Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Remélem megdöglesz Babos!!!

Idézetet írta: Szurki Dátum augusztus 03, 2016, 18:46:10
Remélem megdöglesz Babos!!!

gusztustalan játékkal vert meg egy sokkal jobb ostopenkot :D

Dán U20-as kézisek hazai pályán játszottak az imént a horvátokkal, két kb. azonos erősségű csapat a tét az elődöntőbe jutás az Európa bajnokságon amelyen Dánia a házigazda.
Első félidő elején 2-0horvátok majd 5-6 dánoknak, 8-10,9-11, végül 13-13 a félidő. 2 gólnál többel egyik csapat sem vezetett, ahogy várni lehetett szoros meccs. A második félidő elején villámrajtot vesznek a dánok és 23-17re elhúznak a 39percre. Na mondom, ez igen, lehet mégse lesz szoros? De persze még a vacsorámat sem érkeztem befejezni 24-22 a 44. percre, majd még kettőt pislogok és 25-26 a horvátoknak, ismét rápillantva: 25-28!!! majd 25-30!!!! a vége 29-32 a horvátoknak.
A dánoknak sikerült 23-17ről 25-30ra szopni 2-13ra!!!!!!!!! egy 15perces szakaszt, hazai pályán, tétmeccsen, egy kb. azonos erősségű csapat ellen.
Erre nincsenek szavak. Persze a dánokon voltam egy kicsit nagyobb téttel.
Remélem az összesnek megdugja a cigány kurva anyját valamilyen mocsok bevándorló!


Idézetet írta: kreatos Dátum augusztus 03, 2016, 22:49:11
Ajax :redchug:
PAOK az első félidőben elmehetett volna hárommal is akár, a tizi is talán kicsit erős volt. Mindegy, én örültem neki :)

Kurva anyját a UPC-nek. Elkezdték blokkolni a bet365-öt. Rohadt köcsögök.   :fakk:

de jó ez mikor félidő overt rakok,45 percben büntető és kihagyják  :(
inkább jött volna le simán a 0-0

Akureyri botlábú, focistának csúfolt bohócai, 22 lövés és 12 szöglet sem elég, hogy betaláljatok, mindezt megkoronázandó még a tizenegyest is van pofátok kihagyni a 82. percben, hogy a holló vájja ki a szemeteket  :noway: Buzi vikingek  :fakk2:

Rohadjon meg az összes norvég kurva kézis!!!!!  :noway: :bash: :bash: :bash:

Szánalmas, hogy cselgáncsot meg huszadrangú úszó selejtezőket közvetítenek, közben az egyik legizgalmasabb bringa verseny ment, ráadásul még mellette kézilabda is megy és hasonló sportágak.. Persze mindezt azért mert az M5-ön színvonalas magyar foci megy...

Venus hogy a bűnronda csimpánz kurva anyádba volt pofád kikapni döntő szett 4-1 és 5-3-ról is, miközben a meccsért is szerválhattál? PUSZTULJ MEG!!!!!!!!!!!!!!

Német női fociválogatott! Remélem szilveszterkor mind együtt lesztek Berlinben és körbevesz titeket pár száz 30 centis faszú nigger migráns!
Rögtön az első nap kiestem miattatok az MTO-ból.

vania king, a büdös kurva anyádat..  :bash: :bash: :bash:

Büdös kurva anyátokat rohadt tetves férgek  :fakk2: :hanyas: :hanyas: :hanyas: :hanyas:

Legia... ejnye! Be vagytok oltva gól ellen, ha Nikolics nem lő gólt semmire sem vagytok jók.