: rosco Dátum január 26, 2015, 19:26:51
Kapjátok be homi svédek a mai szopótok, meg az Egyiptom elleni x-etek miatt is! :fakk:

:2guns: :2guns: :fakk: :fakk2:

Makarova és Vesnina két szar ribanc. Ott volt 5 bréklabda, míg az ellenfélnek 1, mégis sikerült bukni a szettet. Bravó, bravó, túl sokat ünnepeltél te ruszki majom?

Ez a Skót egy szetett is sajnált leadni

Lipcse faszszopó kurvái, szedjétek már össze magatokat. Ilyen egy féreg bandát...  :noway:

Remélem a BL-ben is megbasz titeket mindenki, bohóccsapat. Meg remélem, hogy a bajnokságban sem lesztek a legjobb 2-be, aztán majd bohóckodhattok az EHF-ben, mert az való nektek, meg egy csorda zsiráf fasz.

Nem gondoltam volna, hogy fogok ide írni, de most szétbasz az ideg. Köszönet annak aki létrehozta ezt a szobát.

Fasszopó falábú boltoni gecik, először is miért ez a tetvedék faszrágó véd??????? A másik, ez a tetves gólszegény patkány Rotterdam is mikor az anyjuk faszába rúgott ennyi gólt??????? És már a 4.percben vezet..besírtam. Egy dolog kikapni..1-0-ra...DE 4-0-RA VESZTÉSRE ÁLLNI EGY OLYAN MECCSEN AHOL PARTIBAN KÉNE LENNETEK? LEITTÁTOK MAGATOKAT A POOL UTÁNI MECCS UTÁN GENNYLÁDÁK? Mondom 3-0-nál megraklak titeket élőben, hogy nem nő a tovább a hátrány..hátha visszanyerem a belétek feccölt pénzemet..gondolva felszabadultan fociztok..erre nem kaptok egy negyedik gólt ti világ szégyenei???????????????!!!!!!!!!! Bogdán te meg húzz el innen amint csak teheted,  senkiházi szar Lonergan..megkergettetném az egész csapatot pitbulokkal hátha visszaérnétek a kontrákra...AZ A MINIMUM HOGY VISSZAFIZETITEK A SZURKOLÓITOK JEGYEIT EZÉRT A SZENNYÉRT AMIT LÁTTAK TŐLETEK!!!!!!!!! BOGDÁN NEVÉT SKANDÁLJÁTOK!!! SEMMIT NEM ÉRTEK NÉLKÜLE!!!!!!!!!!!

Mondjuk én basztam el, hogy ennyire ragaszkodtam ehhez a fogadáshoz...De ez a negyedik gól kiverte a biztosítékot. Huh...sokkal jobban érzem magam.

Elért hozzátok a szavam srácok?!  :o Ha  X-re visszahozzátok, kimegyek egy meccsetekre.

Mourinho, takarodjál el a kurva életbe. Ne rombold tovább a Chelseat!  :bash:

Kurva anyátokat milánói gecik, remélem jövőre már csak a serie b jut nektek!!!!

Idézetet írta: atis69 Dátum január 27, 2015, 22:15:16
Nem gondoltam volna, hogy fogok ide írni, de most szétbasz az ideg. Köszönet annak aki létrehozta ezt a szobát.

Fasszopó falábú boltoni gecik, először is miért ez a tetvedék faszrágó véd??????? A másik, ez a tetves gólszegény patkány Rotterdam is mikor az anyjuk faszába rúgott ennyi gólt??????? És már a 4.percben vezet..besírtam. Egy dolog kikapni..1-0-ra...DE 4-0-RA VESZTÉSRE ÁLLNI EGY OLYAN MECCSEN AHOL PARTIBAN KÉNE LENNETEK? LEITTÁTOK MAGATOKAT A POOL UTÁNI MECCS UTÁN GENNYLÁDÁK? Mondom 3-0-nál megraklak titeket élőben, hogy nem nő a tovább a hátrány..hátha visszanyerem a belétek feccölt pénzemet..gondolva felszabadultan fociztok..erre nem kaptok egy negyedik gólt ti világ szégyenei???????????????!!!!!!!!!! Bogdán te meg húzz el innen amint csak teheted,  senkiházi szar Lonergan..megkergettetném az egész csapatot pitbulokkal hátha visszaérnétek a kontrákra...AZ A MINIMUM HOGY VISSZAFIZETITEK A SZURKOLÓITOK JEGYEIT EZÉRT A SZENNYÉRT AMIT LÁTTAK TŐLETEK!!!!!!!!! BOGDÁN NEVÉT SKANDÁLJÁTOK!!! SEMMIT NEM ÉRTEK NÉLKÜLE!!!!!!!!!!!

Mondjuk én basztam el, hogy ennyire ragaszkodtam ehhez a fogadáshoz...De ez a negyedik gól kiverte a biztosítékot. Huh...sokkal jobban érzem magam.
Rotterdam Hollandiában van.  :-*