Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


dögölj meg ferrer, te mocskos szarláda  :bash: :bash:


#9407 október 11, 2016, 12:40:46, butyi
dimitrov a jó kurva anyádat neked is, ha veszítesz egy gasquet ellen :bash: :bash: :beerchug:

Baszd meg Nadal! Egy világi szar lúzer lettél. Múlt héten Dimitrovtól kapsz ki sima 2-ben, akit eddig mindig megvertél, ma pedig még nagyobbat égsz és Troicki ellen is megcsinálod, aki ellen ugyanez volt a helyzet. SZÉGYEN!!!!!!!!!!! A KURVA ANYÁDAT!!!!!!!!!!!!!! Vonulj vissza!  :bash:

#9409 október 12, 2016, 19:41:55, Cpt. Szikla
Fehérvári női kézisek  :fakk2: :fakk2: :fakk2: :fakk2:
szusza szusza szusza nyugodj meg :redchug:

reilly opelka te nyomorult lóbaszó lófaszjóska, nem igaz hogy a 300 km/órás szerváddal szarrá brékelteted magad
legalább adnád fel a meccset bazdmeg
és még stream sincs  :bash: :bash: :bash:

#9411 október 14, 2016, 09:55:56, butyi
djokovic te nyomorult féreg, egy mischa zverev brékel simán????
ez mi?!?!?!?!?!?  :bash: :bash: :bash:
a játszma végén pedig 40-0-ról bukod a szervád  ;D :bash: :bash: :bash: :bash:
hát erre szavak nincsenek.... takarodj haza  :cya:

Pusztulj meg Djokovic a lecsalt szetteddel együtt te aljadék! A végén még ahhoz is volt pofád, hogy 40-0-ről és A-40-ről is lebrékeltesd magad. Ki is estem. :wall: :wall:

#9413 október 14, 2016, 16:58:55, butyi
a jó kurva anyádat simon  :bash: :bash: :bash: :bash:
te szarházi lúzer

mégsem  :beerchug:

Idézetet írta: butyi Dátum október 14, 2016, 16:53:22
a jó kurva anyádat simon  :bash: :bash: :bash: :bash:
te szarházi lúzer

Sztem inkáb Sock ot kéne szidni  :D Kis fasz  :bash:

jó kurva isten bassza már meg magát, hogy zsinórban a 6. szelvényem tud az utolsó meccsemen egy tetves gólon elmenni. ráadásul szinte lehetetlen helyzetből. hogy a kurva életbe tud bukni a hoki 5,5 over 35. perc 4-1ről?? hogy a kurva életbe tud a foci 2,5 over bukni 42. perc 2-0ról? hogy a kurva életbe tudni bukni a 3,5 over 49. perc 2-1ről? verjem bele már a kurva anyátokba  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Köszönöm szépen a hozzájérulást minden faszfej szopadék buzi állatnak az újabb két szelvényhez, aminek sikerült az utolsó meccsen egy kurva gólon buknia, amire volt egy rakás idő. Zsinórban 8, kösziköszi. Remélem a rák viszi el a kurva édes anyátokat

A büdös kurva kibaszott életbe, hogy az elmúlt 2 napban, amihez hozzányúlok az szarrá változik, most is baszd meg 1 kurva gólon megy el a kibaszott kézimeccs, mert hogy 10 perc alatt 1 kurva gólt dobtak, az utolsó pillanatokban meg elkezdték fosni őket, de persze a határon megálltak. Álljon az összes sportoló picsájába egy jó nagy szöggel kivert büdös lófasz!

Bayern. Nincsen rátok szavam.   :crazy: :crazy:

Münchengladbach...

emberelőnyben majd egész meccsen, 2 kihagyott büntető. Nem tudom ki ez a Stindl, de én ásnám elfelé.