Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Felkelek az USA-Honduras meccs miatt az éjszaka közepén, erre a bet365-nél leveszik a kínálatból már az 1. félidő derekán...

Bravó faszszopó Black/Raymond páros,ha sikerül döntő játszma 5-1-ről kiszopnotok elmentek a büdös kurva anyátokba!!!

Az milyen bazmeg hogy kb egy percen belül bukhatok három meccset ugyanúgy.

Gasquet szervál a meccsért, brék.
Marchenko szervál a meccsért, brék.
Babosék szerválnak a szettben maradásért, brék.

:redchug:

Hogy a büdös, retkes kibaszott faszszopó kurva anyjában van az, hogy a mocskos csaló geci pokerstarson mindig beszopat az AA, AK, KK, QQ, JJ???? Hogy van az, hogy ezen a retkes faszszopó geci oldalon mindig mindent beszopok???????

Menne már csődbe ez a mocskos geci csaló kurva pokerstars.  :bash: :bash: :bash: :bash:

Nem lehet, hogy a te pókertudásod a hiányos?

Idézetet írta: stdavid Dátum július 09, 2015, 02:51:35
Nem lehet, hogy a te pókertudásod a hiányos?

Nem.

Ha betolja a gyík a QQ-ra az all-int, én az AA-ra és felugrik a turnnél egy Q, az nem azért van, mert ő látta előre, hanem makkolt a kecifei...  :noway:

Idézetet írta: drogos Dátum július 09, 2015, 03:03:32
Nem.

Ha betolja a gyík a QQ-ra az all-int, én az AA-ra és felugrik a turnnél egy Q, az nem azért van, mert ő látta előre, hanem makkolt a kecifei...  :noway:

Pedig pókerben nincs tökéletes tudás. Milyen limiten játszol? Ha gondolod a pókeres topikokban tehetsz fel handeket, már persze olyat, ahol nem pre-ollé volt és akik szoktak játszani ránéznek, hátha tudnak segíteni.

Idézetet írta: Latzka Dátum július 09, 2015, 07:37:08
Pedig pókerben nincs tökéletes tudás. Milyen limiten játszol? Ha gondolod a pókeres topikokban tehetsz fel handeket, már persze olyat, ahol nem pre-ollé volt és akik szoktak játszani ránéznek, hátha tudnak segíteni.

Nem tökéletes a pókertudásom, sosem állítottam :)

Azonban ha ketten maradunk az asztalnál és én vagyok a hátsó pozícióban AA-val a kezemben, akkor az all-in szinte "kötelező", hiszen biztosan nincs rosszabb lapom, mint az ellenfélnek. Sőt mi több, szinte biztos, hogy én indulok fórral.

Ettől függetlenül a tanácsodat megfogadom, nyitok egy pókeres naplót és psc-vel megosztok majd egy-egy necces partyt, ki mikor hogyan mit csinált volna.

Persze a meccs végén könnyű megmondani egy mérkőzés végkimenetelét, de leginkább az érdekelne (emiatt is vágok bele), hogy a call/raise taktikám javuljon, ebben érzem a leggyengébbnek magam.

De köszi a tippet!  :beerchug:  :ok:

Idézetet írta: drogos Dátum július 09, 2015, 21:12:34
Nem tökéletes a pókertudásom, sosem állítottam :)

Azonban ha ketten maradunk az asztalnál és én vagyok a hátsó pozícióban AA-val a kezemben, akkor az all-in szinte "kötelező", hiszen biztosan nincs rosszabb lapom, mint az ellenfélnek. Sőt mi több, szinte biztos, hogy én indulok fórral.

Ettől függetlenül a tanácsodat megfogadom, nyitok egy pókeres naplót és psc-vel megosztok majd egy-egy necces partyt, ki mikor hogyan mit csinált volna.

Persze a meccs végén könnyű megmondani egy mérkőzés végkimenetelét, de leginkább az érdekelne (emiatt is vágok bele), hogy a call/raise taktikám javuljon, ebben érzem a leggyengébbnek magam.

De köszi a tippet!  :beerchug:  :ok:
Ne vedd támadásnak, de jó fél éve még te ecsetelted a chaten, hogy mennyire kínai neked a póker :) Ezért gondolom azt, hogy még a rossz döntéseidre visszavezethetőek ezek, hiába érzed úgy, hogy csak mákoltak ellened..
Nem kell psc, elég a handhystorikat kimásolni. :ok:

Kurva anyád Cadantu! Látom szetthátrány, de duplabrékelőny a második szettben, és ápolják a 17 éves, ezen a szinten újonc ellenfelét, mondom 1,57-et megér. 3-0 ról 4-6 te szégyen kurva!

Jamaika 92.perc 1-0!Kurva anyátokat!

#7646 július 13, 2015, 18:06:27, pitypang1989
steve johnson vakuljál meg te szemétláda,anyád inkább nyelt volna le te hulladék  :bash:  >:( es nem  mellesleg szakadt colna anyadba a fejed hogy vissza josz es taj brekbe bukod a szettet

Szép volt Tomic!!! Ezt így kell csinálni... bár mondjuk azért szólhattál volna előtte..  :noway:

Honduras, 13.-n a 13. percben kapott góllal kikapni.  :lehany:

Csehország Törökország U 20 kosár, ha ez nem volt bunda akkor semmi sem, a jó kurva édes anyátokat hogy azt....

Csehek dobáltak mindent a világ faszába 4/28 a triplakísérlet de támadásnál olyan távolságból próbáltak meg dobni, mintha James lenne mindegyik, hogy a kezük száradjon le. Az meg már csak hab a tortán, hogy 24 másodperc van hátra, arra kellene törekedni, hogy kosarat dobjanak, erre pattogtatja az irányító a labdát 18 másodpercig, passz, tripladobás, a játékos meg örült, hogy legalább a palánkot eltalálta. ilyet még nem láttam...... nem is akartak kosarat dobni, remélem többet pályára nem lépnek ezek a szerencsétlenek  :noway: