Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: alexthebest Dátum február 21, 2015, 03:58:36
Felbasz mekkora agyatlan nyominger csapat ez a Minnesota. Mennek 14-gyel, aztán annyire szétesik a védekezés hogy a megtizedelt Suns akkor dob pontot ha akar. Ezek a birkák túloldalon meg emberről próbálnak dobni, persze hogy nem megy. Visszajött Rubio, neki elvileg van agya is, hátha...

Csicskák, inkább kaptatok volna ki ha már elbalfaszkodtátok a hendimet  :crazy:

számlámat..:D kis forma vagy, na takarodj innen!

Idézetet írta: luckyman Dátum február 21, 2015, 08:46:12
ncis és társai alexthebest davixx rohadjatok meg, hogy szakadt volna anyátokba a fejetek ti retkes patkányok basszátok teherbe anyátokat mocskos geciládák

Milan légyszi zárd be a számlámat nem akarok ennek a büdös paraszt társaságnak a tagja lenni.

komoly bajod van baszdmeg.. tegnap du a chaten normálisan epmondtam mit gondolok, megértetted. Megköszöntem hogy beírogatod a kódokat. Nem személyeskedtem, nem gyűlölködtem.azóta annyit írtam hogy szép eufemizmus alex iŕására.kicsit szerintem elvetetted a sulykot, mint amikor ide beirogattál magadat ostorozva vagy lányok képeit rakosgatod ki egy sportfogadó! fórumon. Amikor azt írtam h ne töröltesd magad akk az nem szarkazmus volt.
szóval kurvára ne kendd rám!

Idézetet írta: luckyman Dátum február 21, 2015, 08:46:12
ncis és társai alexthebest davixx rohadjatok meg, hogy szakadt volna anyátokba a fejetek ti retkes patkányok basszátok teherbe anyátokat mocskos geciládák
Milan légyszi zárd be a számlámat nem akarok ennek a büdös paraszt társaságnak a tagja lenni.

egy ilyen hsz után szerintem aligha kell kérni, megteszi ezt magától is

Atyaég ember(?), te komolyan nem vagy százas! Anyázott itt valaki téged? Ha nyersz valami ingyen bingón, menj el belőle dokihoz.

Idézetet írta: luckyman Dátum február 21, 2015, 08:46:12

Milan légyszi zárd be a számlámat nem akarok ennek a büdös paraszt társaságnak a tagja lenni.

Akkor minek regisztrálsz újra és újra?!
Neked elsősorban magaddal van problémád, fogalmad sincs, mit akarsz és mit miért csinálsz.

Mert ki ez a csóka? :D

PErsze Paksi gennyládák...ezer sebből vérző Nyíregy ellen X, és méghozzá úgy hogy a kapus "véletlenül" kapuba üti a labdát szögletből, látom kellett a fizetés kiegészítés hogy rohadjatok meg, de én voltam a hülye hogy szar magyar focira fogadtam

Rendben van,hogy az MLSZ megszívatta a tirpákokat és ti atomos focista csodák sportszerűségből le x eltek,de legalább 2:2 beszélhettetek volna x is jól fizet meg a 3.5 over is jól fizet. REMÉLEM KI ESTEK ,ti sportszerű tippmix g...ik  :bash:

Rohadt geci szarsea és bőrszalonna. a mukkról tudtam, hogy egy fos geci csapat, de ti bazd meg... :bash: :bash: :bash:

Mocskos fasszopo szolnoki ciganyok
10 pont kellett volna az overhez 7 perc alatt de erre se voltatok kepesek mocskos ciganybanda.
Gyulolom ezt a lofasz europai kosarnak csufitott szart

Tomic te tetves senkiházi, megint megvereted magad ezzel a Young gecivel?
múlthéten is ugyanez volt szartál bele a meccsbe és még akkoris volt sanszod...
erre kikapsz most is, ráadásul szettelőnyből... fúúú mekkora egy gyökér vagy

Sociedad, Sevilla a nyakatok nyúljon meg, déli meccs aztán itt pörögtök mintha muszáj lenne...

Szopjá' kengurut Gajdosova!

Ugassak reggelig ha a KHL-ben ez nem volt bunda!3 sorra való játékosa sincs a Slovannak, és megüti így is a szerintem legerősebb kerettel bíró Szentpétervárt.Csaló gecik!