Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Dudi Sela a mocskos kurva bundas tetves anyadat !!! Siman kikaptal bazdmeg attol a Giraldotol akit mindenki siman elver bazdmeg..szanalmas jo kirva anyadat te mocskos gecilada...

Mi ez a Cepede - Cornet meccs? 6 game 6 break....Cornet te budos nyomorek vagy az tuti... :fakk: :fakk:

soptei.gergo! Látom te nagyon aktív vagy itt! :D Lassan talán nem a sportolókat kellene szidni....nem igaz? :D :D Már bocs...de ezt nem tudtam kihagyni! :D

Idézetet írta: bbazsi85 Dátum január 12, 2016, 10:25:34
soptei.gergo! Látom te nagyon aktív vagy itt! :D Lassan talán nem a sportolókat kellene szidni....nem igaz? :D :D Már bocs...de ezt nem tudtam kihagyni! :D

:redchug: ;D :D

Ne offolj a naplójába  ;D

Ideje átadnom a stafétát.  :beerchug:

Limoges rohadj meg bazdmeg..tetvedek geci csapat ...4 pontra feljottok es a harmadik negyed utolso masfel percbe kaptok egy 8-0 at...mocsok banda...

Lukas Lacko te bundas tetvedek csicska...rohadjal meg a jo kurva anyaddal egyutt...

Brávó bulls, remélem legalább elindultok a lejtőn lefelé mostmár

Lukas Lacko, a jó bundás kurva anyádat. Ez egyszerűen hihetetlen, hogy a picsába lehet kikapni Giustinotól, aki életében nem hallott még keménypályáról?

Dusko Savanovic, száradjon le mindkét kezed te szarágyú! Szokás szerint megint 1 kosáron ment el az overem, mert annyira retardált voltál, hogy egész 2. félidő alatt nem tudtál 2 pontot szerezni. Hogy basznád meg a jó kurva anyádat!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hülye angolok, angol hülyék!  :tickedoff:

https://www.youtube.com/embed/VAr9zrnteN8

(és természetesen gagyi a pool is)

Boavista 90+6 kihagyott büntető... 1.5 over kuka... :bash: :bash:

Idézetet írta: bryan_65 Dátum január 13, 2016, 23:33:20
Boavista 90+6 kihagyott büntető... 1.5 over kuka... :bash: :bash:

Enis raktam...+ raktam a Boavista tovabbjutast poenbol 13 oddson...ha belovik a buntetot kitudja mi lett volna...

Persze Isner, na persze  :bash: