Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


20/1 jó tipp. Remélem jelölnek a hónap fogadója díjra. Kurvajó formában vagyok. Ha elemzek nem jön be, ha nem elemzek azért nem jön, ha másét fogadom meg az se jön be, és ha kigondolom és nem fogadom meg az se jön be. Ilyen szériám még nem volt.  :great:
Ezt a videót küldöm az összes csapatnak és játékosnak akin buktam.
www.youtube.com/watch?v=pK1EPyhPqco

comeon, te mocskos kibaszott geci csaló szar. ilyen egy fosadék kaszinó sincs sehol a világon. remélem hamar becsődöl ez a geci iroda, átkozom a napot, amikor regisztráltam ide...

Vége lehetne már ennek az újévi átoknak... :bash: >:( :noway:

Idézetet írta: stdavid Dátum február 07, 2015, 11:13:43
Vége lehetne már ennek az újévi átoknak... :bash: >:( :noway:
Rajtad van a rontás!
Frabató segít  ;D ;D ;D ;D  :great:
http://frabato.hu/rontaslevetel.html



Radwanska te nagy marha.Hogy szopnád ki anyádból azt amit apád belerakott! Nem kell Fed kupázni, ha egy hót szar formában lévő Kuznetsovát sem bírsz megverni, te GECI!  :bash:


retkes shitty, hogy esnél ki mindenhonnan...  :noway:


Hogy verd a faszod az anyádba city geci, ma is szépen jöttek az 1,90 körüli szorzókkal a meccseim, persze megint raktam mellette egy jó kis kombót, city, chelsea, stb a kurva anyjába elmegy a szaros 1,20-as szorzóval!  :bash: Most már tényleg soha többé nem rakok ilyen kibaszott csaptokra, már rég nyugdíjas lehetnék ha nem basznám el a nyereményemet a szar kombókkal.

a jó kurva anyátokat retkes geci viborg és larvik. Hogy rohadnátok meg bazd meg
49 overt teszek és 48-t lőtök
Remélem mindkét retkes mocskos geci klub csődbe megy  :police: :bash: :bash: :bash: :bash:

#6790 február 08, 2015, 04:39:03, alexthebest
Csicska Portland basszameg, az utóbbi 8 labdabirtoklásból 6 lett turnover... WTF  :redchug:

Na megint belefutottam a szarba, a negyed első percét nem számítva 9 perc alatt 6 pont ezektől a cigányoktól. Az azért hihetően korrekt  ???

Kapd be Verdasco, te műmájer fos!

THC retkes geci kurvái, szedjétek már össze magatokat. Gyalázat, amit művel ez a sok retkes geci  :bash: :bash: :bash:

Idézetet írta: drogos Dátum február 08, 2015, 14:24:34
THC retkes geci kurvái, szedjétek már össze magatokat. Gyalázat, amit művel ez a sok retkes geci  :bash: :bash: :bash:

+2 helyett -1, a jó kurva faszotokat....  :bash: :bash: :bash:

Herbert müller, a jó kurva anyád, te retkes geci, na meg a szarfaszú bíróknak is, meg természetesen a thc retkes, geci, tetves, mocskos faszszopó kurváit.
Remélem kiestek a BL-ből és még a bajnokságot is bukni fogjátok, szarfaszú banda...  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: