Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


#8895 május 21, 2016, 14:48:49, prigioni1
Idézetet írta: tevagyaz19 Dátum május 21, 2016, 13:56:25
cseh kosarazó kurvák,új zéland szopat titeket,verjem a szátokba nyomorultak   :bash:  :noway:

Engem tegnap Montenegro ellen tréfált meg Új-Zéland. Ma nem hagytam magam és inkább rájuk raktam! Mondjuk az eleje 0-7 volt!!! Remélem marad így, azaz kivi siker :great:

Na ezért gusztustalan játék ez a fogadójáték!!! 28-16-ról sikerül kiszopni. :noway:

Lucic-Baroni te büdös csicska!  :redchug:

Na jó,  a pofám leszakad... Magomedov (az sem érdekel, ha nem így írják a neved), remélem az állkapcsod is szilánkosra tört, miután (eddig) veretlenként sima pontozással kikaptál egy fasztól az 1,03-addal. Hogy dögölnél meg! :bash: :bash: :bash:

De vártam már a Garros-t! Ohh hogy rohadna meg!  :crazy: ;D ;D És még csak dél sincs!  :hanyas:

Kurva anyját már a rohadt esőnek hogy mindig akkor esik amikor nem kéne. Kora délután még azt írták lesz játék 6-7 körül, erre lófasz. Picsába  :bash:

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 22, 2016, 19:25:04
Kurva anyját már a rohadt esőnek hogy mindig akkor esik amikor nem kéne. Kora délután még azt írták lesz játék 6-7 körül, erre lófasz. Picsába  :bash:

Na most jöhetne az eső, mert ez a szerencsétlen McHale már pontot sem nyer lassan...  :bash:

dimitrov a rodhatd kurva anyádat te csaló,hát mit műveltél a 4. szettben te szarzsák, nulla a játékod ezekkel az ultraszar nyesésekkel aminek a fele a hálóban köt ki.szemétládafasz,remélem megdöglesz

Idézetet írta: tevagyaz19 Dátum május 23, 2016, 16:50:25
dimitrov a rodhatd kurva anyádat te csaló,hát mit műveltél a 4. szettben te szarzsák, nulla a játékod ezekkel az ultraszar nyesésekkel aminek a fele a hálóban köt ki.szemétládafasz,remélem megdöglesz

Pedig volt, aki bundás Troickit írt ma a maradj talpon! játékban.Erre mégis a másik a bundás???

#8903 május 23, 2016, 18:12:58, Greipel
Na most untam meg. Pliskova, remélem belefulladsz a Szajnába, te felfoghatatlanul nagy riherongy. 2. szettig minden jól alakul, 3-2 brékelőny, utána viszont már csak egy szervára voltál képes egy nagycsöcsű, futni sem bíró zsírdisznó ellen... Na elmész te a kurva anyádba!!!!  :cya:

Naja bazdmeg a női teniszre való fogadás a világ legbalfaszabb dolga komolyan mondom... Így elbaszni már 2. nap a roland garros maradj talpont, szép volt olasz ribi. :bash:

#8905 május 23, 2016, 18:21:48, butyi
nyugi, a cseh ribi is elbaszta a játékot  ;D
pliskova te utolsó féreg patkányképű flegma szar ribanc  :bash: :bash: :bash:

#8906 május 23, 2016, 20:39:49, Greipel
Cilic 4-2-ről 4-6 egy challengeres buzi ellen, ezzel újra szetthátrány? Anyádat baszd teherbe te patkány!!!!!!

Jól van, add fel baszd meg, 4. szettben is brékhátrány, szánalmas...  :bash: :bash:

Itt az ideje, hogy bejelentsd a visszavonulásod. Az Isten verjen el!!!  :2guns:

#8907 május 25, 2016, 19:31:36, butyi
makarova te világi szar lúzer..... háromszor adod vissza a brékelőnyt, hogy aztán elbukd a szettet, és én pedig újra a -10 profit alá kerüljek a naplómban??  :bash: :bash:
menj aztán nyald ki inkább vesnina seggét te büdös tróger  :bash:
a kurva életbe




szerk.: úgy tűnik, ezt megússzuk... fordítottál! :beerchug:

Sampermontana te világi csicska!  :crazy:

Te szemét állat Cilic! Mindig tudtam rólad, hogy egy bundás geci féreg vagy, a teniszezők söpredéke. Rohanj haza és csinálj magadnak öcsikét, nehogy kihaljon a fajtád.