Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


Látom nem én vagyok egyedül szopásra állítva feyenoordügyileg. Ekkora geciláda rühes fapapucsos kurva bandát! Támadnak, támadnak, de minek, hiszen  tudják ma ki kell kapni és hozni a 17.00 oddsot. 70. perc táján 61 támadásból 17 kapuralövés. Ez átlag 3.5 lövés/perc. Egy olyan csapat ellen, akinek utolsó öt meccse: 0 0 5 - 0 pont 1:10 gólarány? Szemben az övéké: 4 1 0  13:5! Nooooooooormááááááális???????? Félidőben 0:0-nál fogadtam rájuk, hogy rúgnak 2 gólt. De meg is érdemlem, mert a tabellát nem néztem csak a statot. Annyira nem kellett nekik a győzelem, a 17.00 odds annál inkább jól jött. Rohadjanak meg!!

A kurva anyád mocskos geci kormány, hogy szakadna rátok 100 tonna elefántszar!

Egész héten kurvára nem érek rá, mondom majd ma csinálok egy fasza ebédet, mégis vasárnap van vagy mi a faszom. Végre egy szabadnap, egy rendes ebéd, amit nem kell futva megzabálnom. Hát nem hogy ebéd, de még reggeli sem lett, mert felkeltem azt konstatáltam, hogy egy kikúrt bolt sincs nyitva a környéken. Éjjel nappaliban meg a faszom egyen szemét szmekk levest, tele kemikáliákkal.

Volt 3 tojás a hűtőben, így egy fasza vasárnapi tojásrántottát csináltam. Estére még maradt egy kis túró a hét közepéről, abból meg lesz túróstészta. Igazán vasárnapias menű.

Hogy baszná szájba mindenki ezt a tetves, kibaszott vasárnapi bezáratást, patkányfejű gecik.

Idézetet írta: kreatos Dátum április 18, 2015, 18:43:14
Rohadjon meg a Crystal Palace :bash: :bash:
Minden csoda harom napig tart.

kurva retkes faszát a sportingbet jewel box játékgépének, remélem eltörik kezed-lábad te geci, aki tervezted...

A rohadt mocskos szaros Roma...impotens gecik gyülekezete...egy 40 éves Totti képes egyedül ebben a csürhében gólt lőni hazai pályán...azt is 11-esből???? Hogy fulladt volna Romulus a farkastejbe csecsemőként...legalább akkor nem tudta volna megalapítani ezt a kibaszott várost, amelynek színeiben fociztok, ti rohadékok! :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Buzi hamburg, üdv a másodosztályban...!   :bash: :redchug:

Sevilla a budos kurva anyatokat...

Idézetet írta: robmiller Dátum április 19, 2015, 16:48:47
A rohadt mocskos szaros Roma...impotens gecik gyülekezete...egy 40 éves Totti képes egyedül ebben a csürhében gólt lőni hazai pályán...azt is 11-esből???? Hogy fulladt volna Romulus a farkastejbe csecsemőként...legalább akkor nem tudta volna megalapítani ezt a kibaszott várost, amelynek színeiben fociztok, ti rohadékok! :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:


csatlakoznék a hozzászóláshóz :laugh:

Fostos dél-amerikai paraszt állatok, amikor gólt kéne lőni, akkor csak veritek a faszt, amikor meg underre teszek, elkezditek úgy gyártani a gólokat hogy a pofám leszakad! Baszná teherbe az anyátokat egy ocelot

geci póker, még mindig utálom ezt a szart  :noway:

Ehhez bizony vastag bőr kell, hogy legyen a pofájukon a medvebaszó, szőröstalpú steaua köcsögöknek. 04.09-én otthon a 90. percben bekapott góllal lehozzák a meccset 0:1-el, 7.50 oddsért. Ezt überelték a szemetek tegnap, a tök utolsó Galatival, akinek idegenbeli gólkülönbsége 3:20 volt addig! Úgy alakították a meccset, ahogy kell. 19.percben rúgnak egy öngólt, majd  a 45. percben kapnak még egyet. Második fi. derekán 1:2. Már zsebükben volt a bundapénz, de arra nem számítottak, hogy a vendégek a 93. percben tizenegyeshez juttatják a hazaikat. Nincs mese védeni kell a 21.00-es oddsot. Ahogy ilyenkor illik, ki is hagyják!!!!!!!
Mi a kurva faszomat lehet ehhez még hozzáfűzni?

Idézetet írta: corsica Dátum április 20, 2015, 01:08:39
Ehhez bizony vastag bőr kell, hogy legyen a pofájukon a medvebaszó, szőröstalpú steaua köcsögöknek. 04.09-én otthon a 90. percben bekapott góllal lehozzák a meccset 0:1-el, 7.50 oddsért. Ezt überelték a szemetek tegnap, a tök utolsó Galatival, akinek idegenbeli gólkülönbsége 3:20 volt addig! Úgy alakították a meccset, ahogy kell. 19.percben rúgnak egy öngólt, majd  a 45. percben kapnak még egyet. Második fi. derekán 1:2. Már zsebükben volt a bundapénz, de arra nem számítottak, hogy a vendégek a 93. percben tizenegyeshez juttatják a hazaikat. Nincs mese védeni kell a 21.00-es oddsot. Ahogy ilyenkor illik, ki is hagyják!!!!!!!
Mi a kurva faszomat lehet ehhez még hozzáfűzni?

Pont tegnap határoztam el, hogy soha többé nem rakok erre a kibaszott mocsok bundabajnokságra. Na jó, mondom még egy Steaua belefér -2 ázsiai hendivel.  :bash:

Leprás csöves bassza meg a lapostetves kurva édes anyádat Fredrikstadt. 2-0ról leadni a legvégén 4 perc alatt, ott tiporja halálra az összes nyomorult férget egy csorda elefánt  :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk:

100 free spins -> 4 euró :D
sportingbet, te szar...  :bash: :noway: :D

#7274 április 20, 2015, 22:07:29, Greipel
Szarházi Maccabi, Tippmixen raktalak titeket és X a vége, hogy rohadnátok meg. Remélem kisöpör titeket a Fener a hosszabbításban, kibaszott buzeránsok...


HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4 Kiestetek cumifejűek, nagyon helyes! Megérdemeltétek! :D