Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Gyanús hogy a kezelő be volt baszva, de akkor is a kurva isten bassza meg a 1,5 overt  :crazy:

#7846 augusztus 31, 2015, 18:32:03, butyi
csak magamat tudom idézni:

Idézetet írta: butyi Dátum augusztus 21, 2015, 20:55:14
ana ivanovic, te mocskos undorító geci...nálad nagyobb félkegyelműt nehéz lenne találni az egész wta mezőnyében... takarodj a büdös picsába, ahova goffint és wawrinkát már elküldtem!

10 nap telt el, de most a maradj talpon játékban is kibaszol velem...takarodj a szemem elől, te rühes szar! menj manchesterbe focit nézni, a teniszt hagyd abba! és még undorítóan is nézel ki bazdmeg

Pliskova, a retkes ribanc féreg riherongy bundás patkány szarházi tetves szemét undorító top 10-esként 100-on kívülitől 2 gémet nyerő nyomorult szerencsétlen fajtádat!!!! PUSZTULJ MEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szána!!!lmas kurva

Idézetet írta: Greipel Dátum augusztus 31, 2015, 20:58:23
Pliskova, a retkes ribanc féreg riherongy bundás patkány szarházi tetves szemét undorító top 10-esként 100-on kívülitől 2 gémet nyerő nyomorult szerencsétlen fajtádat!!!! PUSZTULJ MEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szána!!!lmas kurva

TE GERINCTELEN SZEMÉTLÁDA!!!! Kitépem az összes hajad és úgy mutogatlak!!!!

Köszönöm Nishikori. Tavaly döntőt játszottál itt, most az 1. fordulóban kiesel! Hogy van ez?

De csak ezért kénytelen voltam máshol visszanyerni, amit itt elbuktam. Sokkal több nyereménnyel mint amit remélni mertem volna.

Csak így tovább Nishikori!!! Kösz!!!

Nyomorodj meg Johnson! 3. szettben 2-szer voltál brékelőnyben, a 4.-ért pedig még adogattál is. A jó kurva fakezű anyádat!!!!!

Müller, nagy gyökér vagy vazze!

Baszódjál meg Müller


#7854 szeptember 02, 2015, 20:22:17, Greipel
Lopez baszd meg, te gigantikus nyomorék... Nem baj, lehet pózolgatni majd Verdascoval, biztos várod már, hogy benned legyen ismét, buziköcsög...  :noway:

Köszi Fish és a legjobbakat a továbbiakban! Nem hozta volna le magától ez a pancser...

#7855 szeptember 02, 2015, 21:31:04, butyi
pusztulj el verdasco, te rossz buzi... te utolsó agyhalott pojáca
Idézetet írta: Greipel Dátum szeptember 02, 2015, 18:59:37
Lopez baszd meg, te gigantikus nyomorék... Nem baj, lehet pózolgatni majd Verdascoval, biztos várod már, hogy benned legyen ismét, buziköcsög...  :noway:

#7856 szeptember 03, 2015, 01:20:41, Greipel
Nagyon reméltem, hogy ma már nem kell ide jönnöm. Kár volt. Baszd meg anyád Dimitrov, mert ugyen minden szettet brékelőnyről kell buknod a faszszopó ellen... :bash: Komolyan, van még valaki rajtam kívül, akivel megállás nélkül ez történik? Nem hiszem.

HALOTT VAGY!

A butyi által linkelt köcsögök közül a bal oldali annyira jelentéktelen kis buzi, hogy még árnyéka sincs.

#7858 szeptember 03, 2015, 00:42:53, butyi
belenéztem a gyűjteményembe, itt az eredeti:

van árnyék, lehet élvezni.  :police:
GL!

Budos geci faszszopo dimitrov szopdki anyadbol a gecit a hülye kurva faszszopo boucharddal egyetemben és csatlakozhat hozzátok egyetemben bármelyik faszszopo bundás geci